Şimdi Ara

Cam gövdeli iPhone 7s Plus ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cam gövdeli iPhone 7s Plus ortaya çıktı

Apple'ın 10. yıla özel iPhone 8'e ek olarak yenilenmiş iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerini tanıtması bekleniyor. Sızdırılan fotoğraflar büyük modeli açığa çıkarırken son birkaç ayda duyduğumuz bazı söylentileri de doğrulamış durumda. Ayrıca Apple'ın cihazlarına kablosuz şarj teknolojisini getirmeyi planladığını gösteriyor.

Ayrıca Bkz.AMD işlemcili Lenovo ThinkPad'ler yolda
    iPhone 7s Plus modeline ait olduğu söylenen prototip, metal çerçeveli ve alüminyum yerine cam bir gövdeye sahip gibi duruyor. Bu modelde anten çizgileri yok ve muhtemelen ortadan kalkmalarının iyi bir nedeni var. Cam gövde sinyalin geçmesine izin veriyor, bu nedenle Apple'ın artık cihazın arkasına veya kenarlarına yerleştirdiği görünür antenleri kullanmaya ihtiyacı yok.

Kablosuz şarj ve yatay çift kamera

Alt kısımda iki adet ızgara var ancak bunlardan sadece birinde hoparlör olacak. iPhone 7s Plus tıpkı bir önceki model gibi stereo ses deneyimi sunmaya devam edeceği için ikinci yerleşik stereo hoparlör üst kısıma yerleştirilecek.

Bunun dışında telefon yatay çift kamera sistemiyle şimdiki nesil iPhone'lara çok benziyor. iPhone 8 modelinde de çift kamera teknolojisinin yer alması bekleniyor ancak dikey olarak yerleştirilmesini bekliyoruz.

Telefonun cam arka panelle gelecek olması iPhone 7s' Plus'ın kablosuz şarj teknolojisine sahip olmasını sağlayacak. Aynı özelliği iPhone 8 modelinde de görmeyi bekliyoruz. iPhone 7s Plus'ın tamamen yenilenen iPhone 8 ile birlikte Eylül'de günışığı görmesi bekleniyor. Büyük olasılıkla iPhone 8 tedarik sorunları nedeniyle daha sonra piyasaya çıkacak.

• 8 göreellerdeki tasarımla çıkacaksa bu daha çok satar.

• Şimdi böyle ön arka cam tasarımıyla gelirse, önü arkası cam dolayısıyla daha kırılgan olan cihazlara laf söyleyen Apple cı arkadaşlar ne der merak ediyorum. :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alüminyum gibi duruyor.Çok kötü.
  • Görüntüsünü ben beğendim açıkçası.

• Kasanın ortasındaki metalik kısım gri ton ile renk hiç güzel görünmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung yapınca dayanıksız Apple yapınca auuvvvvv... Geçiniz

• Şöyle kalın, yumuşak deriden bir kılıfla çok şahane olur bu
  • Yalan yok çok şık olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu replika bir telefon olabilir.çerçevesi çok vasat görünüyor.

• Adi duruyor. Sony gibi değil, çalarken yine becerememişler.

• Daha cok kirilmaya meyilli gibi duruyor apple nin üç tane cihaz tanitmasi iyi olmaz umarim öylede olmaz düz ve pls serisi ile dvm etmesi gerek..

• Tüm üst seviye telefon piyasası cam kasa kullanacak bu gerçekten çok itici bir durum. Apple gibi yıllardır alüminyum kullanan bir markadan bazı teknolojiler için cam kasaya geçmek yerine daha devrimsel nitelikte yeniliklerle metal kasaya devam etmesini beklerdim. Parmak izi tutan ve en basit şeyde çizilen bir kasa maalesef hiç kullanışlı değil.

• Editör arkadaş; dersine iyi çalış. Cam yüzey sinyali engelliyor. Sadece cam değil. Cam yüzeye sahip bir sürü telefonda anten çizgileri var.

Ayrıca hangi iphone ya da yüksek kaliteli cep telefonunda o kadar parlak alüminyum gördün. Tamamen plastik olduğundan anten çizgilerine ihtiyaç duyulmuyor olmasın sakın.

Çakma bir adi örnek olması çok daha olası. Ama gel gör ki olay iPhone olunca milyonlara ulaşıyor. Çakması bile.

Ne büyüttünüz şu aleti yaaaa....

• Sırf kırılsında daha çok gelir elde etsinler diye kasa değişiminden başka bişey değil.

• Alüminyum olunca ciziliyor, cam olunca kiriliyor napacaz boyle

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Metal kasa kötü beğenmiyorum açıkçası. Olacaksa iPhone 4 ün kasası gibi olacak yoksa 5,6,7 kasaları pek beğendiğim kasalar değil.
  • Üstteki arkadaşın söylediği gibi iPhone 4/4S kasası gibi bir malzemeden yapılırsa çok güzel olur. Az kaldı tanıtılmasına, yüzlerce söylentiden bakalım hangileri doğru çıkacak?
  • iphone8 yüzünden 7s'ler hakkında kimse sızıntı yapmamıştı :)
    sonunda bir tane gelmiş :)
  • Editor arkadas sanirim resimleri iyi incelememis iphone 4 ve 5 kasalarinda bulunan anten cizgisi mevcut bu gorselde ya da ben mi yanlis görüyorum?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.