Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 Pro artık resmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun bir süredir hakkında sızıntılar yayınlanan Gear Fit 2 Pro, Samsung’un IFA 2017 fuarındaki etkinliğinde tanıtıldı. Geçtiğimiz yıl çıkışını gerçekleştiren Gear Fit 2’nin geliştirilmiş versiyonu olan Gear Fit 2 Pro’da küçük değişiklikler bulunuyor.

Fit 2 ve Pro varyantı arasındaki en büyük fark olarak iki yeni kayış seçeneği göze çarpıyor. Kayışlardan birincisi tamamen siyah iken diğeri kırmızı ve siyah olmak üzere çift renkli yapıya sahip. Siyah renkli kayış dikey çizgili desenler, diğer kayışta geometrik desenler bulunuyor. Fit 2 Pro’da önceki modelden farklı olarak klasik saat tokası ve delikleri bulunuyor. Bu da hem görünümü güçlendiriyor hem de saatin koldan çıkmasını engelliyor.

Bir diğer yenilik olarak suya dayanıklılık yeteneği arttırılmış. Fit 2 Pro, 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı. Yüzücüleri ilgisini çekmek isteyen Samsung, kendi sağlık uygulamasında ve uygulama marketinde yüzücülere yönelik çözümler sunuyor.

Fit 2 ve Fit 2 Pro’nun diğer özellikleri aynı. Önceki modelde olduğu gibi kıvrımlı 1.5 inç boyutunda Super AMOLED ekran, 200 mAh batarya, dahili GPS ve Tizen işletim sistemi gibi özellikler devam ediyor.

Gear Fit 2 Pro’nun ön siparişleri yarından itibaren başlayacak. Ürünün satış fiyatı 200 dolar olarak belirlenmiş. Yani Gear Fit 2’nin üzerine 20 dolarlık ekleme yapılmış.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro
    Samsung Gear Fit 2 Pro

• "Ön sipariş" vermenin nasıl bir avantajı var? Ayrıca samsungun kendi sitesinden mi veriliyor? Bilgisi olan bir arkadaş yanıtlayabilirse sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: derepaca

Buna 2L'lik Hoşaflarımızla karşılık vereceğiz inşallah.

Saatleri satın alıp hoşaf şişelerine atıp ve acı acı boğulmalarını zevkle izleyin..

kimse bizimle dans etmeye kalkmasın, ezeriz..

Hoşgeldin hoşafçı kardeş. En yakın zamanda hoşaf yorumlarını bırakman dileğiyle...
  • 200$ nedir yav. O paraya 10 tane miband 2 alınır.

• Valla benim Gear Fit 2 aptal kayış tokası sistemi yüzünden Sığacık'ta yüzerken kolumdan çıkmıştı ve şu an muhtemelen 25 metre derinlikte yatıyor. Bunu akıl etmeleri iyi olmuş. Suya dayanıklı bileklik yap ama kolundan çıksın. Şaka gibi.

• derepaca kullanıcısına yanıt
    Sıktın artık hoşaf kardeş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu mu Gear s4 mü? İkisi arasında pilden başka bir fark var mı bilemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arkadaşlar bu mu Gear s4 mü? İkisi arasında pilden başka bir fark var mı bilemedim...

Hayır Gear S4 değil. Gear S3'ün revize edilmiş veriyonu. Gear S3S gibi düşünebiliirsin
  • Gear s4 tanitildimi arkadaslar ben bir bilgi bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spidynelly S kullanıcısına yanıt
    Gear sport die tanitildi hocam. Gear s4 diye degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.