Şimdi Ara

AMD Ryzen Threadripper 1950x kutusundan çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'nin 16 çekirdek 32 izlekli canavarı Ryzen Threadripper 1950x sadece performansı değil kutusuyla da çok özel bir işlemci. Videoda kutuyu açıyor ve içeriğini anlatıyoruz.

• Sadece kutusu çift çekirdekli zaten.

• Kutudan bide avrat çıksa o paraya değmez

• B anka kasası gibi korunaklı olmuş...

• Bir iyilik yapıyorsunuz iyi güzel de ballandıra ballandıra anlatmasanız daha sempatik olacak. Böyle "bizden sonrakiler de baksın" falan bana hoş gelmedi açıkcası. İlk biz açıyoruz de geç hocam ya.

• hiç beğenmedim olmamış. biz 999$ verdikten sonra işlemcinin kutusuna mı bakacağız. bizim için önemli olan tek çekirdek performansı (!)
    https://www.youtube.com/watch?v=FZw2FD-Cl4o

• Forum görünümünde playerda bozukluk var düzeltilmesi lazım, Üzerine tıklayınca Durdur/Çalıştır işliyor başka bir seçenek yok.
    AMD Ryzen Threadripper 1950x kutusundan çıkıyor
  • Öncelikle bu içeriği geciktirmeden bizlere sunabilmek adına fazladan mesaiye kalıp işini severek ve heyecanını bizlere aktarıp, aynı enerjiyi, mutluluğu, merakını hissettirdiği için Mesut Çevik'e sevgilerimi sunuyorum. Tam destek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitcansayilgan -- 9 Ağustos 2017; 21:45:22 >
  • amd kutusuna bu kadar önem vermişse bu ürün intele son toprağı atacak gibi...
    video için teşekkürler Mesut ÇEVİK
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

hiç beğenmedim olmamış. biz 999$ verdikten sonra işlemcinin kutusuna mı bakacağız. bizim için önemli olan tek çekirdek performansı (!)

https://www.youtube.com/watch?v=FZw2FD-Cl4o

32 çekirdek alıp tek işlem gücüne bakılmaz! oyun oynayacaksanız gidin athlon 2 alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

Bu işlemci normal vatandaşa uymaz boşuna bukadar gürültü.

.

İnceleme ve haberler herkes içindir zaten bütçesi fazla düşük diye bakılmaz bunlar yapılırken, NE olmasını istiyorsunuz yani bize uymadığı için haberimiz olmasınmı bu tarz haber ve yeniliklerden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

Bu işlemci normal vatandaşa uymaz boşuna bukadar gürültü.

.

İnceleme ve haberler herkes içindir zaten bütçesi fazla düşük diye bakılmaz bunlar yapılırken, NE olmasını istiyorsunuz yani bize uymadığı için haberimiz olmasınmı bu tarz haber ve yeniliklerden?

Seyret oku engelleyenmi var sadece görüşümü yazdım. Hayaller threadripper gerçekler ryzen 3.
    Ggwp

Gerçeklerede bir video çekseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 9 Ağustos 2017; 23:31:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kutuya birde sıvı soğutma koysalarmıştı özel tadından yenmezmiş diyeceğim amd de intel gibi cimrileşmeye başladı.

• böyle alete böyle kutu normal.

• Soğutucusuz çıkması bence çok mantıklı.Elinde hali hazırda kaliteli soğutucu olanlar mağdur olmamış oldu

• Bunu alan günlük kullanıcı değil arkadaşlar.İş amaçlı ,video render yapan vb. odaklar için bu işlemci gerçekten bulunmayan bir nimet.Bu işlemciye bundan 20 yıl sonra hatta 10 yıl sonra nasıl gülerek bakacağız.(Not:Bu yorumum ile işlemcinin bu yüksek,mükkemel hızını gölgede bırakmam umarım)

• yprumlara bak ya.intel 7 senedir kve x serilerine sogutucu vermezken gikiniz cikmazdi da simdi amd ye mi dert oldunuz. bunun adina ne denir bilirsiniz. iki ile baslar

• ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Oldu, sanki intel 2000 dolarlık işlemciye soğutucu koyuyor da, 1000 dolarlık işlemciden beyefendimize özel soğutma çıkacak.
  • yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Hadilen ordan geleceğin teknolojisi o size dış macunu ile termal macun masrafindan kurtulan intel gerekli .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 10 Ağustos 2017; 10:28:14 >
  • İşlemci dikdörtgen ama soğutucu yüzey daire, ciddi anlamda soğutma performansı düşer. Ya da daha iyi soğutma olasılığı varken daire soğutucunun yüzey alanı küçüklüğünden dolayı maks soğutma sağlanmaz. Bana göre

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.