Şimdi Ara

LG V30'un resmi teaser videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG V30'un resmi teaser videosu yayınlandı

Bugüne kadar LG V30'u resmi olmayan sızıntılar sayesine birkaç kez görme şansına sahip olmuştuk. Ancak bu sefer LG, yaklaşan V serisi telefonunun teaser görüntüsünü paylaştı.

17 saniyelik tanıtım fragmanının esas amacı LG V30'un varlığını doğrulamakmış gibi görünüyor. Şirket "V" harfini ışık gösterileri, ada görüntüsü ve diğer yaratıcı öğelerle vurgulamaya çalışmış. Video da zaten V30 ibaresiyle sonlanıyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 8 resmen tanıtıldı, işte Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi
    Akıllı telefon 31 Ağustos tarihinde Berlin'de düzenlenecek IFA teknoloji fuarı öncesinde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak. Telefonun 6 inç P-OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Snapdragon 835'ten güç alacak amiral gemisinde 4GB veya 6GB RAM göreceğiz.

Çift arka kamera cihazın en önemli özelliklerinden biri olmayı sürdürecek. Ayrıca telefonda LG'nin UX 6.0 yazılımının çalışacağını belirtelim. Akıllı telefonun LG V30+ olarak adlandırılan premium model ile birlikte iki farklı versiyon olarak sunulması bekleniyor. 64GB'lık model 700$ fiyat etiketine sahip olacak. 128GB'lık V30+ varyantının ise 875$ fiyatla piyasaya sürüleceği söyleniyor.

• yer açın arıza geliyo

• videosunda bile kronik sorun aradım
  • Bir telefonu ortalama 2,5 yıl kullanan bir tüketici olarak maalesef LG almayacağım çünkü öyle bir kötü söhreti var ki kullanırken güvenemem. Ucuza almıyoruz, parayı sokakta da bulmuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 24 Ağustos 2017; 0:7:19 >
  • nerden nereye...şahtı şahbaz oldu...
  • Sorunu olmasa güzel telefon olacak gibi duruyor....

• Bataryası çıkmadığı için Lg artık ölü bir çocuktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC u11 ile birlikte beni heyecanlandiran telefonlardan birisi. Heyecanla bekliyorum.

• Note 8'den daha heyecan verici olduğu kesin. Sorunsuz olursa alırım bile. Tabi hifi ses çipini çıkarmaz ve kavisli ekran saçmalığına girmezse...

• POLED ekranını merak ediyorum. Çünkü LG'nin kendi üretimi. Başka bir yerde POLED için RGB dizilimli olduğu yazıyordu. Tabi LG'nin ürettiği ekran RGB dizilimli mi şimdilik bilinmiyor. Eğer RGB dizilimli ise OLED pazarında Samsung'un önüne geçecektir.

Edit: Phablet sınıfı telefon almak isteyenler kesinlikle V30 çıkmadan Note 8'e atlamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 24 Ağustos 2017; 15:1:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Note 8'den daha heyecan verici olduğu kesin. Sorunsuz olursa alırım bile. Tabi hifi ses çipini çıkarmaz ve kavisli ekran saçmalığına girmezse...

Note 8 den daha iyi olacak bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.