Şimdi Ara

volvo s40'a lpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2001 model volvo s40 1.8 marka otomobilime sıralı sistem lpg taktırmaya karar verdim.Hangi marka önerirsiniz?
    bu arada aracım otomatik vites arabanın randımanında bi düşme olur mu acaba? Otomatik viteste uyum sornu yasanıyor mu?
    Ankarada nerde taktırabilirim.. Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmk -- 10 Mart 2007; 14:54:07 >

• Otomatik veya manuel viteste herhangi bi fark yok gaz açısından.

Taktır tabiki ben taktırdım maşallah hiç bi sorun yok.

Ben bursadayım izmitte bi yere götürüp taktırdım BRC marka , takıldıgı gunden berı 2 ay oluyo ne sorun cıkardı ne ayara falan gitti ...

1.6 vectra vasat bi performans a sahip oldugu halde pek bişi farketmedi , zaten lpg takılırken baktık performansına benzınlıde verdıgı perf. cok yakın degerler verdi ... Brc taktırıcaksan ankarada bayisi vardır araştırıp taktırabılırsın...

Benım ankarada arkadaşım taktırdı 2.0 307 sine otomatik oda , oda çok memnun ama o prins marka taktırdı , o marka brc den falan daha kaliteli ve pahalı fakat her tarafta servisi yok , brc nın tr genelınde her yerde servısı var , öyle bi avantajı var ...

Saygılar ...
  • walla s40 a daha dün taktık imzamdaki adresi ararsan sana yardımcı olurum arkadaşım...
  • MERHABA;
    bız fırma olarak volvo s40,s60 uygulamarı cok sayıda yaptık ve tum araclarda sıstem tercıgımız e-gas oldu.motor performans ve tuketımde cok ıyı verılere ulastık ve bu aracların dınamometre testlerını(motor tork ve beygır egrısını olcen arac)gerceklestırdık benzın degerlerı ıle lpg degerlerının bırebır aynı oldugunu gozlemledık eger asagıda yer alan tel den ulasma ımkanınız olursa sıze en yakın bayı arkadasımızın adres bılgılerını verebılırım
    SAYGILARIMLA;
    SORUNSUZ VE SAGLIKLI SURUSLER DILEGIYLE.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.