Şimdi Ara

AMD Radeon RX Vega 64 ve 56 kutudan çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMD'nin yeni nesil yüksek performans sınıfı ekran kartı modelleri Radeon RX Vega 64 ve Vega 56 ofisimize ulaştı, biz de kartları testler öncesinde kutusundan çıkarıyoruz. Özellikle Vega 64'ün orjinal bir kutu içeriği var. [Not: Canlı Yayın Tekrarıdır.] 

• Ekran kartlari sizin ofise geldigi gibi keske bizim evede gelse????

• tesleri bekliyoruz :)

• Çekilişe katılmak istiyorum

Biz anca kutusunu görürüz zaten.
  • Ben bu basına özel kutulama olayını anlamadım. Basın mı verecek bu kartlara bilmemkaçyüz doları? Kimden kazanıyorsunuz siz parayı? Kartı almayı düşünen bi oyuncu olarak son derece gıcık etti beni bu durum. Neye hizmet eden bişey şu yaptıkları. AMD kartı yapsa bu seferde pazarlamada saçmalıyor.

• Kartlara undervolt yapmayı deneyin özellikle 56 yı. Bazı inceleme siteleri 56 yı undervoltlayarak 1080 ile eşit hale getirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Ben bu basına özel kutulama olayını anlamadım. Basın mı verecek bu kartlara bilmemkaçyüz doları? Kimden kazanıyorsunuz siz parayı? Kartı almayı düşünen bi oyuncu olarak son derece gıcık etti beni bu durum. Neye hizmet eden bişey şu yaptıkları. AMD kartı yapsa bu seferde pazarlamada saçmalıyor.

Her nedendir bilinmez kutu açma videoları popüler olduğu için kutu açma videosu yayınlayanlara özel kutu gönderiyorlar. Bir pazarlama ve reklam taktiğinden başka bir şey değil.

Aynı şeye benziyor araba reklamlarında bikinili kadın resmi kullanılması gibi. Ne alaka ama işte görsel çekicilik...
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Ya neresinden tutsan saçmalık. Birinin kutusunu alamıyoruz basına özel zırvalığı var. Öbürünün kutusu zaten yok naylona sarıp göndermişler! Ve kutu açma videosu izliyoruz bu durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hic albenileri yok freesync haricinde, ve cok güc tüketiyorlar ayrica oyunlarin %95 i nvidia kartlara optimize ediliyor son olarak sürücü sorunlari devam ediyor

• Hâlâ gidip de AMD ekran kartı ve işlemcilere para verenler var, şaşılacak şey.

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Bir daha bilgisayar alacağımız zaman senden icazet alırız şimdi konudan çık gitti rahat rahat konuyu inceleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Ya neresinden tutsan saçmalık. Birinin kutusunu alamıyoruz basına özel zırvalığı var. Öbürünün kutusu zaten yok naylona sarıp göndermişler! Ve kutu açma videosu izliyoruz bu durumda.

Tamamen saçmalık katılıyorum. Sanki ürünü kutusuyla kullanıyoruz.
    Dünyanın en iyi gpu sunu yap alalade bir kutuyla sat yine yok satarsın.
    Youtuberların saçmalığı işte çekçek bir şey yok bunu bulmuşlar.
    Millet de boş beleş bunları izliyoz işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sliskelion

Kartlara undervolt yapmayı deneyin özellikle 56 yı. Bazı inceleme siteleri 56 yı undervoltlayarak 1080 ile eşit hale getirmiş.

Özellikle bunu yapmaları lazım,bastırmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockmania01

Bir daha bilgisayar alacağımız zaman senden icazet alırız şimdi konudan çık gitti rahat rahat konuyu inceleyelim

Tamamdır,

• işlemcim amd ryzen 1800x ama ekran kartında nvidia dan şaşmam

• Teşekkürler , güzel sunum olmuş.

• 64 tasarım harika ya asık oldum

• Testleri heyecan ile bekliyorum.

Özellikle 54 için uv yapıldıktan sonra 1080'i yer yer geçtiği kanıtlayan testler mevcut.

Bekliyoruz
  • Vega 56'ya abisinin biosunu atabilmişler,yani atılabiliyo,yüzde 10 artış sağlamışlar wccftech haberine göre.
  • nvidia yeni seriyi ne zaman çıkaracak bilgisi olan var mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.