Şimdi Ara

Taylor Swift'in yeni klibi YouTube rekorlarını alt üst etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taylor Swift'in yeni klibi YouTube rekorlarını alt üst etti

Taylor Swift'in intikam dolu yeni müzik videosu "Look What You Made Me Do" yayınlandığı ilk 24 saat içinde 43 milyondan fazla görüntüleme alarak YouTube rekorlarını alt üst etti.

Ayrıca Bkz.Windows telefonlara son darbe Flipboard'dan geldi
    YouTube, Salı günü yaptığı açıklamada, Taylor Swift'in yeni klibinin büyük bir çıkış yaptığını ve 2013 yılında Güney Koreli şarkıcı PSY'nin Gentleman isimli şarkısının elinde bulundurduğu 36 milyonluk rekoru kırdığını söyledi. Popüler şarkıcı bu sayede YouTube tarihine ismini yazdırmış oldu.

Dakikada ortalama 30 bin kez izlendi

YouTube, saatlik görüntüleme sayısı 3 milyondan fazla olan videonun ilk 24 saatlik süreçte dakikada ortalama 30.000 kez görüntülendiğini söyledi. Haberin hazırlandığı saatlerde videonun görüntülenme sayısının 72 milyona ulaştığını belirtelim.

Hatırlayacağını üzere Latin şarkıcı Luis Fonsi'nin 2017 yılına damga vuran hit şarkısı Despacito, 8 ayda 3 milyardan fazla izlenerek YouTube tarihinin en çok dinlenen şarkısı olmuştu. Bakalım Swift'in yeni çalışması bu rekoru da kırmayı başarabilecek mi? Look What You Made Me Do isimli şarkının klibini aşağıda bulabilirsiniz.

• Kesinlikle hükümet yanlısı değilim ancak sen ve senin gibiler oldukça itici hale gelmeye başladı. Bu konu evet eleştirilecek bir konu ancak yeri burası değil. Bunu buraya yazarak ne yaptın? Demokrasi mi getirdin? Adalet? Ülkeyi mi kalkındırdın? Dur dur ben sana söyleyim amacın biraz artı almak üste çıkmak...

Diğer konularda da alakası olmamasına rağmen buna benzer mesajların var mesela windows phone son haberinde. Ama orda tutmamış galiba.

Üzülerek söylüyorum ki malesef yobaz olmak, gerici olmak A veya B ya da C partisine oy vermekle olunmuyor. Ben de yalaka, uyuyan tiplerden iğreniyorum ancak görünen o ki böyle haraketler yaparsan bir farkın kalmıyor.

İstediğin biraz artı almaksa verebilirim sorun yok.
  • Rekor kırmak çok kolay bir hale geldi artık elini sallayan rekor kırıyor anlamadım ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Rekor kırmak çok kolay bir hale geldi artık elini sallayan rekor kırıyor anlamadım ben.

Sanat yok, ruh yok,emek yok, kalite yok, fabrikasyon ürünler, karizmatik zannedilen altı ve içi boş klişe tavırlar. Öğretilen ve yaşatılan bu olunca şartlı refleks ile beğen ikonuna basılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derepaca

O küvetin içi hoşaf dolu olsa 43 milyar izlenme olurdu..

Şimdi bi hoşaf klibi yayınlasak 80 milyon izlenme garanti..

Kimse bizim sabrımızı sınamaya kalkmasın..

8043

Kesinlikle hükümet yanlısı değilim ancak sen ve senin gibiler oldukça itici hale gelmeye başladı. Bu konu evet eleştirilecek bir konu ancak yeri burası değil. Bunu buraya yazarak ne yaptın? Demokrasi mi getirdin? Adalet? Ülkeyi mi kalkındırdın? Dur dur ben sana söyleyim amacın biraz artı almak üste çıkmak...

Diğer konularda da alakası olmamasına rağmen buna benzer mesajların var mesela windows phone son haberinde. Ama orda tutmamış galiba.

Üzülerek söylüyorum ki malesef yobaz olmak, gerici olmak A veya B ya da C partisine oy vermekle olunmuyor. Ben de yalaka, uyuyan tiplerden iğreniyorum ancak görünen o ki böyle haraketler yaparsan bir farkın kalmıyor.

İstediğin biraz artı almaksa verebilirim sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00EEAC8A8 -- 30 Ağustos 2017; 14:1:27 >

• Adamlar seksenlerde rock ve pop müziğin kralını yapmış ben o müzikleri dinliyorum ve bunlar bana hiç kalıcı yapımlar gibi gelmiyor

• quote:

8043

Hükümet yanlısı yada akp chp vs gibi hiç bir siyasi partiyi savunmuyorum ama yeter artık bi bitmediniz a....

• Çok para harcanmış bir klip ve beş para etmez şarkı içeriyor.

• PSY'nin başarısı daha büyüktür benim gözümde. Çünkü PSY Taylor kadar bilinmiyordu.

• bu kadın değilmiydi spotify ücretsiz kullanıcılarına az para veriyor diye müziğini vermek istemeyen. O zamandan beri spotify premium üyeliğim olmasına rağmen bu kadının şarkılarını korsan dinlemeye gayret ederim.
    https://www.izlesene.com/video/taylor-swift-look-what-you-made-me-do/10000887

• derepaca kullanıcısına yanıt
    Şunun siyasetle ne ilgisi var da konuyu oraya çekiyorsunuz arkadaş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

Şunun siyasetle ne ilgisi var da konuyu oraya çekiyorsunuz arkadaş.

Siyasetle nasıl bağ kurdun ki? Tv'de yayınlanan bi yarışma programından alıntı yapmıştım :)

Aklın çetrefilli çalışıyor :(

Organik hoşaf muhabbetinden girip Erdoğan ve diğer siyasilerin cümlelerinden çıkmışsın. Asıl neyi siyasi değil? Madem biz anlayamadık sen anlat bakalım yazdığın mesaj ne içeriyor, ne ile ilgili ve ne anlatıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ripper Roo -- 30 Ağustos 2017; 17:47:44 >
  • derepaca kullanıcısına yanıt
    Senden başka eğlenen yok gibi görünüyor.
  • şu fake beğeniler ve tık satın almalar ile eniştemin klibi bile en çok izlenenlerde ilk 5i zorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Popüler kültürün şişirdiği bir başka balon .

• kıyamet alameti gibi klip
  • Çöpün karşılığı

• Çok önemli bir donanım haberi.

• Desposito bir kez daha izledim

• quote:

80>43

senin gibiler yüzünden ülke bu halde. Beyin yoksunu..
  • Dh neyin rekorunu haber yapacağını şaşırdı.. Rekor sürede açılmayan dh asıl kendini haber yapsa yeridir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.