Şimdi Ara

Peter Dinklage'lı bilim-kurgu filmi Rememory'den ilk fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Peter Dinklage'lı bilim-kurgu filmi Rememory'den ilk fragman 
    Game of Thrones'un Altın Küre ödüllü yıldızı Peter Dinklage, bu ay yeni bilim-kurgu filmi Rememory ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Filmin yapımcılığını üstlenen Lionsgate Premiere, bilim-kurgu ve gizem türlerini bir araya getiren Rememory'nin ilk fragmanını yayınladı.

Mark Palansky (Penelope)'nin yönetmenliğini üstlendiği Rememory, hatıraları seçip tekrar izlemenizi sağlayan devrimsel bir cihaz geliştiren ünlü bilim adamının esrarengiz ölümünü ve bu ölüm sonrasında yaşanan olayları anlatıyor. Peter Dinklage, bilim adamının ölümünü incelemek için hatıra cihazını kullanan gizemli bir adamı canlandıracak.

Filmin başrollerinde Dinklage'a Julia Ormond, Martin Donovan, Anton Yelchin, Henry Ian Cusick, Evelyne Brochu, Andrew Herr ve Carrie Anne Fleming eşlik ediyor.

Rememory dünya prömiyerini Google Play'de yapacak. 24 Ağustos'tan itibaren Google Play'den ücretsiz olarak izlenebilecek film, ABD'de 8 Eylül'de vizyona girecek.

• Bu adam gerçekten de yetenekli bir oyuncu. Zaten Game of Thrones'daki performansından belli. Şuna da ek olarak sevindim boyunu filmde karakteri haline getirmemişler. Sonuçta adamın boyu kısa diye hep cüce gibi rolleri oynatmak yada karakterini boyuyla ilgili yapmak bence çok yanlış. İnşallah ilerde daha çok filmde ana karakter olarak görürüz Tyrion abimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozen125 -- 16 Ağustos 2017; 1:22:7 >
  • Bu adamı çaylarrrr derken görmek isterdim

• Fragman çok güzel duruyor, özellikle boyu ile bağdaştırılmamış çok güzel olmuş. Gerçek hayatın kahramanları süper yakışıklı james bond ya da bilmem kim güzelleri değil..

• Lannister always pays his debts.

• Bu adam yaptığı en iyi şey, toplumda cücelerin çok daha pozitif bir gözle görülmesini, onların sosyal hayata çok daha özgüven ile çıkmasını sağlamak olmuştur sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeftBank

Bu adam yaptığı en iyi şey, toplumda cücelerin çok daha pozitif bir gözle görülmesini, onların sosyal hayata çok daha özgüven ile çıkmasını sağlamak olmuştur sanırım.

aklıma suud prensinin cüce fırlatma yarışması yapması geldi nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

quote:

Orijinalden alıntı: LeftBank

Bu adam yaptığı en iyi şey, toplumda cücelerin çok daha pozitif bir gözle görülmesini, onların sosyal hayata çok daha özgüven ile çıkmasını sağlamak olmuştur sanırım.

aklıma suud prensinin cüce fırlatma yarışması yapması geldi nedense.

Vay be gerçekten de böyle birşey varmış. Sen yazınca arattım inanamadım.
    Arap yağı bol bulmuş misali...
  • Gerçeklik teknolojisiyle mi alakalı o cihazları kullananların mı başına bir şey geliyor.Anlamadım senaryo ezbere ama bilindik senaryolardan biri bir şey bulur.Sonra sırayla herkesin başına bir şeyler gelir.Ama başrol oyuncusu hep bunların takibindedir hep ezbere yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozen125

Bu adam gerçekten de yetenekli bir oyuncu. Zaten Game of Thrones'daki performansından belli. Şuna da ek olarak sevindim boyunu filmde karakteri haline getirmemişler. Sonuçta adamın boyu kısa diye hep cüce gibi rolleri oynatmak yada karakterini boyuyla ilgili yapmak bence çok yanlış. İnşallah ilerde daha çok filmde ana karakter olarak görürüz Tyrion abimizi

Katılıyorum kesinlikle, Çok iyi oyunculuğu var got'daki en iyi oyunculardan biri bence hakkını fazlası ile veriyor.

• filmde desmond biraderimiz de oynuyor sanırım , kaçmaz :)

• Game of Thrones'un Altın Küre ödüllü yıldızı Peter Dinklage, bu ay yeni bilim-kurgu filmi Rememory ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Filmin yapımcılığını üstlenen Lionsgate Premiere, bilim-kurgu ve gizem türlerini bir araya getiren Rememory'nin ilk fragmanını yayınladı.

Mark Palansky (Penelope)'nin yönetmenliğini üstlendiği Rememory, hatıraları seçip tekrar izlemenizi sağlayan devrimsel bir cihaz geliştiren ünlü bilim adamının esrarengiz ölümünü ve bu ölüm sonrasında yaşanan olayları anlatıyor. Peter Dinklage, bilim adamının ölümünü incelemek için hatıra cihazını kullanan gizemli bir adamı canlandıracak.

Helal olsun adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozen125

Bu adam gerçekten de yetenekli bir oyuncu. Zaten Game of Thrones'daki performansından belli. Şuna da ek olarak sevindim boyunu filmde karakteri haline getirmemişler. Sonuçta adamın boyu kısa diye hep cüce gibi rolleri oynatmak yada karakterini boyuyla ilgili yapmak bence çok yanlış. İnşallah ilerde daha çok filmde ana karakter olarak görürüz Tyrion abimizi

Simdiden gormeye basliyabilirsin. Adamin zaten 11 filmi varmis, ben sadece birini izlemistim.

http://listelist.com/sinemanin-minik-devi-tyrion-lannister/

• Reisi severim. Filmin de konusu epey iyi. Tür ise gizem ve bilim-kurgu, en sevdiğim türler bir araya gelmiş. İzleme listemde yerini aldı.

Bu arada yeni Star Trek'lerden de bildiğimiz genç oyuncu Anton Yelchin geçen yıl toprak olmuştu. Onun da hatırına izlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel film izleyin...

• Birkaç gün evvel izledim. Film durağan olsa da kendinizi senaryoya, diyaloglara verdiğinizde epey anlamlı ve sürükleyici bir yapım olup çıkıveriyor. Müzikleri çok hoşuma gitti Ex-Machine filminin müziklerini andırıyor.

Şahsen genel olarak filmi sevdim diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Eylül 2017; 18:11:31 >
  • Izledim yeminle uykum geldi cok baydi film

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.