Şimdi Ara

Çift kameralı Samsung Galaxy J7 Plus'ın özellikleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çift kameralı Samsung Galaxy J7 Plus'ın özellikleri ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde göz kamaştıran amiral gemisi Samsung Galaxy Note 8'i tanıtan Samsung'un yeni orta segment cihazı Samsung Galaxy J7 Plus'ın detayları ortaya çıktı. Tamamen metal bir gövdeye sahip olacak cihazın, tıpkı Note 8'de olduğu gibi çift kamerası olacak.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi Mix 2 yeni sızıntıyla karşımızda
    Sızan bilgilere göre Samsung Galaxy J7+ teknik özellikleri şu şekilde:

• 5.5 inç FHD Super AMOLED ekran

• 8 çekirdekli 2.4 GHz işlemci

• 32 GB dahili depolama (microSD ile 256 GB'a kadar genişletilebilir)

• 13 MP f/1.7 + 5 MP f/1.9 çözünürlüklerinde çift arka kamera

• 16 MP f/1.9 ön kamera

• 3000 mAh pil

• 4 GB RAM

• Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi

• Metal gövde

Çift kameralı Samsung Galaxy J7 Plus'ın özellikleri ortaya çıktı

Altın, siyah ve pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak Samsung Galaxy J7+ modelinde çift SIM kart desteği ve parmak izi tarayıcısı da yer alacak. Resmi tanıtım tarihi henüz belli olmayan cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği ise henüz netlik kazanmış değil.

• Unutulur gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung J7 serisi pişmanlıktır.

• Gayet güzel özellikleri olan bir telefon olmuş. İlle de samsung diyenler için iyi bir alternatif..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk çıkan j7 de bile 3300 mah batarya varken bunda neden 3000 mah
    Birde kamerada ois varmı 2 kamera koydum süper kamerası var demekle olmuyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 26 Ağustos 2017; 19:47:6 >
  • J A C ne bunlar ya, unutulup gidecek, en iyisi yine android one programına dahil olan cihazları almak

• A serisinin yeni cihazları daha donanımlı olacak demek oluyor bu. Gerçi bu cihaz belli başlı pazarlarda satışa sunulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes unutulur gider demiş ancak hiç de utulup gitmiyor. Önceki telefonum ilk çıkan J7 idi ve yoğun kullanımda dahi beni yarı yolda bırakmamıştı. Android'e karşı çok fazla ön yargı var. Şimdi telefonu bir yakınım kullanıyor ve o da gayet memnun. Eminim J7 pro da fiyatına göre gayet iyi bir cihaz olacaktır.
  • A seris daha agir daha tasarimli duruyoken j serisine calişman resmen hayal kirikliği yazik olmuş emeğe:)))

• Telefon güzel görünüyor,güzel olansa orta seviyeye çift kamera geliyor olması!

• note 8 efsane gerisi faso fuso.
    parası olana hayat güzel
    o şarj bitmez. arabasında iş çantasında bişeyinde şu ince 10klık hızlı şarj power banklerinden olur bam diye şarj eder ne olmuş yani. ben telefonun yapabildiklerine bakarım. s pen varken geriye kalan telefonların özellikleri çöp. bi s pen kullanında telefon neymiş görün. s pen yokken ha 500 tllik android kullanmışsın ha 4500

• Haftada bir telefon çıkarıyorlar. Etrafı model çöplüğü yaptı.

• Samsung Galaxy JKurban Bayramı Edition

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çift kamera koyacağına ois koy. ancak göz boyuyorsun.
  • Geri tuşu neden sağda , sırf bu yüzden samsung almam. Yada nokta simge koysunlar kullanıcı noktaya tanımlama yapsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.