Şimdi Ara

İNDİRİMLER AZALTILDI: 256'YA İNDİRİM HİÇ YOK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, biliyorsanız indirimleri hesaplamıştık ancak TT derin bir virajı dönerek tarifelerdeki indirimi azalttı. Buna göre:

"... Ayrıca, 1024 Kbps 3GB kotalı pakete sahip kullanıcıların kotası 4 GB'a çıkarılırken, aylık ücretler aynı kalıyor. 6 ve 9 GB kotalı paketlerde fiyat indirimi yapılıyor. Buna paralel olarak 6 GB kotalı pakete sahip kullanıcılar geçtiğimiz döneme göre yüzde 20'lik indirimle 49 YTL yerine 39 YTL, 9 GB kotalı pakete sahip kullanıcılar ise yüzde 29'luk indirimle 69 YTL yerine 49 YTL aylık ücret ödeyecek.

TTNet kotasız internet paketleri kullanıcıları için fiyatlarda yüzde 39'a varan indirim sunuluyor. Buna göre 89 YTL olan 512 Kbps hızındaki paketin aylık ücreti 79 YTL'ye; 139 YTL olan 1024 Kbps hızındaki paketin aylık ücreti 99 YTL'ye ve 229 YTL olan 2048 Kbps hızındaki paketin aylık ücreti de 139 YTL'ye düşüyor. 256 Kbps hızında kotasız paketin aylık ücreti ise sabit kalıyor..."

LÜTFEN İMZAMDAKİ YERDEN PROTESTOYA KATILIN!

• zaten 1,5 lira indircekti oda donany ye bizim sadakamız olsun
  • niye azaldı şimdi. madem kesin değildi, değiştireceklerdi niye açıkladılar indirimleri. bu ne yaman çelişkidir bu ne ....

neyse ağzımı bozmiyim. telekoma sadakamız olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: COrleone[TUR]

zaten 1,5 lira indircekti oda donany ye bizim sadakamız olsun

o 1.5 ytl bilmem kaç bin üyeden kaç bin YTL yapar böyle sadaka mı olur
  • rezalet ya, ama pes etmek yok sonuna kadar 256ya devam
  • iyi de sen bu konuyu açma gereği niye duydun onu anlamadım. yeni bi gelişme oldu sandım bende . sen gitmiş herkesin haberi olduğu şeyleri tekrar yazmışsın
  • Forever 256
  • Öncelikle senli benli konuşacak samimiyette değilken, üslubunuzu gözden geçiriniz. İkinci olarak da çoğu kişi bunu bilmiyordu. Eğer siz biliyorsanız buraya yazmanın anlamı nedir? Buraya bilmeyen, ilgisini çeken kişiler girer ve bakar. O yüzden lütfen demagoji yapmayınız.
  • Arkadaşlar indirimi bize değil REKABET EDEBİLSİNLER DİYE ISS'lere yaptlıar.
    Yani 1.5 YTL indirimi de onlar cebe indirdi.

Tüh TT banka hesabına geri gönderilecek 1.5 ytl'den oldu baksana
  • bu gidişle 10 yıl sonra,

5gb hız 10 gb kota: 29 ytl
    256k sınırsız 49 ytl..

şeklinde devam edecek herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: darker

bu gidişle 10 yıl sonra,

5gb hız 10 gb kota: 29 ytl
    256k sınırsız 49 ytl..

şeklinde devam edecek herhalde

kota hiçbir zaman 10gb olmaz. Olsa olsa 5 olur
  • Maalesef elimizden bişeyde gelmiyor artık.Sesimizi de biryerlere duyuramıyoruz.Protestonun en kesin yöntemi ya kitleler halinde ADSL aboneliklerini iptal ettireceğiz ya da büyük bir yürüyüş düzenleyeceğiz.Adamların elinde oyuncak olduk.
  • başka nerede yazıyor ben göremedim.

arkadaş yapılan indirimin daha az olacağının haberini vermiş sen karıştırdın galiba.

nden okumadan msj atarlar bilmem. geçende birisi 10000 e ulaşmıştı. görende ucunda hediye var sanır

quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

iyi de sen bu konuyu açma gereği niye duydun onu anlamadım. yeni bi gelişme oldu sandım bende . sen gitmiş herkesin haberi olduğu şeyleri tekrar yazmışsın
  • Yaw merak ediyorum, şu bizim girişimci patronlarımız 800 milyon USD bir araziye vereceklerine bunun daha az miktarıyla alternatif bir İnternet teknolojisi getirse ve satsa ne kadar kazanır ? Kimsenin aklına gelmiyor mu ? İmkansız demeyin, para olduktan sonra herşey imkan dahilinde
  • Aç karnını doyursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow_Shooter

Öncelikle senli benli konuşacak samimiyette değilken, üslubunuzu gözden geçiriniz. İkinci olarak da çoğu kişi bunu bilmiyordu. Eğer siz biliyorsanız buraya yazmanın anlamı nedir? Buraya bilmeyen, ilgisini çeken kişiler girer ve bakar. O yüzden lütfen demagoji yapmayınız.

quote:

Orjinalden alıntı: irfanyus

başka nerede yazıyor ben göremedim.

arkadaş yapılan indirimin daha az olacağının haberini vermiş sen karıştırdın galiba.

nden okumadan msj atarlar bilmem. geçende birisi 10000 e ulaşmıştı. görende ucunda hediye var sanır

Bu muhabbetler sıktı artık. hergün başka birisi açıyor konuyu ve aynı şeyleri söylüyor. yeni bir şey varmış gibi yansıtmana sinirlendim.

diğer arkadaşa gelince

Başka nerde mi yazıyor işte burda.
    http://forum.donanimhaber.com/m_12795816/tm.htm
    7 sayfalık konu. (görünmeyecek gibi de değil hani. ayrıca tam indirimlerin belli olduğu saatlerde açılmıştı ya neyse) aynı şeyle ilgili bir çok konu açıldı ve kilitlendi. ayrıca arkadaşın yazdığı mesajlarla bahsettiğim konudaki fiyatlar arasında ben bir azalma göremedim. yine bahsi geçen fiyatları yazmış buraya.

neden bazıları da her şeye sazan gibi atlarlar bilmem . yeni üyeliğin verdiği heyecandan olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 9 Mart 2007; 23:27:02 >

• Lanet olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

Yaw merak ediyorum, şu bizim girişimci patronlarımız 800 milyon USD bir araziye vereceklerine bunun daha az miktarıyla alternatif bir İnternet teknolojisi getirse ve satsa ne kadar kazanır ? Kimsenin aklına gelmiyor mu ? İmkansız demeyin, para olduktan sonra herşey imkan dahilinde

telekom gibi köklü bi kurum karşısına çıkmak kolay değil sanırım,
    kimse bu riske girmek istemiyor,
    baksanıza turkcell'e,
    telsim çıktı, aria çıktı, aycell çıktı,
    sonuç, üçü de gitti, satıldı, birleşti ama mücadele edemedi.
    her şeye rağmen yine en büyük turkcell, hem de açık ara önde.

• ulan 3 sene oldu hala 256 ya bir kuruş indirim yok be hangi çağda yaşıyoruz allah belanızı verir inşallah.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.