Şimdi Ara

Sonsuza kadar 256 limitsiz - Problem çözüldü 1024 olduk! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
12.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ki kalıcam zaten kablo internetteyim
  • elveda 256 ne günlerdi bea
  • hayaller gerçek oldu , artık bu günleri gülerek hatırlayacağız
  • Evet arkadaşlar azim ettik dayandık en sonunda beklediğimiz oldu bütün 256 kullananlara bir alkış
  • Artuj bu konunun başlığını değiştirebiliriz.
  • Yetmez
  • 256dan 1024'e ne zaman geçeceğiz? geçmek için herhangi bir işlem yapacakmiyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

256dan 1024'e ne zaman geçeceğiz? geçmek için herhangi bir işlem yapacakmiyiz?

Pazartesi otomatik olarak geçiş yapacaksın . Bir şey yapman gerekmiyor
  • pazartesimi neden perşembe yada cuma yapmamışlarki bu lübnanlı amcalar
  • hayırlı olsun.
  • P.tesi herkez modemlerini aç kapa yapsın, çünkü yeni hız bu şekilde çıkılıyor, yapmazsanız 26-27 olan hızınız 30-33kBs hızını geçemiyor, bu hızı görürseniz 1024 olmuşsunuz demektir, mutlaka modem reset yapın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoOLMuSTi

P.tesi herkez modemlerini aç kapa yapsın, çünkü yeni hız bu şekilde çıkılıyor, yapmazsanız 26-27 olan hızınız 30-33kBs hızını geçemiyor, bu hızı görürseniz 1024 olmuşsunuz demektir, mutlaka modem reset yapın...

Teşekkürler
  • 1024
  • Gözünüz aydın.
  • alllaaaa

bugün radikalı okuodm haberi gördüm yine 256 kb kullanıcıları ilgilendirmiyordur die düşünmüştüm ama birde baktım 1024 olmuşuz.(gerçi küçük bir kesim bu indirimi gören ama hep bu kesim mağdur olmamışmıydı )

pes etmedik saatlerce bekledik net kapılarında ve sonunda muradımıza erdik
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoOLMuSTi

P.tesi herkez modemlerini aç kapa yapsın, çünkü yeni hız bu şekilde çıkılıyor, yapmazsanız 26-27 olan hızınız 30-33kBs hızını geçemiyor, bu hızı görürseniz 1024 olmuşsunuz demektir, mutlaka modem reset yapın...

Arkadaşlar alakası yok... boşu boşuna reset atıp durmayın... Telekom merkezden bağlantıyı kesip 1024'e direk alıyor zaten...
  • Ya arkadaşlar tarifeleri incelediğimizde

1024/256 Limitsiz 99 49 4096 Limitsiz olmuş benmi yanlış anlıyorum, bu tarifeyi kullananlar bizle aynı parayı ödeyecekler ama bizim 4 katı kullanacaklar. telekom yine bir adaletsizlik yapmış yapmasa şaşardım

http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm
  • Acaba pazartesi mi olacak geçişler yoksa nemecek'in de dediği gibi pazartesiye kadar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Acaba pazartesi mi olacak geçişler yoksa nemecek'in de dediği gibi pazartesiye kadar mı?

pzartesiye kadar olcakmış hatta bi arkdaş bursada bugün geçişler başlancak demişti..
  • arkadaşlar bana bu yeni tarifeler içinde 2048 sınırsız oldukca cazip göründü ama şimdi kafama takıldı acaba benim modem bu hızı destekliyormu??? keysmart marka usb modem, nasıl anlarım?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.