Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord için ilk multiplayer oynanış videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mount & Blade II: Bannerlord için ilk multiplayer oynanış videosu yayınlandı

TaleWorlds Entertainment, Almanya'nın Köln şehrinde gerçekleşen Gamescom 2017 etkinliği esnasında Mount & Blade II: Bannerlord için yeni bir oynanış videosu paylaştı. Yaklaşık olarak 9 dakika civarında olan bu oynanış videosunda Captain modu gösteriliyor.

Mount & Blade II: Bannerlord PS4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil. TaleWorlds Entertainment geçtiğimiz hafta çıkış tarihinin neden hala duyurulmadığı ile ilgili bir yazı paylaşmıştı. Buradan okuyabilirsiniz.  

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Multiplayer için hep "olsa nasıl olurdu" dediğim mod gelmiş. Güzel de olmuş. Armağan abi çıkarsın artık şu oyunu
  • tüm oyunları yıllarca oynadım halen oynarım,Türkiye'de yapılan en iyi iş. Bu şirket tek başına ciddi bir getiri elde etti. İnşallah yeni çıkacak oyun da üstüne koyar ve bize yıllarca oynanacak bir oyun yaratır.

• wot gibi internetten indirilip oynanabilmeli böyle çok daha büyüyebileceğini düşünüyorum

• şu kargı nasıl kullanılıyor anlamadım kargı yüzünden mount and blade de turnuvalara girmeye korkuyordum.

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 1 Haziran 2020; 19:2:55 >
  • oyun çıkınca yine mod yapımı olursa ne güzel modlar olur be

• Çık artık çık ya 5 yıldır beklıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.