Şimdi Ara

YOUTUBE İLE GOOGLE ARASIDAKİ FARK NEDİRKİ ACABA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dikkatimi çekti normalde goolede kapanmalıydı bu mantığa göre google neden kapanamdı ozaman sonuçta google youtubeden daha vahim sonuçlar verebiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknolojiveBililisim -- 9 Mart 2007; 0:17:57 >

• Mantik Mi? Hangi Mantik; Boyle bir olayin buyutulesiye Herkese kendimizi rezil ettik. Kendi Kendimizi Cezalandiran bir Yonetici nasil bir mantik varolabilir ki ?
  • peki benim anlamadığım youtubeyi kim şikayet etti bukadar sınırsız ve özgür bir ortamın korunamıcağını herkez biliyor... ben yasak geldi diye konuşmuyorum çözüm bu değildi bence... googleye bakarsak saçma sapan bişey olmuş.
  • beyler bunu ceza olarak görüyorsunuz çok ilginç bunu telekom yapmasa bizim topluca yapmamız gerekirde adamlar Ataturk'e hakaret edicek bizde sesimizi çıkarmayacagız bu bir protestodur o videolar ordan silinince eninde sonunda açılır çünkü youtube telekomun işine geliodu kotalar orayla doluyordu
  • peki herşeyi bilen sen yasak gelmeden önce youtubeyi budurumu bildiğin halde kullanıyormuydun veya googleyi hala kullanıyormusun sonuçta googlede onarın bence kullanıyordun buneperhiz bune lahana turşusu demek istediğim bu ok.
  • ben googleda daha hiç video izlemedim şimdiye kadar arama motorunda her sayfa çıkıor ve gerekli işleri sagolsun turk hackerlar hallediyordu....
    youtube engellenmesede o videolar durdugu surece girmedim ve zaten yasakta geldi.... bence çok iyi bir cvp oldu you tube yonetimine alınan videolar kontrol edilmio neler yukleniyor
  • google video 1 hafta içinde onaylayıp yayınlıyor onaylamazsa yayınlamıyor youtube ise upload ettiğiniz andan itibaren geçerli oluyor.
  • yaw siz tutup Yunanlilarin ecdadina kufretseniz
    you tube onu da yayinlar..

Adamlarin Turklere ozel bir dusmanligi yok ki..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.