Şimdi Ara

Google Play Store’dan bayram hediyesi: 5 adet oyun ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Play Store’dan bayram hediyesi: 5 adet oyun ücretsiz

Android uygulama mağazası PlayStore’da bulunan beş adet ücretli oyun, geçici bir süreliğine ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Birbirinden farklı türdeki bu oyunları dilediğinizi indirdikten sonra ömür boyu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. İndirimi yakalamak için acele etmenizi öneririz zira listedeki oyunlar 1 ile 3 gün arasında tekrar eski fiyatına dönecek.

Küçük bir not, bu indirimler bayrama özel indirimler değil. Zaman zaman PlayStore’daki bazı oyunlar kısa süreliğine bu şekilde ücretsiz olabiliyor.

Game Studio Tycoon 3

Yapımcılığını Ashley Sherwin’in üstlendiği oyunda bir oyun stüdyosunu yönetiyoruz. Amacımız oldukça basit. İlk olarak küçük bir odada başladığımız oyun geliştirme serüveninde doğru stratejiler izleyerek büyük bir oyun stüdyosu olma yolunda ilerliyoruz. Oyunlardan elde edilen gelirler ile yeni ekip arkadaşları ediniyor, ekibimizi eğitimlere gönderebiliyor ve teknolojik altyapımızı yenileyebiliyoruz.

Normalde 14 TL’ye satılan Game Studio Tycoon 3’ü iki gün içerisinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme linki.

Cubes

Oynanışı basit bir bulmaca oyunu olan Cubes’da, küpleri hareket ettirerek istenen desenleri oluşturma gayreti güdüyoruz. Toplamda 127 seviyeden oluşan oyun başlarda kolay gibi görünse de giderek karmaşıklaşıyor.

Cubes oyunun indirimi üç gün sonra sona erecek ve 4 TL fiyat etiketi ile satılacak. İndirme linki.

Klocki

Klocki oyununda farklı türden hatları birbirine bağlamaya çalışıyoruz. Üç boyutlu şekillerin bir araya gelmesi ile oldukça zorlayıcı olabiliyor.

Şuan ücretsiz olarak indirilebilen Klocki, gün sonunda eski fiyatıyla yani 2 TL’ye satılacak. İndirme linki.

Laserbreak 2 Pro

Bir başka bulmaca oyunu olan Laserbreak 2 Pro’da fiziksel objeleri kullanarak ışınları hedefine ulaştırmaya uğraşıyoruz. Hedefe ulaşmak için dinamit, solucan, asansör ve fan gibi pek çok fiziksel nesne ile etkileşime geçmemiz gerekiyor.

İki gün boyunca ücretsiz olan oyun, sonrasında 0,59 TL’ye satılacak. İndirme linki.

Maze 3D: Gravity Labyrinth

Bu oyunda da yerçekimini kullanarak bulmacayı tamamlamaya çalışıyoruz.

Maze 3D: Gravity Labyrinth, yedi gün sonra 8 TL’ye satılacak. İndirme linki.

• Kusura bakma da zaten bu kadar kötü oyunlara para veren ya çok zengindir ya da kafayı sıyırmıştır. Bunu steam de 100'den fazla oyunum olmasına rağmen diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 1 Eylül 2017; 22:24:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Kusura bakma da zaten bu kadar kötü oyunlara para veren ya çok zengindir ya da kafayı sıyırmıştır. Bunu steam de 100'den fazla oyunum olmasına rağmen diyorum.

Hocam yanlış anlama, ekle accounta oyunlari gec bosver. Ileride merak edersen denersin en azindan. Benimde Steam accountum da 400 den fazla oyun var irili ufakli, ekleyip geçiyorum hic yorum bile yapmıyorum bosver...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Kusura bakma da zaten bu kadar kötü oyunlara para veren ya çok zengindir ya da kafayı sıyırmıştır. Bunu steam de 100'den fazla oyunum olmasına rağmen diyorum.

Hocam yanlış anlama, ekle accounta oyunlari gec bosver. Ileride merak edersen denersin en azindan. Benimde Steam accountum da 400 den fazla oyun var irili ufakli, ekleyip geçiyorum hic yorum bile yapmıyorum bosver...

Zaman kaybı oynamayacağım oyunları niye ekliyim ki, daha önce steam de falan bir sürü oyun ekledim ama hiç oynamadım boşa zaman kaybı bence...
  • quote:

Adamlar emek, düşünce, zaman, para harcayıp oyun yapmışlar, 0.59 TL'yi çok gördün. Oyun bedava yine beğenmiyorsun, böbrek falan da versinler mi yanında ? 3. böbrek yaparsın vücuduna, ha onu da beğenmeyebilirsin bak bilemedim şimdi

Hayır öyle bir yazmışsın ki sanki senin cebinden çıkan parayla yapmışlar oyunu

• quote:

quote:

quote:

Zaman kaybı oynamayacağım oyunları niye ekliyim ki, daha önce steam de falan bir sürü oyun ekledim ama hiç oynamadım boşa zaman kaybı bence...

Benimki sadece bir tavsiye. Teklif var, ısrar yok. Seçim sizin. Ileride merak edebileceginiz olasılığını dahil ederek söyledim ilk mesajimda ki, bunu da mesajımda belirttim.

• Yine çerçöp dolu :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benimki sadece bir tavsiye. Teklif var, ısrar yok. Seçim sizin. Ileride merak edebileceginiz olasılığını dahil ederek söyledim ilk mesajimda ki, bunu da mesajımda belirttim.

Kitap önerseniz daha iyi olur bence 😎

• Cubes u ve Klcoki ye baktim, ikisi de ucretli gorunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

Cubes u ve Klcoki ye baktim, ikisi de ucretli gorunuyor.

verdiğim linkler üzerinden bak
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    PC'de VPN'i kapatmayi unutmusum. Telefonda, Play Store'da arastirinca ucretsiz olarak cikiyor. Cok tisikkirler Yargic Bey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 2 Eylül 2017; 11:33:1 >
  • Başlıkta "Bayram hediyesi" diyor, ancak içerikte "bu indirimler bayrama özel değil" yazıyor.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uykulu gecen bos tatil gununde Klocki bayagi sardi. Kitap okuyucunun da pili bitti, sarj olana kadar ne yapayim derken iyi oldu bu oyunlar. Anketlerden gelen 8-10 TL para vardi Play'de, durmasin bosta bir seyler alayim diyordum, gerek kalmadi. 10 TL 10 TL'dir.
  • quote:

Aynen oyle hocam. Sahsen sadece pc de, sadece multiplayer oynanabilen oyunlari satin alirim yanlizca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ciddi ciddi 5 tane oyun veriyorlar sandım

Bunların paralı olması bile yanlış

• İlk oyun güzel görünüyor.İos için var mı acaba yoksa Android'e özel mi sadece bazı oyunlar 2 platformda da var.
  • Hic sarmiyor beni oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 3 Eylül 2017; 4:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Adamlar emek, düşünce, zaman, para harcayıp oyun yapmışlar, 0.59 TL'yi çok gördün. Oyun bedava yine beğenmiyorsun, böbrek falan da versinler mi yanında ? 3. böbrek yaparsın vücuduna, ha onu da beğenmeyebilirsin bak bilemedim şimdi

Hayır öyle bir yazmışsın ki sanki senin cebinden çıkan parayla yapmışlar oyunu

Cebimdeki parayla yapmamislar ama indirip oynarsam omrumdeki zamani car cur etmis olacaklar. Dandik dundik oyunlari savunmanin bir anlami yok, isterse para versinler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.