Şimdi Ara

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
2
Favori
192.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah bi anlasak
  • Yusuf o avatar ne iş la? Mehter takımına mı girdin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Yusuf o avatar ne iş la? Mehter takımına mı girdin?

• quote:

Yusuf o avatar ne iş la? Mehter takımına mı girdin?

Playboy 1 senedir duruyordu bende . Yeniliyeyim dedim. Osmanlı Hem anlamlı hem renkli . Kötü mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 18 Nisan 2007; 23:02:34 >
  • Yine yeni yeniden sizlerle.

Noluoz gene hortlamış konu?!
  • @Ozdamar

Alışamadık bu avatara yaa playboy gitti padişah geldi
  • Yusuf'un avatarı sayesinde hortladı.

EEE beyler zaman geldi. Bu hafta sonu sınava girecem inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 18 Nisan 2007; 23:09:07 >
  • Ozdamar ne gibi tavsiyelerde bulunursun walla artık acayip oluyom ehliyeti aldık trafige cıkamıyoz heyecan da olunca malum kullanması zor oluyor
  • Valla ben 1 gun babamla gezdım şehir merkezine girmeden.Ertesi günden sonra arkadaş zoruyla girdim trafiğin arasına.Çok acaip yerlerden geçtim ben bile inanamadım.Ama sen nasıl edersin bilmiyorum.Benim sadece ışıklarda dikkatim dagılınca stop ettiriyorum (Anlarsınızya ).Onun dışında 40 yıllık şöfeer gibiyim.

Mesela ne geceleri ne de yağmurda bir zorluk çekmedim hiç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [Akabgir]

Ozdamar ne gibi tavsiyelerde bulunursun walla artık acayip oluyom ehliyeti aldık trafige cıkamıyoz heyecan da olunca malum kullanması zor oluyor

Bende yeniyim dostum zaten. Bende bulundugum bölgede kullanıyorum daha istanbul şehir içine bende çıkamadım. Yanında bilen biriyle 1 ay boyunca gunde 2 saat kullan alışırsın derim ben.

ilk trafik denememde gece idi ve çok yağmur vardı normalde yolcu tarafında bundan çok rahatsız olurdum fakat kullanırken birşey değişmedi rahattım yani. Birtek arabadan ışıkları gormuyorum , sunroofta olmasa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 18 Nisan 2007; 23:26:43 >

• Ohoo ben migrosa gidip geliyorum haftasonları haftaiçi de dükkanın oralarda kullanıyorum
  • quote:

Ohoo ben migrosa gidip geliyorum haftasonları haftaiçi de dükkanın oralarda kullanıyorum

Bizim bölgedede herşey oldugu için bende gidiyorum migrosa . Geçenhafta tatlı bile aldım
  • Ben şu ana kadar bir kere trafiğe çıktım o da yan yoldu e5 çıkamıom daha aslında ilerletmem açısından gece cıksam ii olur. sizce
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Ohoo ben migrosa gidip geliyorum haftasonları haftaiçi de dükkanın oralarda kullanıyorum

Bizim bölgedede herşey oldugu için bende gidiyorum migrosa . Geçenhafta tatlı bile aldım

Bizim eve 500 metre mesafede Merter Migros Hava mı atıyon yani

• Bizim orayada maltepe carrefour yakın inş. bende gidecem kullanabilirsem tabi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Bizim eve 500 metre mesafede Merter Migros Hava mı atıyon yani

Estağfurlah. Demek Mertere 500metre buda demektir zeytinburnu / tozkoparan / merter civarındasın. Bizim firmada orda buluşalım bigün

• Ev Merter'de Yusufum. Buluşalım tabi de, ne zaman Bu arada benim telefon bozulup servise gitti. Yazılım yüklendi yeni, numaralar pfff oldu. Sen bana bi mesaj atsana hacu
  • quote:

Ev Merter'de Yusufum. Buluşalım tabi de, ne zaman Bu arada benim telefon bozulup servise gitti. Yazılım yüklendi yeni, numaralar pfff oldu. Sen bana bi mesaj atsana hacu

Attım . 32 li numara.. Ayarlarız ya havalar iyice bi ısınsın.

Senin telefonda rahat durmuyor ha. Paso yazılım atıyorsun çok kurcalama kanımca
  • Ben mesela ilk gun arkadasın salaklıgına oyle bi yere girdimki yanyana ve önlü arkalı neredeyse butun arabaların arasında 3 cm wardı.Bir de eğim vardı...
    Kaçırırsam arkadakine fazla basarsam da öndekine,direksiyonu fazla yada az kırarsam da sağımdaki ve solumdaki arabalara vururdum.Ama şükürler olsun ki kusursuz sürdüm ne kaçırdım ne fazla bastım.
    Zaten yarım debriyaj olayını da orda oğrendim. (yusuf yusuf )
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.