Şimdi Ara

The Sims 4'e yeni genişleme paketi geliyor: Kediler ve Köpekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Sims 4'e yeni genişleme paketi geliyor: Kediler ve Köpekler

Hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen The Sims 4 genişleme paketlerine bir yenisi daha ekleniyor! Electronic Arts önümüzdeki Kasım ayında oyunun "Kediler ve Köpekler" (Cats & Dogs) adındaki genişleme paketini piyasaya sürmeye hazırlandıklarını açıkladı.

Bu genişleme paketinde oyuncular, onlarca kedi/köpek ırkı arasından diledikleri gibi bir evcil hayvan oluşturabilecekler. Kıyafet ve aksesuarlar ile süsleyebilecekleri bu hayvanlara insanlarda olduğu gibi kişilik özellikleri atayabilmeleri de mümkün olacak.

Ayrıca Bkz.WhatsApp'ın web sürümüne "Durum" özelliği geldi
    Genişleme paketi, oyunseverlerin kendi veteriner kliniklerini kurarak hayallerini gerçekleştirmelerine de olanak sağlıyor. Çeşitli hastalıklara yakalanmış hayvan dostlarımızı tedavi ederek, bunun verdiği mutluluğu sanal da olsa yaşayabileceğiz.

PC versiyonu 10 Kasım'da piyasaya çıkacak olan The Sims 4 Kediler ve Köpekler genişleme paketi, özellikle hayvanseverler tarafından oldukça ilgiyle karşılanacağa benziyor. PS4 ve Xbox One versiyonlarının çıkış tarihi ise 17 Kasım.

• Ek Paket olayının ekmeğini en çok yiyen oyunlardan biridir belkide. Ne sattılar be. Sims 3 zamanı zor paketi zırt paketi yok efendim üniversite paketi derken o zamanki kız arkadaşım yüzünden olmadık paralar harcatmıştı menem oyu bana...

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    kendi origin hesabına steam hesabına alıp aile paylaşımı filan yapaydın bari en azından sende kalırdı sonra :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jem991 -- 22 Ağustos 2017; 4:31:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jem991

kendi origin hesabına steam hesabına alıp aile paylaşımı filan yapaydın bari en azından sende kalırdı sonra :D

ben sims 3 ana oyunu steam den alıp cd keyini origin e ekledikten sonra steamden iade etmiştim originde oyun duruyor hala
  • jem991 kullanıcısına yanıt
    Yıl 2009 idi. Ne biz steam konusunda bu kadar ayık idik ne steam o kadar gündemdeydi.
  • Evet canlısını besliyorum. O bile yoruyor bir de sanalı ile uğraşamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

Yıl 2009 idi. Ne biz steam konusunda bu kadar ayık idik ne steam o kadar gündemdeydi.

ben 2009 dan beri kullanıyorum bence gayet gündemdeydi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jem991 -- 25 Ağustos 2017; 4:3:52 >
  • jem991 kullanıcısına yanıt
    Valla şu güne göre kıyasladığımızda kısıtlı bir güruh haricinde Steam kullanan yoktu. Şimdi neredeyse forumda oyun ile ilgili herkesin steam hesabı var. Gereksiz bir tartışma başlamsın lütfen konumuz bu değil çünkü.
  • bence cok iyiolmus oyun zaten ögreticiydi bide hayvan sevgisini ögretecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.