Şimdi Ara

HBO'nun bu defa sosyal medya hesapları hacklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HBO'nun bu defa sosyal medya hesapları hacklendi

HBO'nun başı hackerlarla büyük dertte. Her gün yeni bir hack haberi aldığımız HBO'nun önce 1.5 TB'lık verisi çalındı, senaryolar sızdırıldı, dizilerden bölümler sızdırıldı ve henüz yayına girmemiş diziler paylaşıldı. Son olarak HBO'nun sosyal medya hesapları hacklendi.

Kendilerini OurMine adıyla tanıtan hacker grubu HBO'nun Twitter hesabını ve resmi Game of Thrones Facebook sayfasını ele geçirdi. OurMine bu hesaplardan paylaşımlarda bulundu.

Hacker grubu, HBO'nun hesaplarında şu metni paylaştı:

Selam. OurMine burada. Güvenliği test ediyoruz. HBO ekibi, güvenliğinizi güçlendirmek için bizimle iletişime geçin – ourmine.org

Para Karşılığı Güvenlik Koruması Sağlıyorlar

OurMine'ı gri şapkalı hacker grubu olarak tanımlayabiliriz.Genellikle ünlülerin sosyal medya hesaplarına sızıyor ve “Sadece sizin güvenliğini test ediyoruz. Lütfen güvenliğini güçlendirmek için ourmine.org’u ziyaret edin.” şeklinde kısa bir not bırakıyor. Daha sonra da para karşılığında ünlülerin sosyal medya hesaplarını koruyor.

OurMine daha önce Mark Zuckerberg, Spotify CEO'su Daniel EK, Google CEO'su Sundar Pichai ve Netflix'in resmi Twitter hesaplarını hackleyerek gündeme gelmişti.

• Son bölümü de sızdırsınlar da bitsin bu zulüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Son bölümü de sızdırsınlar da bitsin bu zulüm.

hocam torrent sitelerinde s7e06 bölüm 1080p olarak var
    evet torrent yanlış ama gidip bluray almaya kalkıyorsun saçma paralar çekiyorlar yurt dışından alsan daha komik türkçe altyazısı yok dizinin
  • hector_1990 H kullanıcısına yanıt
    Hocam ücretli video on demand üyeliği kullananlar bile torrentten çekip izliyordur son bölümü eminim.
    Çünkü dünyanın en popüler dizisi, normal yayınlanma tarihine kadar internetten spoiler yememek elde değil.
    6. bölüm dediğiniz gibi direkt 1080p ve yüksek kalitede idi şahsen ben de izledim, bir önceki sızıntı VCD kalitesinde
    diye izleyesim yoktu.
    HBO'nun bu sızdırma işlerine çözüm bulması lazım yoksa gelirlerini etkiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector_1990

quote:

evet torrent yanlış ama gidip bluray almaya kalkıyorsun saçma paralar çekiyorlar yurt dışından alsan daha komik türkçe altyazısı yok dizinin

Hocam E06'yı zaten çıktığı saat içinde indirdim zaten Kastettiğim sezon finaliydi. Zaten bu ülkede bu kadar leş bir internet servisi varken gidip de içeriğe para vermek afedersin enayiliktir. İnadına torrent

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Hocam ücretli video on demand üyeliği kullananlar bile torrentten çekip izliyordur son bölümü eminim.
    Çünkü dünyanın en popüler dizisi, normal yayınlanma tarihine kadar internetten spoiler yememek elde değil.
    6. bölüm dediğiniz gibi direkt 1080p ve yüksek kalitede idi şahsen ben de izledim, bir önceki sızıntı VCD kalitesinde
    diye izleyesim yoktu.
    HBO'nun bu sızdırma işlerine çözüm bulması lazım yoksa gelirlerini etkiler.

onlar daha 4k blu ray satışlarına girecekler onlar paranın........ adamların dizisi 180 ülkede yayınlanıyor siz düşünün yayın gelirlerini türkiyede bile paralı kanalda yayınlanıyor olmalı
    8. sezon yani final sezonunu 2019 yapılacak yerine yeni dizi ama geçmişe dönecekleri aegon dönemi falan dizi yapacaklar ellerindeki konu ile bu adamlar 2 dizi daha yapacaklar siz düşünün bu adamlar için para söz konusu değil (ilk insanlar dönemi, aegon ve 7 krallık falan diye yapar )
    4. bölüm yayınlanmıştı torrentten ama bölüm yine izlenme rekorları kırmış
    son bölümde night king rakipsiz ne ejderha ne jon falan hikaye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hector_1990

quote:

Hocam E06'yı zaten çıktığı saat içinde indirdim zaten Kastettiğim sezon finaliydi. Zaten bu ülkede bu kadar leş bir internet servisi varken gidip de içeriğe para vermek afedersin enayiliktir. İnadına torrent

hocam bende ttnet kullanıyorum ama onları iyi ayar verirseniz işe yarayan hizmet alabiliyorsunuz
    50mb 200gb paket var tabi akn saçmalığı sonrası 16nmb fiber değil evet pingler olarak çok iyi değil indirme izleme olarak iyi 90 tl aylık alıyorlar bunun için
    bende xbox one s var konumu başka ülke olarak gösterip daha uygun fiyata oyun alabiliyorsunuz bir tv servisleri için bakıyorum arada hbo uygulaması var adamlar sezonun ilk bölümünü zaten ücretsiz izlesinler diye yayınlıyor 4k yayın falan izlemek içinde kullanıyorum yine iyi iş çıkarıyor
    ama bu demek değildir ki torrentin haklı yanı var emek hırsızlığı bu bende izledim torrenten ama bu başarı gibi söylemek yanlış tabi daha türkçe altyazılı bluray bulmak lüx d&r gibi beş para etmez firmalar var onlarda stok falan diye süründürüyor yada olmayan ürünü var gibi gösteriyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.