Şimdi Ara

iPhone 8'in renk seçenekleri ortaya çıktı: Bakır, Parlak Siyah ve İnci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 8'in renk seçenekleri ortaya çıktı: Bakır, Parlak Siyah ve İnci

iPhone 8 ile ilgili neredeyse tüm ayrıntılar gün yüzüne çıkmışken hala aydınlatılmayı bekleyen bazı detaylar var. Bugün internete düşen bir sızıntının, Apple'ın 10. yıla özel olarak hazırladığı cihazın renk seçeneklerini ortaya çıkardığı iddia ediliyor.

Sızdırılan fotoğraf bakır, parlak siyah ve inci olarak adlandırılan renklere sahip üç farklı iPhone 8 modelini ortaya koymuş durumda. Görüntünün kalitesi yakından incelememize ve detayları görmemize pek müsade etmiyor.

Apple yeni renk konusunda cimri

Apple'ı iPhone serisine yeni renkler kazandırmaya ikna etmek zor oldu. Örneğin iPhone 7 serisinin yeni bir koyu mavi (deep blue) renk seçeneğiyle geleceği söyleniyordu ancak konuya yakın kaynaklar şirketin son dakikada bu versiyonu iptal ettiğini söyledi.

Ayrıca Bkz.Google Pixel 2 sızdı: Çift kamera yok kalın çerçeveler var
    Bu kararla ilgili ayrıntılar sır olarak kalırken iPhone 7 simsiyah (Jet Black) ve mat siyah olmak üzere iki yeni renk seçeneğiyle geldi ancak koyu mavi varyantı yoktu.

Öte yandan iPhone 8'in beyaz versiyonun da çıkabileceği yönünde raporlar var. Bu özellikle Apple Watch'un beyaz bir varyantının satılması nedeniyle mantıklı görünüyor. Her ne olursa olsun tüm gerçekleri iPhone 8'in resmi olarak tanıtılacağı önümüzdeki ay öğrenebileceğiz.

• Hepsi kötü
  • Rezil renkler (aldı)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzeli siyah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sızıntıda bana igreti gelen kamera tasarımı ve b*k gibi dedigim tasarım git gide hoşuma gitmeye başladı. Apple'ın bu sızıntıları neden yaptıgını çok iyi anladım. Adamlar işi biliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mat siyah da olmalıydı, parlak siyah hemen çiziliyor ve çiziği çok belli ediyor.

• Koyu mavi yani lacivert renk seçeneği geçen seneki iPhone 7'den beri konuşulan bir şey zaten. Bence güzel bir renk.

iPhone 8'in renk seçenekleri ortaya çıktı: Bakır, Parlak Siyah ve İnci
  • Bakırı beğendim

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    satış stratejisi işte başkan!

• Mavi olmalıydı bekli o vasat tasarımı kurtarır Huawei P10da kurtarmıştı mesela

• Mat mavi gelirse iyi olur.

• İpod Touch ve garip renklerine döndü eski karizması kalmadı.Tüm telefonların tasarımı ve renk seçimleri birbirine benzedi.Hepsi birbirinden bir şeyler çalma peşinde.
  • zaten Apple de renk kıtlığı var.

• Gold rengini bakır

Silver rengini inci diye yuttururlar.

• Bakır ve İnciyi bir tek ben mi beğenmedim ? Parlak değil de mat renk çıkarsanız olmuyor mu abi. Mesela kırmızı iphone çok güzeldi bi tane ondan çıkartın bi tane jet black çıkartın adam akıllı bi beyaz çıkarın yeter

• Telefonun arka tasarımı hala kötü bu renklerle tamda berbat olmuş

• #erdimi6incele

• Renkler gayet güzel ama bu tasarım felaket. O kamera nedir öyle yahu. Biraz Huawei'den ilham alsalar keşke.

• HTC'den sonra Apple'ın da tamamen alüminyum kasadan vazgeçmesiyle piyasa neredeyse tek tip kasaya maruz kalacak. Beni en çok nedense bu tedirgin ediyor. Yoksa tasarımı elbette güzel olacaktır.

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene aynısı banada oldu. iPhone 7 sızıntıları çıktı leş gibi filan diyodum 1-2 ay sonra o leş telefon nedense gözüme güzel gelmeye başladı :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.