Şimdi Ara

HTC U11'in mini versiyonu ortaya çıktı: HTC U11 Life

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC U11'in mini versiyonu ortaya çıktı: HTC U11 Life

HTC'nin bu yıl ilerleyen zamanlarda HTC Ocean Life isimli bir başka akıllı telefon duyurması bekleniyor. Yayınlanan yeni bir rapor cihazın son olarak "HTC U11 Life" olarak adlandırılacağını ve U11 amiral gemisinin "mini" bir versiyonu olacağını iddia ediyor.

Cihazın yeni ismi Android Authority'nin kaynaklarından biri tarafından doğrulanmış durumda. Site aynı zamanda U11 Life'ın ön panelini gösteren bir fotoğraf paylaştı ve böylece cihazın HTC U11'e olan benzerliğini de görmüş olduk. Akıllı telefonda hala kalın üst ve alt çerçevelerle birlikte parmak izi sensörü ve kapasitif bir Home butonu var.

Ayrıca Bkz.SEAT, Cupra'yı bağımsız bir marka haline getiriyor
    HTC U11 Life ile ilgili uzun süredir bazı söylentiler vardı ancak şimdi bunların gerçek olabileceği ortaya çıktı. Akıllı telefonun 5.2 inç Full HD 1080p ekranla gelmesi bekleniyor. Ayrıca HTC'nin Edge Sense teknolojisine sahip olacağı bir kez daha yinelenmiş durumda. HTC'nin ilk kez HTC U11 amiral gemisinde tanıttığı bu özellik kullanıcıların telefonun çerçevesini sıkarak uygulamaları ve kısayolları başlatmasını sağlıyor.

Snapdragon 630, IP67 sertifikası ve 16MP kamera

Kamera teknolojisi açısından baktığımızda HTC U11 Life'ın U11 amiral gemisinde yer alan 16 megapiksellik arka kamerayla donatılacağını görüyoruz. Ön kısmında ise faz agılama ve otofokus destekli bir 16MP kamera olacak. Cihazın orta seviye teknik özelliklere sahip olacağı gelen haberler arasında. Yakında çıkacak telefonda büyük ihtimalle Qualcomm'un Snapdragon 630 yonga setini göreceğiz.

HTC U11 Life'ın RAM miktarıyla ilgili hiçbir bilgi yok. Ancak daha önce cihazın 32GB dahili depolama alanıyla geleceğini öğrenmiştik. Bu depolama alanı bazı kullanıcılara yetmeyebilir, ancak en azından HTC U11 Life, microSD kart aracılığıyla depolama alanını 2 TB'a kadar genişletmeyi destekleyecek.

Suya ve toza dayanıklı IP67 sertifikasıyla geleceği söylenen HTC U11 Life'ın aktif gürültü önleme teknolojisine sahip USonic kulaklıklarla birlikte sunulması bekleniyor. Bu da telefonda 3.5 mm'lik kulaklık girişi olmayacağını ve U11 gibi yalnızca tek bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacağı anlamına geliyor.

• HTC'ye verilen her kuruş yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

HTC'ye verilen her kuruş yazık...

Neden anlatsana biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey iyi güzel de SD660 varken 630'u kullanma artık bir zahmet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ç Ö P Lite

• Htc adamdır. iPhone 7 kullanıyorum, Htc m7 den geçtim. Bazı konularda eski telefonumu arıyorum. Android piyasasının kralıdır. Wildfire'dan beri HTC kullanıyordum hiç pişman olmadım. Sense arayüzünü bitirmeleri saçma ama

• quote:

Arkadaşım acaba kaç kez alıp kullandın desem hiç etraftan sağdan soldan duyduğun şehir efsanelerine inanıyorsundur kesin en sorunlu teli M9 dediler valla 2 yıldır taş gibi ısınıyor mu evet ama en ufak kasma var mı hayır... Buda HTC nin değil Qualcomm un hatası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 11 Ağustos 2017; 21:50:06 >
  • Htc yi çoluk çocuk bilmez,

Kalite, sağlamlık, boomsound, sense .. vs.

Bahsedilen cihaza Htc A9 (2017) adını yakıştırdım.

• HTC Türkiye çok pasif bir topluluk. Bu cihazın Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum. Ara modeller gelmiyor artık.

• kırpılmış minilerden bu da.

• Çerçeveye gel

• Küçük çöp olmuş. Yıl olmuş 2017 hala HTC gibi telefonla binlerce lira dökenler var yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Htc adamdır. iPhone 7 kullanıyorum, Htc m7 den geçtim. Bazı konularda eski telefonumu arıyorum. Android piyasasının kralıdır. Wildfire'dan beri HTC kullanıyordum hiç pişman olmadım. Sense arayüzünü bitirmeleri saçma ama

Htc Sensation kullanmıştım zamanında. Custom Rom yükleyip Sense arayüzünü kaldırdığımda telefon hızlanmış, şarj süresi uzamıştı. Sense arayüzü bir zamanlar HTC'nin imzasıydı ama bence telefona boşuna yük bindiriyordu. Zaten günümüzün tasarım anlayışına adapte edemediler.
  • Rengi güzel

• Android üreticileri ay da bir telefon çıkarmadan rahat uyuyamıyorlar.

• htc yi kronik sorun istemeyende bilmez.

fiyatıda ismi gibi olsa tutabilir.

• htc sen şakamısın kuzum?

• siklon S kullanıcısına yanıt
    Gereksiz pahalı ve kalitesiz yetkili servis bunlar yeterlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: siklon

quote:

Neden anlatsana biraz

Adamın adı LG ile başlıyor kendini LG ye adamış belli ki :)

DH yetkililerine sesleniyorum tekrardan beğenmedim butonu geri gelsin Gelsin ki bu tarz boş yorumlar otomatik gizlensin...
  • En azından Snapdragon 660 ile gelmeliydi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.