Şimdi Ara

E65 Ana Başlık, İnceleme,Yorumlar ve Paylaşım Konusu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.913
Cevap
2
Favori
289.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim evet uzak kilidi kulanırken karakterler aynı yazılmalıymış. Yani mesajı küçük harfle yazdıysak küçük harfle göndermeliyiz mesajı. Tekrar teşekkürler
  • @Arthur75 hayırlı olsun. Doğru tercih yapmışsın

@alperak, problem büyük ihtimalle karttan kaynaklanıyor. Hafıza kartını formatlayıp programları tekrar yüklemeyi dene istersen.
  • bugün e65'i inceleme fırsatım oldu. boyutlar cidden güzel. ama tuşları(özellikle navigasyon tuşunun çevresindekiler) gereğinden fazla güçük gibi geldi bana. insan seçim tuşu diye rehbere falan basıyor yanlışlıkla. tabi alışınca sorun olmaz büyük ihtimalle ama telefonu ilk elime alınca hep seçim tuşu yerine rehbere bastım :)

cevap verme, reddetme, c, menü tuşları da aynı incelikte olduğu için büyük parmaklılarda sorun yaratabilir menü kullanımı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _PainKilleR_

bugün e65'i inceleme fırsatım oldu. boyutlar cidden güzel. ama tuşları(özellikle navigasyon tuşunun çevresindekiler) gereğinden fazla güçük gibi geldi bana. insan seçim tuşu diye rehbere falan basıyor yanlışlıkla. tabi alışınca sorun olmaz büyük ihtimalle ama telefonu ilk elime alınca hep seçim tuşu yerine rehbere bastım :)

cevap verme, reddetme, c, menü tuşları da aynı incelikte olduğu için büyük parmaklılarda sorun yaratabilir menü kullanımı.

ilk telefonu elime aldığımda bende öyle düşünüp öyle yapmıştım.hatta bunu farketmeyip neden rehber açılıyor diye sinir olmuştum bi süre
    ama sonra alıştım.şu an hiç bir sorun yaratmıyor.seçim tuşları birazcık daha dışa doğru çıkık olduğu için alışınca sorun olmuyor.

telefonu almayı düşünüyorsan gerçekten tavsiye ederim.ekranını falan görünce zaten sende aynı şeyi demişindir

• sağol önerin için :)

ben ilk önce e70'e niyetlendim ama piyasada yok. sonra e61i alayım dedim, baktım o da biraz pahalı şu an. e61 ucuz ama kamera yok. e65'de güzel telefon ama bu da pahalı şu an için ve özellik bakımından n80 ile aynı nerdeyse. ben de bu yüzden n80 almaya karar verdim. boyut benim için önemli olmadığından fiyatının düşüklüğünden(2.el).
  • Arkadaşlar N70 kullanıyorum bu telefon çok şık N70 mi değiştirmeyi düşünüyorum sizce hata mı yaparım ???

Tek kafama takılan resim kalitesi ikisi arasında nasıl bir fark var bildiğim kadarıyla e65 de flash yok
  • @painkiler: eğer boyut açısında sorun olmayacaksa n80uygun seçim tabi.eğer n80i ikinci el almayı düşünüyorsan büyük ihtimalle kayar kapakta fazla oynama olacak.n80 konusuna girip okuyabilirsin.e65de sorun yaşayan daha olmadı sanırım.gende sen bilirsin tabi

quote:

Orjinalden alıntı: HeiligeR-7

Arkadaşlar N70 kullanıyorum bu telefon çok şık N70 mi değiştirmeyi düşünüyorum sizce hata mı yaparım ???

Tek kafama takılan resim kalitesi ikisi arasında nasıl bir fark var bildiğim kadarıyla e65 de flash yok

resim kalitesi n70 e göre kötü.resimler ya çok noise var yada çok açık renk çıkıyor.video açısından pek bir fark göremedim ama fotoğraf açısından n70 baya bi daha iyi.flashın ben çok büyük bir fark olduğunu sanmıyorum çünkü n70in flashı varla yok arası.istiyorsan çekitiğim bir kaç resim örneği koyabilirim

• quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

resim kalitesi n70 e göre kötü.resimler ya çok noise var yada çok açık renk çıkıyor.video açısından pek bir fark göremedim ama fotoğraf açısından n70 baya bi daha iyi.flashın ben çok büyük bir fark olduğunu sanmıyorum çünkü n70in flashı varla yok arası.istiyorsan çekitiğim bir kaç resim örneği koyabilirim

abi çok iyi olur ya telefonu çok beğendim sonra pişman olmayalım bekliyorum resimlerini
  • telefonda buraya koyabileceğim 3 tane resim bulabildim umarım sana yardımcı olur.
    kalite daha iyi anlaşılabilsin diye resize yapmadım.
    ilk foto çokta kötü değil.gün ışığında arada bir güzel foto çekebiliyor
    http://img264.imageshack.us/img264/3233/24062007002dc1.jpg
    http://img140.imageshack.us/img140/8324/24062007009lm5.jpg
    http://img264.imageshack.us/img264/9836/30062006gn1.jpg

• quote:

telefonda buraya koyabileceğim 3 tane resim bulabildim umarım sana yardımcı olur.
    kalite daha iyi anlaşılabilsin diye resize yapmadım.
    ilk foto çokta kötü değil.gün ışığında arada bir güzel foto çekebiliyor
    http://img264.imageshack.us/img264/3233/24062007002dc1.jpg
    http://img140.imageshack.us/img140/8324/24062007009lm5.jpg
    http://img264.imageshack.us/img264/9836/30062006gn1.jpg

