Şimdi Ara

Sonsuza kadar 256 limitsiz - Problem çözüldü 1024 olduk! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
12.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: PHI

Sayfalar bi anda şakır şakır açılmaya başladı dedim noluyoruz.
    Hemen flashgeti açıp baktım.
    Ve 1024 kullanıcısıyım

Sürekli 1024 performansı alamıyorum.
    TT

Çok sevdim ben bu işi yahu
    Sabaha kadar flashget coşacak

DARISI HERKESİN BAŞINA

ezelden beridir bu böyle, hiç 840kb'in üzerine çıkmadı benim hızlar, kafana takma alışmaya çalış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 4 Ağustos 2007; 23:08:29 >

• Evet Bende Araştırdım
    Aşağıda linkini verdiğim sitede 17.10.2005 de yurtdışı çıkış kapasitesi 21,77 gb 2 sene geçmiş ve telekomun sitesinde yazan şuan ki değer "Mevcut Yurtdışı Bağlantı Toplamı 65.932 / 65.932 Gbps (Geliş / Gidiş)" Yani 2 senede 3 kat arttırmış...

Şöyle bir hesap edersek 4 kat internetimizin hızını arttırıyor ama yurt dışı çıkış hatlarını arttırmadığı takdirde bu değerlere kesinlikle ulaşamayız.
    Rapid share firması bile şuanki hat kapasitesi 110 Gbps, Yani rapid firması bile telekomu 2 ye katlıyor. İnş sorun yaşamadan bir çözüm bulmuşlardır, aksi takdirde "sayfa bulunamıyor" gibi hatalarla karşılaşabiliriz.

http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=13917

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=208

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganays -- 4 Ağustos 2007; 23:11:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: doganays

Evet Bende Araştırdım
    Aşağıda linkini verdiğim sitede 17.10.2005 de yurtdışı çıkış kapasitesi 21,77 gb 2 sene geçmiş ve telekomun sitesinde yazan şuan ki değer "Mevcut Yurtdışı Bağlantı Toplamı 65.932 / 65.932 Gbps (Geliş / Gidiş)" Yani 2 senede 3 kat arttırmış...

Şöyle bir hesap edersek 4 kat internetimizin hızını arttırıyor ama yurt dışı çıkış hatlarını arttırmadığı takdirde bu değerlere kesinlikle ulaşamayız.
    Rapid share firması bile şuanki hat kapasitesi 110 Gbps, Yani rapid firması bile telekomu 2 ye katlıyor. İnş sorun yaşamadan bir çözüm bulmuşlardır, aksi takdirde "sayfa bulunamıyor" gibi hatalarla karşılaşabiliriz.

http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=13917

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=208

Temennilerimiz o yönde. Aksi taktirde 1024e geçtik diye sevinirken hiç bulamayız.

• KİM HANGİ HATTA OTOMATİK TRANSFER OLACAK? NE ÖDEYECEK?

Tarife Paketi --------Eski Tarife (YTL) ----Yeni Tarife (YTL) ------------Eski Müşterilerin Taşınacağı Paket

1024/256 4GB ------29 ytl--------------29 ytl olarak devam-------------aynı pakete devam

1024/256 6GB------39 ytl--------------39 ytl olarak devam--------------aynı pakete devam

1024/256 9GB------49 ytl---------------49 ytl oldu----------------otomatik 1024 Limitsiz pakete geçecek

2048/512 6GB-----eskiden yoktu------49 ytl olarak belirlendi-----------yeni bir paket

256/64 Limitsiz-----49 ytl---------------kalktı---------------------otomatik 1024 Limitsiz pakete geçecek

512/128 Limitsiz---79 ytl--------------kalktı---------------------otomatik 2048 Limitsiz pakete geçecek

1024/256 Limitsiz---99 ytl------------49 ytl oldu---------------eskiler otomatik 4096 Limitsiz pakete geçecek
    2048/512 Limitsiz--139 ytl-----------69 ytl oldu---------------eskiler otomatik 4096 Limitsiz pakete geçecek
    4096/1024 Limitsiz----eskiden yoktu----89 ytl olarak belirlendi------eski 1024 ve 2048 Limitsizlerin geçtiği
    paket -yani 99 ytl ve 139 ytl ödeyenler 89 ytl ödeyecek .

Türkiye internet alemine HAYIRLI OLSUN.Herkese Sıkı Downloadlar....
    -

• nihayet
  • ben 1024 oldum arkadaşlar darısı başınıza
  • arkadaşlar yer belirtirsek süper olur. burasi izmir bir numara yok hala. hadi be telekom ocakta downloadim var değiştiriver tüpü de yatmadan filmi seyerdeyim. son 200 mb valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

ben 1024 oldum arkadaşlar darısı başınıza

yer neresi?
  • 1024'e geçirilen arkadaşlar! Bağlantı kotalı mı? Kotalı olacak diye korkuyorum ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kierkegaard

1024'e geçirilen arkadaşlar! Bağlantı kotalı mı? Kotalı olacak diye korkuyorum ben.

Evet kotalı hocam . telekom 1 gb kota vercek onu da sabaha kadar kullanacagız Kota mota yok sınırsız download var
  • Süper
  • İzmir daha yok anlaşılan. Sabahamı bekleyeceğiz
  • İzmir - Gaziemir, geçiş tamamdır! Elveda 256...
    quote:

Orjinalden alıntı: bjk-oktay

İzmir daha yok anlaşılan. Sabahamı bekleyeceğiz
  • Bize sıra gelene kadar
  • Bucayada gelir artık. Hayırlı olsun : )
  • bucaya daha gelmedi. Acaba modemi açıp kapamak lazımmı. Eskiden 6 aylık ücretsiz 1024 de geçtimizde adam modemi açıp kapayın demişti.
  • İzmir buca-evka1 tık yok hala
  • modemi yarım saatte bi reset atıyorum rapid soğolsun tık yok şimdilik antalya/finike
  • izmir / narlıdere yok
  • yer düzce
    öğlen arkadaşım geçtiğini söyledi inanmadım akşamüstü bir baktım resimler falan biraz daha hızlı açılıyo.flashgeti açtım 60-70 gösterdi sonra 100e vurdu
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.