Şimdi Ara

iPhone 8 nasıl olacak? Detaylı analiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple'ın merakla beklenen yeni nesil iPhone modeli için son günlerde sık sık karşımıza çıkan tasarım modellerini Çin'de bulduk ve sizler için satın aldık. Bu videoda dünya teknoloji basının gündemini meşgul eden bu tasarım modellerini mercek altına alıyoruz. Tasarımı yansıtmak için üçüncü parti firmalar tarafından üretilen ve herhangi bir işlevi olmayan bu numunelere yakından bakıyoruz.

• Fiyatı ile keriz silkeleyen olacak

• Erdi videonun girisi o gobekle komik duruyor be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WB kullanıcısına yanıt
    Göbek değil o Türk kası

• Sadece 199$

iPhone 8 nasıl olacak? Detaylı analiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozen125 -- 13 Ağustos 2017; 15:5:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Fiyatı ile keriz silkeleyen olacak

O fiyatlar sadece bizim gibi keriz ülkelerde var
  • Erdi Hocam, boş verin teknolojiyi Çin'i çekin de izleyelim. Nasıl bir fakirlik düzeyinde yaşadığımızı öğrenelim ya da geri kalınmışlık seviyemizi.

• Bu siteye bir el atın girmesi işkence gibi 100 mb internet 8 çekirdekli işlemci yetmiyor bi türlü giremiyorum.

• başarılı video. Örnekleri almaya çalışırken çinli abiler ile yaptığımız muhabbetleri de eklesen tadından yenmezmiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Erdi Hocam, boş verin teknolojiyi Çin'i çekin de izleyelim. Nasıl bir fakirlik düzeyinde yaşadığımızı öğrenelim ya da geri kalınmışlık seviyemizi.
    Merhaba,

Üzerinde çalıştığım bazı vLOG'lar var.

Huawei tarafındaki izlenimlerimden, Çin'deki yeme kültürüne ve hatta ilk defa gördüğüm üzerinde sensörle insan algıladığında kapağını otomatik olarak açan akıllı klozete kadar teknolojiyle birlikte günlük yaşama temas eden detaylar içerecekler.

Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Fiyatı ile keriz silkeleyen olacak

O fiyatlar sadece bizim gibi keriz ülkelerde var

ben iphone kullanıyorum, istersen bana keriz diyebilirsin umrumda değil, vergileri de eleştirebilirsin ona da elbette hakkın var ama ülkeye keriz demek ne senin ne de bir başkasının hakkı, haddinizi bilin...

• İyi günler Erdi abi.
    Xiaomi mi6 incelemesi yayınlanacak mı yoksa bir sorun mu oldu? Başka yayınlar yayınladı ama bir de sizden dinlemek istiyoruz.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan07-36

İyi günler Erdi abi.
    Xiaomi mi6 incelemesi yayınlanacak mı yoksa bir sorun mu oldu? Başka yayınlar yayınladı ama bir de sizden dinlemek istiyoruz.
    Saygılarımla.

Merhaba,

Xiaomi Mi6 video incelemem, önümüzdeki hafta içerisinde yayında olacak.

Teşekkür ederim.

Sevgiler.
  • Evi arabayı tarlayı elde ne varsa sat kredi çek iPhone 8 'e yatırım yap Kılıftı aksesuardı ekran koruyucuydu vs vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Keriz falan iyi şeyler değil ama bu iPhone hastalığı ile mücadele edilmesi taraftarıyım . Tamam çok parası olan yine alsın kendi bilir de gerçekten durumu iPhone almaya müsait olmayan birsuru insan şartlarını zorlayarak iPhone peşinde koşuyor. Çok gereksiz buluyorum para kaybı döviz kaybı. aynı işi yarı fiyatına yapabilecek telefonlar satılıyor. Özenti çok kötü bir hastalık bence.

• Evi arabayı satmak ne alaka ya? Ev 400 bin. Araba 100 bin. Toplam 500 binlik cihaz mı çıkaracaklar yani? Bu ülkede 3 milyon memur var. Bunlar da en düşük 2700 lira maaş alıyor. Evli olduğunu düşünürsen 2 katı. Bu adam mesela 8 ay taksit yaptırıp bu telefonu alsa hiç de zorlamaz. Hatta benim gibi üst seviyede maaş alan kesim için harcamamı bile kısmadan her ay 1 iphone alabilirim kendime. Buradaki liseli üniversiteli gençler için bu paralar büyük geliyor ama herkes için öyle değil. Şu fakir goygoyunu bırakın artık. Parası olan isterse alacak o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 13 Ağustos 2017; 17:0:41 >
  • İçerik kalitesi zirveye ulaştı DH'de helal olsun. Bize böyle videolarla gelin...

• Simdiki sartlarda iphone 5000bin tl veren zengindir lafi kullanilacak.

Haksizda degiller bence.

Evimi satip iphone alirim diyenler bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Erdi Hocam, boş verin teknolojiyi Çin'i çekin de izleyelim. Nasıl bir fakirlik düzeyinde yaşadığımızı öğrenelim ya da geri kalınmışlık seviyemizi.

Peki siz bunu düzeltmek için ne yapıyorsunuz? Ben Tübitak projelerinden, EBA (eğitim bilişim ağı), MEB için ar-ge çalışmalarında görev aldım. Sağcısı-solcusu-muhafazakarı-laik'i bir sürü insanla çalıştım.Hepsi de bir şeyler üretmeye çalışan insanlardı.Ülkeden elbette sorun olur ama bunu düzeltmek için bi şeyler yapmaya çalışan insanların gerçek bir değeri vardır. Bu ülkede sağcı, solcu diye bir sorun yok.Ülkesi için elinden geleni yapanlarla, hiç bir soruna çözüm üretmeyip sadece şikayet eden güruh var. Madem ülke sizin gibi insanları haketmiyor o kadar kötü,gidin dilediğiniz yerde yaşayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: deoks

Evi arabayı satmak ne alaka ya? Ev 400 bin. Araba 100 bin. Toplam 500 binlik cihaz mı çıkaracaklar yani? Bu ülkede 3 milyon memur var. Bunlar da en düşük 2700 lira maaş alıyor. Evli olduğunu düşünürsen 2 katı. Bu adam mesela 8 ay taksit yaptırıp bu telefonu alsa hiç de zorlamaz. Hatta benim gibi üst seviyede maaş alan kesim için harcamamı bile kısmadan her ay 1 iphone alabilirim kendime. Buradaki liseli üniversiteli gençler için bu paralar büyük geliyor ama herkes için öyle değil. Şu fakir goygoyunu bırakın artık. Parası olan isterse alacak o kadar.

Katılıyorum, telefondan gelen cari açığa gelene kadar devletin halkın yaptığı pek çok ziyan harcama var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.