Şimdi Ara

Age of Empires II ve III Definitive Edition Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Age of Empires II ve Age of Empires III Definitive Edition resmi olarak duyuruldu. Duyuru dışında oyunlar için çıkış tarihi, görüntü ve herhangi bir detay paylaşılmadı.

Microsoft, bugün Gamescom 2017 esnasında Age of Empires ile ilgili iki duyuru daha yaptı. Bunlar ise Age of Empires IV duyurusu ve Age of Empires: Definitive Edition çıkış tarihi.

• Oha süper. Seriyi fullediler.
  • keşke mitolojiyi de duyursaydınız ya üzdü :(((
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

keşke mitolojiyi de duyursaydınız ya üzdü :(((

Extended edition çıktı ya daha ne yapsın adamlar?
    AoEIV çıkacakken başka title olarak mythology oyunu mu çıkaracaklardı :D
  • o zaman 4 ün çıkmasına daha çok var diyebiliriz o zamana kadar bunlarla oyalıyacaklar herhalde
  • Zaten 3'ün Complete Edition'ı vardı. Şimdi bu sürüm grafiksel açıdan da yenilenmiş sürüm mü olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Age 2 yi hd edition olarak remastered yapmışlardı.ona pek bişey diyemem ama age 3 ün remastered a ihtiyacı vardı cidden.grafiksel olarak en güzel age of oyunu olmasına rağmen yenilenmiş hali bir başka olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Orjinal oyunlara sahip olanlar için ücretsiz olabilmesi gibi bir durum var mı acaba. Yoksa bunada ayrı para mı vereceğiz..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Age 2 yi hd edition olarak remastered yapmışlardı.ona pek bişey diyemem ama age 3 ün remastered a ihtiyacı vardı cidden.grafiksel olarak en güzel age of oyunu olmasına rağmen yenilenmiş hali bir başka olur.

age of 2 hd pek bir değişiklik sunmadı definitive edition çok daha farklı olucaktır. age of 1 i karşılaştırabilirsiniz
  • Yahu neden neden mythology yok arkadaşlar hd adı altında yenilik diye kakaladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir haber ama keşke Xbox içinde çıksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thevincent

quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Age 2 yi hd edition olarak remastered yapmışlardı.ona pek bişey diyemem ama age 3 ün remastered a ihtiyacı vardı cidden.grafiksel olarak en güzel age of oyunu olmasına rağmen yenilenmiş hali bir başka olur.

age of 2 hd pek bir değişiklik sunmadı definitive edition çok daha farklı olucaktır. age of 1 i karşılaştırabilirsiniz

yani ben orada almam herhalde açısından bakarak söyledim.yoksa illa ki değişiklikler olabilir.ama ben age 3 için daha çok heyecanlandım açıkçası.yani age 3 e remastered yapılınca bence age 4 e gerek kalmayabilir :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.