Şimdi Ara

Amazon’dan 80 Euro’ya 8 Euro Hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkçe arayüzünü yayına aldıktan sonra 49 Euro’luk alışverişlerde ülkemize ücretsiz gönderim seçeneği de sunan Amazon, küresel ölçekli kampanyalarına da Türkiye’deki kullanıcılarını dahil etmeye başladı. Bu kapsamda yaz biterken 80 Euro’luk alışverişe 8 Euro’luk hediye kampanyası başlatıldı.

Hesaplarına 80 Euro’luk hediye çeki yükleyen kullanıcılara Amazon da 8 Euro hediye ekliyor ve toplamda 88 Euro’luk alışveriş imkanına kavuşabiliyorsunuz. Bu tutarı Amazon’daki ülkemize gönderimi yapılan tüm ürünler için ve ürünlerin ek ücretleri için kullanabilmeniz mümkün. Bilindiği üzere Amazon, satın aldığınız bir ürünü çok kısa süre içinde kapınıza kadar teslim ediyor ve vergilerini ödemeniz karşılığında tüm gümrük işlemlerini kendisi hallediyor.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacaksınız?

Kampanyadan yararlanmak için burada yer alan bağlantıya tıklayıp Amazon hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Türkçe veya dil seçeneğinize göre İngilizce bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfadan Click here to participate adımına tıklayın. Hesabınıza 80 Euro’luk kredi için yükleme yaptığınızda 8 Euro hediye otomatik olarak eklenmiş olacaktır. Yaşadığınız tüm problemler için DonanımHaber forumlarındaki Amazon konusundan destek alabilirsiniz. Kampanyadan herkes sadece bir kez faydalanabiliyor ve son katılım tarihi 30 Eylül olarak belirlenmiş.

• Hediye çeki olacaksa böyle olacak arkadaş. Sen şimdi al ben sana alışveriş sonrası illa bilmem kaç paralık alışveriş yaparsan geçerli olan bir de belli ürünlerde geçmeyen bir çek vereyim sen de ben bu çekler ne yapsam diye düşün dur diyen firmalara ayar oluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemiz de ki bazı perakendeciler örnek alsınlar.

• www."donanım"haber.com

• Napsak tıklasak mı refsiz link mi arasak

• N11.com'a uyuz oluyorum, çok çek ile alışveriş yaptım fakat kısıtlamalar falan bazen çıldırtıyor adamı sonra ürün ara dur, çek ara dur, hesap ara dur, hesapları git para ile al 5-10 lira.
    Gittigidiyor'da inidirim olunca bütün ürünlerde %5 oluyor birde kart kampanyası varsa tadınden yenmiyor çoğu ürün, Hepsiburada.com %18 yapınca yine baya birşey bulunuyor, Amazon.de'de tebrik ediyorum.

• Tam da cari açık verirken yapılır mı bu.
  • stopaj gelmeden bol bol çek almak lazım. hazır kampanya da varken faydalanmak farz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şuan almanyadayım 700 euro ya kadar laptop önerisi olan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese gecerli degil galiba, uyari veriyor çunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PESS ARTİK BU KADARIDA OLMAZ

• Bugünlük amazon dozumuzu da aldık elhamdülillah...

• Malum durumun etkisi var mı %10 galiba sunduğu etkinlik

• Busted - Locked
  • Vay be! Forum taklacı güvercinlerle dolmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.