Şimdi Ara

Sonsuz Ekran teknolojisi Samsung'un orta segment telefonlarına geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonsuz Ekran teknolojisi Samsung'un orta segment telefonlarına geliyor

İlk olarak Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinde gördüğümüz, ardından geçtiğimiz günlerde tanıtılan Note 8'de de kullanılan Sonsuz Ekran (Infinity Display) teknolojisi artık Samsung'un orta segment telefonlarında da kullanılmaya başlanacak.

Sonsuz Ekran, cihazlarda yer alan fiziksel Home butonunun kaldırılması, çerçevelerin inceltilerek ekran kasa oranının maksimum seviyeye çekilmesiyle birlikte olabildiğince büyük bir ekran deneyimi sunuyor. Samsung'un bu yenilikçi teknolojisi önümüzdeki yıl piyasaya sunulacak olan premium orta segment Galaxy A modellerinde de kullanılacak.

Ayrıca Bkz.Fitbit akıllı saatini tanıttı: Fitbit Ionic
    Gelen haberlere göre yeni Galaxy A serisinde, tıpkı S8 ve Note8'de olduğu gibi fiziksel Home butonu yer almayacak. Aynı zamanda parmak izi tarayıcısının da cihazın arkasına konumlandırılacağını belirtelim. Bu yeniliğin, Samsung'un diğer serilerine gelip gelmeyeceğini ve fiyatlara ne gibi etkisi olacağını ise ancak bekleyip göreceğiz.

• Bildirim ledi koysunlar önce. AA display şarj harcamaktan başka bir işe yaramıyor.

• Haliyle fiyatları da artacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onların fiyatı orta segment olmaz :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 29 Ağustos 2017; 12:59:16 >
  • j metal kasaya geçiş yapınca fark azalmıştı, bu şekilde j den farkı açılır.

• A3' e gelse çok güzel olabilir, küçük bir telefonda büyük bir ekran olur, tabii bildirim ışığı koysunlar lütfen, Always On Display tamamen saçmalık.

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Aynen. J serisinden uzaklaşır ama S serisine doğru yaklaşır..

• Fiyat 2500 altında olmaz...

• Keşke gelmeseymiş. Düz ekranlı telefon s ve note serilerinden kalktı. Tek umudumuz a serisi idi şimdi ona da geldi. Artık J serisine bakarız :D

• önümüzdeki ay vivo benzer bir ekranı kullanarak v7 cihazını duyuracak. (xplay 5-6 da olduğu gibi belki ekranı samsungdan alıyorlardır

• Fiyata 200$ daha ekleriz.

• Orta segment derken 3000₺ heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ekran işi abartılıyor bence. Ben şahsen bu tasarımı sevmiyorum çok uzun ve ekran oranı çok saçma neredeyse hiçbir uygulama desteklemiyor. Note 7 Samsung'un en güzel tasarıma sahip cihazıydı.
  • Samsung'un tek kötü yanı yumurtlar gibi telefon çıkarması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin yavaş yavaş artık ama fiyatları uçururlar.

• Tüh be , kaçamayacağız yani şu ekrandan , Note 5 im var diye sırf bu yüzden seviniyordum ben :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.