Şimdi Ara

Resmen açıklandı: LG V30, 6 inç FullVision P-OLED QHD+ ekranla gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmen açıklandı: LG V30, 6 inç FullVision P-OLED QHD+ ekranla gelecek

LG, yeni nesil V30 amiral gemisi akıllı telefonunun OLED ekrana sahip olacağını doğruladı. Güney Koreli şirket, 31 Ağustos'ta Berlin'deki IFA 2017 teknoloji fuarında tanıtacağı üst düzey cihazıyla ilgili bazı önemli ayrıntıları paylaştı.

LG, şirketin bir sonraki telefonunun 6 inç büyüklüğünde "plastik OLED FullVision" ekrana sahip olacağını söylüyor. Yani QHD+ (1440x2880) çözünürlüğe sahip 6 inç ekranla geleceği resmen açıklanan V30, LG yapımı en büyük ekranlı amiral gemisi olacak. Şirketin son OLED ekranlı akıllı telefonu hatırlayacağınız üzere 2015 yılında piyasaya sürülen G Flex 2 idi.

Ayrıca Bkz.Samsung'dan 20.000$ fiyatlı 88 inç 4K televizyon
    LG, "FullVision" ekranın, normalden daha uzun olacağını ve görüntü oranının yine G6'ya benzer şekilde 18:9 olacağını açıkladı. Ekranın DCI-P3 renk aralığının yüzde 109’luk kısmını kapsayacağı ve HDR10 desteğine sahip olacağı belirtiliyor. Camdan daha güçlü olduğu söylenen plastik OLED (P-OLED) teknolojisiyle donatılmış ekranın Corning Gorilla Glass 5 korumalı olacağını ekleyelim.

İkinci ekran yerine "yüzen çubuk"

V30'un ekranı daha büyük olsa da, geçen yılki V20'den daha küçük bir telefon olacak. LG, aynı zamanda V30'un kenardan kenara ekrana sahip olacağını ima etti. Şirket tarafından paylaşılan görseldeki kavisli ekrana sahip cihazın LG V30'a ait olduğu düşünülüyor.

V serisini rakiplerinden ayıran özelliklerden biri de ikinci ekranın olması. Bununla birlikte, V30'da ikinci ekranın yer almayacağına dair söylentiler duyuyoruz. Son raporlara göre LG, yeni bir tasarım dili uygulayacak ve ikinci ekran yerine kayarak açılabilen yüzen çubuğa (floating bar) yer verecek. Android Authority bu hareketli çubuğun ikinci ekranla benzer işlevler sağlayacağını söylüyor.

• Arızalı çıkmazsa bu satar beğendim

• Lg g6 daclı modeli kullanıyorum. Batarya hariç çöp telefon. Hatta dacı bile iyi değil. Yazılımsal olarak ise çöpüm çöpü. Alt dokunmatik bar kocaman ne gizleyebiliyorsun ne bir şey. Telefon 5.7 inç ama 5 inç gibi kullanıyoruz video izlerken. Daha birçok çöp olayı var. Devamlı güncelleme geliyor ne özellik ne bir halt geliyor.

• Mükemmel olmuş bence.

Resmen açıklandı: LG V30, 6 inç FullVision P-OLED QHD+ ekranla gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasmasa bari

• Bu sefer oldu mu acaba güzel bişeye benziyo

• lg bu sefer G2 yolunda güzel adımlar bunlar...

• G6'nın 5.7 inç ekranının alanı aslında 5.5 inç ekranlar kadar. Uzatılmış olduğu için köşeden köşeye fazla çıkıyor. Gsmarena'daki incelemeden okudum.
    Hiç memnun değilim şu uzatılmış ekran modasından da kıvrılmış ekran modasından da.
  • güzel gözüküyor aslında fena değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flex 3 hayalleri de böylece yatar
  • Onden bildiğin s8

• Önden bildiğin S8'miş... Neye benzicek köşeleri oval yapsan S8'e düz yapsan Mi Mix'e benzeyecek şu aptal çerçeve inceltme fantazisi içinde.

• Şu tasarımları görünce bu yıl iphone'un yılı olacak. Seneye de samsung, lg apple'ın yaptığı tasarımla piyasaya çıkar ve artık tasarım yarışları biter; teknoloji rekabeti başlar.

• Yok onden s8 yok duz olsa daha iyi duz olsa suna benzer napsin adamlar ucgen telefonmu yapsinlar nedir yani

• 16:9 çıkarın alayım .

• Şu bataryayı çıkarılır yapıda yapın.

• Oneplus 5 candır!

• Bu tasarımlar görünce bu yıl iPhone'un yılı olacakmış ahaha Sanki bundan farkı var... Ön taraftaki asimetrik ucube ahize kamera ve sensörlerin olduğu kısım, arkada da çıban gibi kamera çıkıntısı dışında tabi...

• Ben 3,800 TL diyorum var mı arttıran ??

• Lg telefonların çözülmeyen kronik sorunları ve servis kalitesizliği lg markasını gözümde bitirdi.
    uzun bir süre lg almayı düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.