Şimdi Ara

Spotify, 60 milyon ücretli aboneyle Apple Music'i ikiye katladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify, 60 milyon ücretli aboneyle Apple Music'i ikiye katladı

Dünyanın önde gelen online müzik platformlarından Spotify, 60 milyondan fazla ücretli aboneye sahip olduğunu açıkladı. Şirket, Haziran ayı itibariyle 27 milyon aboneye sahip en büyük rakibi olan Apple Music'i ikiye katlamış durumda.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 8'in resmi basın görseli yayınlandı
    Popüler müzik dinleme platformu bugün abone bilgilerini yeni rakamlarla güncelledi. Hatırlayacağınız üzere şirket Mart ayında 50 milyon ücretli abone sayısına ulaştığını duyurmuştu. Yani beş aylık bir süre içinde 10 milyonluk etkileyici bir artış söz konusu.

Spotify geçtiğimiz ay, ücretsiz aktif kullanıcılar da dahil olmak üzere toplam 140 milyon kullanıcıya sahip olduğunu duyurmuştu. 2008'de kurulan İsveçli şirket yakında doğrudan listeleme yoluyla halka açılmayı planlıyor. Günümüzde 60'dan fazla ülkede kullanılabilen Spotify'nin müzik kütüphanesinde 30 milyondan fazla şarkı var.

• Spotify daha çok cihaza destek veriyor ve daha köklü. Sonuç normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede apple müzik var iphonadan sebep kaydoldum. Sürekli dinlediğim müzikler kaldırılıyor. Spotify ı bekliyorum bi kampanya yapsın direk geçicem.

• Keşke Flac ve MQA desteği de sunsa. En büyük eksikliği bence bu.

• Hakediyorlar inşallah bu çizgilerini de bozamazlar

• Apple music ses kalitesi ve albümlerin kaybolması sorununu çözmedikçe geride kalmaya devam eder...

• Spotify kullanmama rağmen hala bilgisayarımda biriktirdiğim arşivimden kurtulamıyorum. Dinlediğim müziklerin birçoğu 2 platformda da yok. Ya da yayıncının yaptığı antlaşmalar nedeniyle ikisinden birinde var. Bu sorun hiçbir zaman giderilmeyecek galiba.

• telefon,pc,akıllı tv'de yani her platformda var.bir de paylaşım,takip ve öneri özellikleri güzel.yeni albümler de hemen ekleniyor.ben başarılı buluyorum.
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Arsivi spotifya at, heryerden dinlersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu normal,bir tek ben sevemedim şu Spotify'ı

• quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

Hocam galiba öyle bir özellik var da mesela bilgisayarımda arşive kaydettiğim şeyi Spotify kendi sunucularına mı alıyor yoksa bu arşivi manuel olarak taşımam mı gerekli her cihaza? Şu anda deneyemiyorum telefon sorunlu olduğu için.
  • Şaka maka apple markasinin urettigi neredeyse herseye sahibim ama spotify 1 numara hakikaten ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

Hocam nasıl yapılıyor o????
  • Son dönemdeki gelişmelerine bakarsak hiçte yanlış değil . Ne Apple Music ne Tidal ne de Deezer böyle giderse önüne geçemez . Bir defa müşteri memnuniyeti için ücretsiz dinleme imkanın bile var . Hatta tablet ve bilgisayarlarda karışık çalmn gerekmiyor . Daha neler neler var . Yanlışsam düzeltin beni .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 2 Ağustos 2017; 16:31:4 >
  • Apple Music kullanıyorum. Spotify'a karşı artı hiç bir özelliği yok sistemin. Neden geçsin ki? Sonuç çok normal.

• En beğendiğim özellik spotify running
  • Benim arsivim dropbox'ta takiliyor. Her cihazda offline dinliyorum. Ikisine de basarilar diliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci + 3 ay bedava felan derken bedavadan biraz fazla ödüyorum :)

• senelik spo aldık eşimle kafamız rahat

• Spotifyin cok daha iyi olsuguunu düşünüyorum. Apple musice gore daha oturmus ve kullanmasi daha rahat bir platform. İkinuyeligim de vardi, apple musici kapattim.

Burada babasinin maliymis gibi savunan arkadaslara, apple musicin o kadar da iyi platform olmadigini anlattik, dilimizde tuy bitti, anlamadilar. Ve yavas yavas spotify tarafina caktirmadan gecmeye basladilar.

Marka fanatigi olmayin arkadaslar, paraniza gore en kaliteli paltformlari ve cihazlari kullanin derim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.