Şimdi Ara

Yerli yapım Unbalance sınırlarınızı zorlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yerli yapım Unbalance sınırlarınızı zorlayacak

İstanbul kaynaklı bir yazılım ekibinin geliştirdiği Unbalance oyunu, zorlu bulmaca türünü sevenlere hitap ediyor. Farklı bir mekanik ile gelen oyun zaman zaman sinir sınırlarını zorlayacak bulmacalar sunuyor.

Yenilikçi mekanik

Unbalance; geometri ve dengeyi konu alan minimalist bir bulmaca oyunu. Top bırakarak şekillerin dengesini değiştirmek ve kırmızı topun alt kısımdaki hedefe dokunmasını sağlamak gerekiyor. 4 kategoride toplam 96 bölüm yer alırken yakında 48 yeni bölüm daha eklenecek.

Ayrıca Bkz.Resmileşti: Apple etkinliği 12 Eylül’de

İlk olarak 2D şekillerle başlayan oyun daha sonra 3 boyutlu geometrik şekillere geçiyor. Asıl zorluk ise buradan sonra başlıyor. Etkileyici ses ve müzik dizaynına sahip olan oyun Android tarafında ücretsiz. iOS tarafında ise 5.99TL fiyat etiketine sahip.

Unbalance: App Store II Google Play

• Ama motoru yerli değil :)

• İzlerken bile kısa sürede baydı..

• Başarılı olmalarını dilerim ama şu "minimalist" oyunlardan da gına geldi.

• Arama motoru yerli değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grafikleri kötü
  • Başlıkta "Yerli" kelimesi olmasaydı, yorumlar daha olumlu olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoinfo

quote:

Orijinalden alıntı: FatihAsl

Ama motoru yerli değil :)

Merhaba,

Oyunun geliştiricisiyim.Kullanılan oyun motorunun yerli olmadığını nerden biliyorsun merak ettim?

Oyunda herhangi bir oyun motoru değil tamamen kendi altyapımı kullandım.6 senedir oyun geliştiriyorum.Keşke sende yerli olmayan bir oyun motoruyla oyun geliştirseydin en azından bir işe yaramış olurdun.

Bu bir espriydi, Çıkan her türlü Yerli ürün haberlerinde örneğin Tank, Uçak gibi ürünlerde motoru ithal olduğu için yerin dibine sokan yorumlar olur. bende bu şekilde yorum yapanlar ile dalga geçmek için bu yorumu yazdım. ne olursa olsun her türlü üretime sonsuz saygım vardır. Ben bir yazılımcıyım. Program yazmak için yerli bir programlama dili geliştirmem gerekmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoinfo

quote:

Orijinalden alıntı: FatihAsl

Ama motoru yerli değil :)

Merhaba,

Oyunun geliştiricisiyim.Kullanılan oyun motorunun yerli olmadığını nerden biliyorsun merak ettim?

Oyunda herhangi bir oyun motoru değil tamamen kendi altyapımı kullandım.6 senedir oyun geliştiriyorum.Keşke sende yerli olmayan bir oyun motoruyla oyun geliştirseydin en azından bir işe yaramış olurdun.

Kardeş kimin ne işe yaradığını sen bilemezsin bilmeden yorum yapma uçak geliştirmiyorsun altı üstü 2D-3D oyun geliştiriyorsun kimseye kaba davranamazsın adamın mesleği doktorluktur senden bin kat daha işe yarıyordur ilk önce saygıyı öğren sonra sevgi görürsün.

• teknoinfo T kullanıcısına yanıt
    Android ücretsizken iOs versiyonu neden ücretli? 100$lık fark yüzünden mi?

• yerli denince ve anadolu motifi göremeyince
    insanın aklına araklates geliyor nedense :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.