Şimdi Ara

PES 2018 Demo çıkış tarihi açıklandı, oyunda üç Türk takımı bulunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2018 Demo çıkış tarihi açıklandı, oyunda üç Türk takımı bulunacak

KONAMI Digital Entertainment, Pro Evolution Soccer 2018'deki lisanslı takımları açıkladı. Diğer Avrupa Takımları kısmına baktığımızda bu kez oyunda Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe olmak üzere toplamda üç Türk takımı olduğunu görüyoruz.

Premier Lig takımlarından ise Arsenal ve Liverpool lisanslı olarak bulunurken La Liga takımlarından Atletico Madrid, Barcelona ve Valencia lisanslı olarak bulunuyor. İngiltere ikinci liginden Fulham da lisanslı olarak oyunda yer alacak. Fransa Ligue 1 takımları tamamen lisanslı, İtalya Serie A takımları tamamen lisanslı ve Hollanda Eredivisie takımları lisanslı olarak yer alacak. Pro Evolution Soccer 2018'deki lisanslı takımların tümüne ve stadyumlara buradan bakabilirsiniz.

Pro Evolution Soccer 2018'deki lisanslı takımların tümüne ve stadyumlara buradan bakabilirsiniz.

Konami Digital Entertainment, Pro Evolution Soccer 2018 demo çıkış tarihini de açıkladı. Demo 30 Ağustos'ta PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 için çıkacak. PC için çıkmayacak. Demo çevrimiçi veya çevrimdışı olarak oynanabilecek.

Demoda yer alacak takımlar ve stadyumlar şu şekilde:

Takımlar:
    • FC Barcelona
    • Borussia Dortmund
    • Liverpool FC
    • Inter
    • SC Corinthians
    • CR Flamengo
    • CA Boca Juniors
    • Club Atlético River Plate
    • Colo Colo
    • Almanya
    • Arjantin
    • Brezilya

Stadyumlar:
    • Camp Nou
    • Signal Iduna Park

Pro Evolution Soccer 2018, 12 Eylül'de Amerika Birleşik Devletleri için 14 Eylül'de Avrupa ve Asya için çıkış yapacak. Oyun PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC üzerinde ulaşılabilir olacak.

• FIFA yakında PTT lisansını da alır pes daha madridi alamıyor üzücü gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisans işi daha kötüye gitmiş

• pc demo yok deli ediyor beni! pes oynayanlar pek umrunda değil lisans olayı grafik oynanış vs yeterli ben yıllardır fifa ilk çıktığında oynarım sonra pes yükler fifaya elveda derim. bir türlü fifaya adapte olamadım istedikleri kadar reklam lisans vs yapsınlar. ayrıca geçen gün David Beckham pes2018 efsaneler modunu paylaştı ve Beckham bu kadar benzer anca. müthiş bir video tavsiye ederim izleyin.

• Demo PC için nasil cikmaz KONAMI gozun sevem. Asil PC için çikmasi lazim en basta. Konsollarin konfigurasyonu belli ve zate konsola gore optimize edilmis oyun, ben kendi PC konfigurasyonumda oyunun kasip kasmayacagini, FPS degerlerini bilmeden gormeden neden alayim ki oyunu? Aldim ama kasti bilgisayarim naabicaz? iade ile ugras sonra.

• Winning Eleven dan çıktı oyun bitti !!

• ciksin demosunu deneriz en azindan
  • ps3'den beri leş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray da varsa, pes almak farz oldu, fifaya arkadaş olsun bu yıl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanımlar hızlanıp, iyileştirilirken oyun nasıl olurda gerçekçilik adı altında bu kadar hantallaştırılır. bunlar da hiçi mi akıl yok yahu, pes 13'den sonra gerçekten oynanış olarak dibe doğru gidiyor konami.

"eyyy konami, sen kimsin yha !"

• hem fifanın yıllarca gerisinde ol hem lisanslarda sıkıntı olsun hem de git türk takımlarını koyma. yazık

• Yıllarımı bu oyuna verdim, ama 2013 ten sonra yavaş yavaş kendini bitirmeye başladı ve şu an zirvede . 2015 tam bir faciaydı 2017 denemedim bile .Şu an fifa birazdaha önde diyebilrim. Neyse bizim futbol hayatımızı bitirdi pes :)

• Bayern Münih nerde vicdansız japonlar?

• Deli gibi pes oynayıp fifaya söverken pesten nefret eder duruma geldik. Tam bir nokia faciası.

• PC için de çıkacakmış okuduğum bir yabancı sitedeki moderatör'ün demesiyle eğer kaynak göstermek yasak değil ise kaynağını da verebilirim ;) hatta alıntı yapayım :

"The demo will be offline-only but will support exhibition and co-op modes, and while the announcement and the image above both refer only to consoles, Konami confirmed that it's coming to the PC as well."

• Pc için demo çıktı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

Pc için demo çıktı mı ?

Maalesef.. Sanırım 14 Eylül'de PC'de olacak diye okudum Face'de.
  • R. Madrid nerede, Bayern nerede, M.United nerede. Bunlarda hayır çıkmaz arkadaş.
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waybe kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.