Şimdi Ara

Gamescom 2017: Asassin's Creed Origins'i Oynadık, Yorumladık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gamescom'da Asassin's Creed Origins'i denedik.

• En azindan son yillardaki aclerden iyi gibi gorunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.37 arkadakiler pharaoh köleleri :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adam hayatinda assassins creed yada dark souls ( dodge ve parry var) oynamamis gelipte combat i kotu diyor ki combat yaptigi kisim dan da belli oluyor resmen sacma sapan salliyor. Sonra gelmis combat köto diyor. Oyunun en guzel yanlarindan biri asıl combat sistemi bence. Tesekkurler ubisoft boyle bir combat sistemi getirdigin icin. Benim icin arsivlik oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 2 Eylül 2017; 11:54:28 >
  • çok gerçekçi hoş bir dünya yaratılmış..:ASD:AS :D (6:37)

• Sen bu oyuna AC diyorsan yanılıyorsun, isim olarak olabilir ama böyle bir AC oyunu olamaz.
    Oyuna kötü demiyorum oyun fena değil ama AC işi bitti artık bu oyun ise bunun kanıtıdır, bu saatten sonra özünde sağlam bir oyunun gelmesi çok zor.
    Sırf bu oyunu oynuyorsam, Desmond meselesinden gelişen bir hikayeden dolayı oynuyorum.
    Müziklerinde bile o eski ruh yok artık, o bile yok ! Mısırda geçiyor diye bir umut bekledim bir şeyler olur belki özüne döner diye ama böylesine mükemmel bir temayı bile kullanamadılar.

Bu oyunu AC yapan parçalar artık bir araya gelmiyor bu saatten sonra da hiç bir beklentim yok.
    Umarım beni yanıltırlar da mükemmel bir geri dönüş yaparlar, yoksa bu seri en çok sevdiğim oyun serisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet4428 -- 25 Ağustos 2017; 20:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

çok gerçekçi hoş bir dünya yaratılmış..:ASD:AS :D (6:37)

Gays detected, benim gözümden kaçmış bak
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    Ben ac yi ac oldugu icin sevmiyorum. Ben olaya oynanis, grafik ve atmosfer olarak bakarim. Bu ücüde benim icin su ana kadar cikmis en iyi serisi. Yok desmond yok altair vs.entel dantel isleri ile ilgilenmem. Ben dedigim gibi parayi oynanis, grafik ve atmosfere yatirrim. Konu ararsamda metal gear solid oynarim. Oynamadiysan da serisini siddetle tavsiye ederim.
  • Combat aynı nediya laa, oha diyorum yani, oyunda en çok combat değişmiş zaten
  • 06:37 Dış mihraklar videoyu trollemiş.İşte Avrupa bizi kıskanıyor.

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Heriflere bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6:37 haykırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atların arka bacaklarını kötü yapıyorlar, çirkin ve itici ve yanlış bir kas yapısı var en çok gözüme batan bu oldu.

Bir de video hazırlandıktan sonra bir insan da oturup baştan sonra seyretmemiş galiba, yoksa 6.37 de iki gayin arka tarafta uzun eşek oynadığını görüp montajda keserlerdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.