Şimdi Ara

Vatandaşı Kandırmak için Yeni Numara... CMYLMZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Akşam haberleri izlerken bir kanalda Türk Telekom yetkilis vede Yanında Cem Yılmaz vardı...

Hepimizin bildiği gibi Cem YILMAZın yaptığı Reklamlar bayağı tutuyor...

Türk Telekomda gariban vatandaşları kandırmak için Söz de İndirim olayından Sonra Cem Yılmazı kullanmaya karar vermiş... Vede bu iş için Cem Yılmaza da iyi para vermiş, yani Gariban vatandaşı kandırmak için Cem Yılmazın Maddi açıdan sorunu olmayacak...

Türk Telekomun insanları kandırmak için verdiği reklam yerine bu parayla Alt Yapı çalışmaalrı yapsa bence daha iyi olur...

Unutmayın en iyi tutan reklam Müşterilerin yaptığı reklamdır,

Alt yapısı iyi ve Yüksek hız da, ekonomik internet için...

• yahu bu konu varmış zaten

Özür diler, acilen silinmesini isterim...

Çok aip oldu, Utandım doğrusu...
  • yav abartma utandım felan
    ne binbaşılar yüzbaşılar açioda bide pişkin pişkin sanane beğenmiosan girme diolar
    ben ilk senin başlıktan örendim
  • oraya yazdım görmeyenlere burayada yineliyim
    sı..ayım cemine değil o feriştahı oynasa ben ödediğim aidata bakarım cem yılmaz reklam parası kazanacak diye ben fahiş fiyata hizmet alıp susucam türk insanını aptal falan sanıyolar galiba gecti artık bunlar fiyatları indirsinler reklamda oynayan beni ilgilendirmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavador -- 10 Mart 2007; 2:55:50 >
  • Arkadaşlar. Haberlerde izlediyseniz Cem Yılmaz basın toplantısında bi espri yapıyor:

Cep telefonunu alıyor bir arkadaşıyla konuşuyor:
    - Alo abi biz adsl kullanıyo muyuz?
    - Evet
    - Bizim fatura ne kadar geldi?
    - ....
    - o_O Bize de mi abi yaa

Bu espri aslında gerçeği yansıtıyor. Kimse üstüne basmadı, ilginç...
  • Bana ne kardeşim kim oynarsa oynasın. Bana ne faydası var, ancak her reklamda olduğu gibi CMYLMZ'ın kesesini dolduracak. O parayınasıl verecekler.Senden benden aldıkları parayla. Reklam değil gerçek şeyleristiyorum ben Keşke alternatifim olsaydıda internet bağlantımı değiştirebilseydim
  • reklama verecekleri parayla nete yatırım yapsalardı daha hayırlı olurdu(2.5 milyon dolar söylentisi var) zaten tekelsiniz birde reklema bi ton para harcıyosunuz ilk önce altyapınızı düzeltin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monodoks -- 10 Mart 2007; 12:24:35 >
  • Cem Yılmaz kendi kendini yakar. Ben şahsen silerim.
  • Ben sildim bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.