Şimdi Ara

Samsung mobil internet tarayıcısı diğer telefonlara da geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung mobil internet tarayıcısı diğer telefonlara da geliyor

Mobil dünyanın en iyi internet tarayıcılarından birisi olarak kabul edilen Samsung’un Android cihazlarındaki tarayıcısı artık herkesin kullanımına açılıyor. Firma beklenen açıklamayı dün yaptı.

Herkese açıldı

Android ekosisteminde Chrome gibi bir dev olmasına karşın Samsung hiç bir zaman tarayıcısından vazgeçmedi ve sürekli yenilikler geliştirdi. Chrome ile senkronizasyon, entegre reklam engelleme eklentisi gibi pek çok önemli yenilik tarayıcının beğenilmesini sağladı. Samsung tarayıcısı aslında Chromium projesini temel alıyor ancak firma sırf bu temel üzerinde yükselmek yerine kendi teknolojilerini tarayıcıya ekledi.

Samsung internet tarayıcısı hali hazırda beta aşamasında. Android 5.0 ve üzeri sürümleri çalıştıran herhangi bir cihazda tarayıcıyı kurabiliyorsunuz. Güncelleme ile birlikte tarayıcı bazı önemli yeniliklere de kavuşuyor.

Ayrıca Bkz.Carmageddon: Crashers ile yıkıma devam

Güncellemede yüksek kontrastlı bir ekran seçeneği sunuluyor. Özellikle görme problemi olan kullanıcılar tarayıcıyı daha kolay kullanabilecekler. Ayrıca reklam engelleme için üçüncü taraf eklentilerin sayısı da arttırılmış.

Diğer taraftan sanal gerçeklik içeriklerini oynatabilen WebVR standardı da güncellemede gelen yeniliklerden. Varsayılan olarak kapalı gelen standart ile Gear VR kullanıcıları artık içerikleri tarayıcıdan da deneyimleyebilecekler.

• Chrome tarayıcı vazgeçilmezimdi Samsungun mobil tarayıcısını kullanmaya başlayana kadar. Kesinlikle deneyin.

• Yeni açılmadı ki 2 ay oldu sanırım

• Yandex !

• Bu tarayıcı o kadar iyiki Samsung cihaz almak için bir neden eksildi dersek yeridir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung klavye gelsin başka şey istemem. 50 lira veririm.

• yandex browser hariç alayı yalan.
  • Samsung tarayıcı iyidir, Samsung telefon kullanıyorum içinde zaten varsayılan olarak geliyor başka tarayıcı kullanma ihtiyacı hiç duymadım.
    VPN için Opera kullanılabilir tabi, ama cepten VPN ihtiyacım pek olmadı açıkcası.
  • Bende önceden uyumsuzdu yazıyordu, apk bulup yüklemiştim. Şimdi uyumlu yazıyor. Yani evet önceden vardı ama her cihazla uyumlu değildi. Haberde yanlışlık yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung telefon kullanmıyorum.Ama kendi ile beraber gelen uygulamalar işlevsiz ve can sıkıcı.
  • Güzel bir tarayıcı. Bu tarayıcı ile Chrome'dan kurtuldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsungun arayuznun tek guzel yanlarindan biri
  • safari varken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

safari varken?

İphone se kullandim. O igrenc kaydirma efekti bile safariyi kullanmamak icin bir sebeptir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.