Şimdi Ara

Samsung'un en sağlam telefonu: Galaxy S8 Active elimizde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung'un Active adını verdiği özel bir telefon serisi bulunuyor. Amiral gemi akıllı telefonlarını modifiye eden ve çevresel koşullara karşı daha dayanıklı hale getiren şirket, Galaxy S8 Active'de kırılmaya karşı korumalı ekran da kullanıyor. Bu telefon ayrıca Samsung'un düze ekrana sahip amiral gemi sınıfı tek cihazı. Amerika'da yakalamışken, detaylarını sizlerle paylaşalım istedim. 

• Şu sitede erdi abiden başka telefon inceleyecek insan yok mu merak ediyorum

• Erdi açık ara geldiği için olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

Erdi açık ara geldiği için olmasın

Yanlış anlaşılma olmasın erdi abi işinde en en en iyileri fakat ne var ne yok adamın üzerine biniyor ve adam işleri yetiştiremiyor oda insan burak şolt var oda gayet güzel inceliyor doyurucu oluyor bunun için söyledim
  • 2 aydir her incelemeye mi6 diye giriyorum :/

• Çok yoğun çalışıyoruz, 40 derece sıcağın altında ordan oraya koşturuyoruz dediniz eyvallah dedik.Fakat bu donanımhaber gibi bir platforma hiç yakışmıyor.Biraz daha geçerse 2 ay olacak heralde.Bir telefonu inceleyip de işin içinden çıkamadınız.Hayır diğer sitelerin hiç işi gücü yok mu ? Onlar yoğun çalışmıyorlar mı ? Valla siz bilirsiniz.Böyle yaptıkça insanlar farklı mecralara kayar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passive fiyatlari duser simdi bu geldigi icin bakalim stable versiyon ne zaman gelecek

• Cidden öyle ama, abartmıyorlar durumlarını. Bende instagram hesaplarını takip ediyor ve görüyorum ne kadar meşguller. Hele ki son aylarda sürekli yurtdışı seyahatlerine gidiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Cidden öyle ama, abartmıyorlar durumlarını. Bende instagram hesaplarını takip ediyor ve görüyorum ne kadar meşguller. Hele ki son aylarda sürekli yurtdışı seyahatlerine gidiyorlar.

Hocam tamam işlerinin zorluğuna bir şey demiyorum, ama adı üstünde işleri bu.Hobi olarak yaptıkları bir şey değil ki.Yani bu forum yeni kurulmuş tecrübesiz kimselerden oluşmuyor.İşler yetişmiyorsa ekibe yeni birilerini alsınlar.Zaten bu kadar garipsememizin sebebi de bu forumun çok köklü bir geçmişi olması.Basit bir forum olsa çok görmem.

• Bu telefon Turkiye'ye gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek?

Bir de telefonun agirligini s8 ile kiyaslasaydiniz iyi olurdu diye dusunuyorum.

• mesut çevikle işiniz bitti şimdi erdi abiye mi kulp taktınız her söylediği laftan bişey çıkarıyosunuz yazık günah herkes ekmeğinin işinin peşinde yapmayın böyle şeyler. Erdi abi tebrik ediyorum işinin fazlasıyla hakkını veriyosun incelemelerini keyifle izliyorum kolay gelsin

• Erdi bey bir sorum olacak ti. Bu telefonun Unlocked versyonu varmıdır yoksa alınca illaki abd deki operatörün hattını mi kullanmak zorundayız?

• TR ye gelse hemen alırım...

• ülkemize gelmez bence
  • USA için çıktığını okumuştum.
    Ama Sürpriz yapsa da bekleyenler kavuşsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.