Çok sağol abicim resim kalitesi N70 den kötü yaw çok kararsız kaldım 3-4 ay bekleyip iphone mu alsam kararsız kaldım şimdi

• valla fazla kullanmadığım için ancak bunları yollayabildim.gün ışığında daha iyi fotolar çıkacaktır eminim.ama gene n70den kötü olacak.
    iphone amerikada 600 dolara çıktı.türkiyeye gelmesi çok uzuz sürer gelse bile oldukça fazla olacak fiyatı tahminimce n95 kadar falan.o kadar parayı vermeye razıysan n95 al
    yada az bekle nokianın 8 gb harddiskli wifili n82 diye bir telefonu gelcek onu al.ama oda 2007 son çeyrekte.bence kamerası arada bir kullanmak için ortalama.fotoğraf makinen varsa bi de küçükse bence bu telefonu al gitsin.
  • quote:

valla fazla kullanmadığım için ancak bunları yollayabildim.gün ışığında daha iyi fotolar çıkacaktır eminim.ama gene n70den kötü olacak.
    iphone amerikada 600 dolara çıktı.türkiyeye gelmesi çok uzuz sürer gelse bile oldukça fazla olacak fiyatı tahminimce n95 kadar falan.o kadar parayı vermeye razıysan n95 al
    yada az bekle nokianın 8 gb harddiskli wifili n82 diye bir telefonu gelcek onu al.ama oda 2007 son çeyrekte.bence kamerası arada bir kullanmak için ortalama.fotoğraf makinen varsa bi de küçükse bence bu telefonu al gitsin.

Doğru söylüyorsun walla eğer o kadar olacaksa iphone kötü ben amerikada 600 dolar burdada en fazla 700 olur die düşünmüştüm N95 bana kaba geldi büyük telefondan bıktım cebimde eziyet e65 biraz daha küçük ve daha şık die düşünmüştüm

Sağol cevaplar için

• "MAGIX Ringtone Maker Silver 2006" diye bir program buldum. Kendi zil seslerinizi yaratmanız için güzel bir program, tabi bilgisayarınıza kuruyorsunuz, zil sesini bilgisayarınızda oluşturup telefona kopyalıyorsunuz. Kurdum ve çalışıyor da. Ama hiç zil sesi oluşturup, telefona atmadım. Güzel bir programa benziyor. Yaklaşık 40 MB. CHIP'in internet sitesinde gördüm bu programın tanıtımını. O yüzden internette buldum ve isteyen arkadaşlara gönderebilirim. İsteyen arkadaşlar bana PM atabilir.

Bir de fotoğrafı çıktı içinden kutulu halinin :) Bakmak isteyen ona da bakabilir.

http://img507.imageshack.us/img507/6835/tepd1.jpg

• Arkadaslar PC Suite ile GPRS üzerinden internete bağlanmak istiyorum fakat ''connect to the internet'' seçeneğine tıkladığımda ''no modem found'' şeklinde uyarı veriyor. PC Suite i defalarca kaldırıp kurdum bilgisayarın bluetooth driverını kaldırıp kurdum Toshiba nın driver ini yükledim fakat sonuç aynı. İlk aldığımda böyle bir sorun yoktu sanırım. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ims -- 5 Temmuz 2007; 0:55:05 >
  • Arkadaşlar
    Voip için de KUllanan arkadaşlarımızdan yardım istesek nasıl olur?
    Hani şöyle resimli bir anlatım yapacak arkadaşımız varsa şimdiden teşekkür edelim.
  • arkadaşlar E65 yazılımı gunceleyen oldumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: xsalihx

arkadaşlar E65 yazılımı gunceleyen oldumu

googleda falan arattım herkes yeni yazılım istiyor ama daha çıkmadı.eğer ben en son araştırmamdan sonra çıktıysa bilemem.

aragnofobia voiple ilgili nasıl bir resimli anlatım istiyorsun pek anlayamadım ben.bu forumda bi tek frng üzerinden voip konuşma yapıldığına gördüm.ondada zaten resimle anlatılacak bir şey yok
  • arkadaşlar e65 kullanıyorum bende ama kamerayla resim çekmeye kalktığımda ekrandaki görüntü tüm ekranı kaplamıyor.alt kısmı boş kalıyor. Ayarlardan baktım ama birşey bulamadım.Önerisi olan varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aragnafobia

Arkadaşlar
    Voip için de KUllanan arkadaşlarımızdan yardım istesek nasıl olur?
    Hani şöyle resimli bir anlatım yapacak arkadaşımız varsa şimdiden teşekkür edelim.

konu ile ilgili üst konuda zaten bunlar mevcuthttp://forum.donanimhaber.com/m_15533283/mpage_1/key_//tm.htm#15533937

ayrica burada yaptiginiz program paylasimlarinizi ön izlemeli programlar üst konusunada atarsaniz herkez faydalanir..sonucta işletim sitemi ayni
    saygilar

### Symbian Os 9.1 ( s60 3rd edition ) ProgRamları ( önizlemeli )
    http://forum.donanimhaber.com/m_15533283/mpage_1/key_//tm.htm#15533937

• ARKADASLAR 2 GB MİCRO SD BU CİHAZDA SORUN CIKARTIRMI...
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.