Şimdi Ara

Windows telefonlara son darbe Flipboard'dan geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows telefonlara son darbe Flipboard'dan geldi

Bir başka büyük şirket daha Microsoft'un kendisinin bile bir kenara attığı Windows telefonlardan vazçgeçip Android ve iOS üzerinde yoğunlaşmayı seçti. Flipboard artık Windows Mağazası'ndan indirilemiyor. Uygulama yüklü olduğu cihazlarda çalışmaya devam ederken, ileride yeni bir güncelleme almayacak.

Ayrıca Bkz.Google, Play Store'dan 300 Android uygulamasını güvenlik gerekçesiyle kaldırdı
    Bir Flipboard topluluk yöneticisi, uygulamanın Windows 10 Mobile sürümüyle ilgili bir soruyu yanıtlayarak patformun artık desteklenmediğini söyledi. Kararın arkasındaki gerekçeyle ilgili herhangi bir açıklama yok ancak bunların hepsinin, Windows telefonların pazar payının düşmesi ve Microsoft'un kendi platformuna ilgi göstermemesi nedeniyle gerçekleştiği ortada.

Android ve iOS çok daha cazip platformlar

Flipboard, Android ve iOS'ta çalışmaya ve güncelleme almayı sürdüreceği için şirket her ne kadar bunu dile getirmese de uygulamayı kullanmaya devam etmek için yapılması gereken en basit şey bu iki platformdan birine geçmek.

Flipboard, yaklaşık 4 yıl önce Nokia Lumia 1020'ye önceden yüklü şekilde gelerek Windows telefonlarla birlikte sunulmaya başlamıştı. Bu hafta Windows telefonların aldığı ikinci önemli darbe New York Şehri Polis Teşkilatı'ndan geldi. NYPD yaptığı açıklamayla 36.000 polis memurunun kullandığı tüm Windows telefonları, bu sonbaharda iPhone'larla değiştireceğini duyurdu.

• Whatsapp gidene kadar devam

• Dünyanın neredeyse tamamına işletim sistemi satan ve yıllarca hakim olan,''yazılım'' işinde tecrübeli olan MS.Sen gel sidikli telefon yazılımını eline yüzüne bulaştır,koca markayı rezil et,alanı pişman et anlayamadım bunların yaşadığı kafayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 30 Ağustos 2017; 12:37:27 >
  • Microsoft'tan atak...

"Mobil Uygulama geliştiricilere indirme başına bi şişe hoşaf teklifiyle gitmiş.. "

Zamanında Organik Hoşaf iş fikrini eleştirenler; shame on you... utanın..

• Bir dönem iyi eğlenmiştik ama; "Windows Phone yaygınlaşıyor, aha root geldi, vay uygulama desteği çok fena oldu" diyen WP'ciler sayesinde.
  • kımyasal kullanıcısına yanıt
    Ha keza intel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Bir dönem iyi eğlenmiştik ama; "Windows Phone yaygınlaşıyor, aha root geldi, vay uygulama desteği çok fena oldu" diyen WP'ciler sayesinde.

Market gelişecek

• Ulan lumia kullanmak yerine, samsung e250 kullansam, daha çok uygulamayla çalışırdım.

• Windows telefonlar da ne ki... (o derece)

• Düşenin dostu olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: derepaca

Microsoft'tan atak...

"Mobil Uygulama geliştiricilere indirme başına bi şişe hoşaf teklifiyle gitmiş.. "

Zamanında Organik Hoşaf iş fikrini eleştirenler; shame on you... utanın..

komikmis

• Siz ne anlarsınız, platform gelişiyor işte flipboard neymiş alternatif uygulamaları gelecek ve mağazadaki uygulama sayısı artacak
  • Burada WP yi babasının markası gibi savunanlar neler düşünüyor acaba.
    Ben WP den bir şey olmaz dedikçe adamlar neredeyse ana avrat sövüyorlardı bana, komik.

• Cenazesinde helvalar diyanetten; Hoşaflar Donanımhanerden :))

• Ben artik rakip sirketlerden para alip kendi sistemlerini gelistirmediklerini dusunuyorum. Yada bunlar paraya doymus cope atmaya her ariyorlar.

• Yaw bari şu telefonların kilidini açın da android yükleyelim o kadar söz verdiniz geliştireceğiz dediniz yapmadınız bari bırakın biz geliştirelim.

• Microsoft bu konu için özür dilemelidir. Bir sürü insana boş yere telefon sattılar, yazık.
  • Bir ay onceki haber değil mi bu? İsıtip isitip koymayin.

• Yukarıda arkadaşın dediği gibi Whatsapp gittikten sonra işi biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Dünyanın neredeyse tamamına işletim sistemi satan ve yıllarca hakim olan,''yazılım'' işinde tecrübeli olan MS.Sen gel sidikli telefon yazılımını eline yüzüne bulaştır,koca markayı rezil et,alanı pişman et anlayamadım bunların yaşadığı kafayı

Kendi inadının kurbanı oldu.

MS'in bu tür hataları oldukça fazladır.

İstese güzel işler çıkarabilen şirket.

Tekel olmanın verdiği bir rehavet var adamlarda.

Yönetimi sülalem raad panpa kafasında.

Kesinlikle ben de aynı düşüncedeyim.

Zamanında internet explorer ile web tarayıcı alanında da tekel konumdaydılar. Sonra noldu? Chrome çıktı sildi süpürdü piyasayı. Microsoft tekel olmuş olmanın verdiği rahatlıkla bu alandaki yeniliklere uzun süre ayak uydurmadı bile. Aynı şeyin yarın bir gün Windows'un da başına gelmeyeceğinin bi garantisi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.