Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 yeni sızıntıyla karşımızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi Mix 2 yeni sızıntıyla karşımızda

Geçen yıla damgasını vuran Mi Mix'in halefinin 4. çeyrekte piyasaya çıkması bekleniyor. Kısa süre önce Mi Mix 2'yi her açıdan gösteren bir video yayınlanmıştı.

Akıllı telefonla ilgili en son gelişmelere baktığımızda ise internete düşen yeni bir görüntünün gündeme geldiğini görüyoruz. Neredeyse tamamen çerçevesiz ekrana sahip olan Mi Mix 2 gerçekten de etkileyici görünüyor. Cihaz, Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 ile benzerlikler taşısa da yakından bakıldığında bunun Xiaomi imzası taşıyan bir telefon olduğunu anlıyoruz.

Ayrıca Bkz.Chrome'a web sitelerinin sesini kalıcı olarak kapatabileceğiniz özellik geliyor
    Mi Mix 2 geçtiğimiz günlerde GeekBench testlerinde ortaya çıktı. Buna göre akıllı telefon 1.90 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 835 yonga setiyle güçlendirilecek. Kutudan MIUI 9 arayüzü giydirilmiş Android 7.1.1 Nougat işletim sistemiyle çıkacak cihazın 6GB RAM'le donatılacağını belirtelim.

Xiaomi Mi Mix 2 yeni sızıntıyla karşımızda
    Ayrıca son söylentilere göre Mi Mix 2, yüzde 91.3'ün üzerinde ekran gövde oranı sahip 6.4 inçlik çift kavisli AMOLED 2K ekranla gelecek. Görüntü oranının ise 18:9 olacağını belirtelim. Mi Mix 2'nin  amiral gemisi cihazların hiçbirinin henüz hayata geçirmediği ekrana entegre bir parmak izi sensörüyle gelebileceği de iddia ediliyor.

• Pili Note 8den fazla olursa samsung dükkânı kapatsın

• Bu telefonu çıktığında S8+,Note8 ve iphone 8 ile yan yana koyup güzel bir kıyaslama videosu bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichesMen -- 26 Ağustos 2017; 17:40:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylodmr

Pili Note 8den fazla olursa samsung dükkânı kapatsın

İlk modeli 4.400 mah imiş. Bu da en az o kadar olur. Gönül daha büyük batarya ister elbet. Lenovo P2 kullanılan biri olarak boyut hesabına göre daha büyük bataryası olmalı diyorum. 5.500-6.000 arası mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

Bu telefonu çıktığında S8+,Note8 ve iphone 8 ile yan yana koyup güzel bir kıyaslama videosu bekliyorum.

İphone için yorum yapamam ama kafa kafaya performans verir bence.

• Dediğiniz gibi olursa efsane olur

• Efsane geliyor dersek yeridir. Çok iyi duruyor cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu birisi artık şu telefonlara kalem koysun , bıktık note serisine mahkum olmaya !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke daha erken gelebilse de incelesek güzele benziyo

• Bu bozuk sistem yüzünden yine alamayacağız. Mi mix'i örnek vermek gerekirse, her gün fiyat değişiyor. Bi gün 2600 öbür gün 2850 oluyor, dolar yükseliyor fiyat yükseliyor dolar düşüyor fiyat yine yükseliyor.

• Bütğn telefonlar önden aynı görünecek ahaha çok kötü

• Samsung J1 Mini bile iyidir bundan.

• Bir de satın alabilsek, hem satış fiyatı hem de bulunabilir olması açısından. Acaba Erdi bey Çine gittiğinde beni de götürür mü? Alır gelirdik beraber, hem çay da ısmarlardım :)

• Tek kötü yanı üstte çerçeve olmayıp alt kısımda çerçeve olması olmuş. Simetrik durmadığı için rahatsız edebilir ama hakkını da yemeyim. Bu sene iphone 8 ve bu telefon geleceğin tasarımları olarak satışa çıkacaklar. 1-2 yıl içinde bütün telefonlar bu tasarımlarla çıkar. Hatta Seneye samsung s9 bile böyle üretilir.

• yasinadin kullanıcısına yanıt
    Aynen Samsung'un en büyük kozu kalem başka firmalar koyarsa işi azalabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinadin

yahu birisi artık şu telefonlara kalem koysun , bıktık note serisine mahkum olmaya !

ah be xiaomi den yıllardır beklediğim hamle kalem koyulması
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Tek kötü yanı üstte çerçeve olmayıp alt kısımda çerçeve olması olmuş. Simetrik durmadığı için rahatsız edebilir ama hakkını da yemeyim. Bu sene iphone 8 ve bu telefon geleceğin tasarımları olarak satışa çıkacaklar. 1-2 yıl içinde bütün telefonlar bu tasarımlarla çıkar. Hatta Seneye samsung s9 bile böyle üretilir.

s8' in tasarımı zaten buna yakın, sadece üstte bir nebze fazla çerçeve mevcut.
  • Bu şekilde cıkarsa direk alacağım 3 yıldır telefon değiştirmiyorum iphone 8 ve mix2 sızıntılar doğrultusunda cıkarsa ikisini de alacağım bi 3-4 yıl daha kullanırım

• 18:9 sen de mi xiaomi

• quote:

Orijinalden alıntı: Clayf

Samsung J1 Mini bile iyidir bundan.

Eski nick' inin hakkini vermissin 30 kusur mesajli arkadasim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.