Şimdi Ara

Apple HomePod'un yazılımında iPhone 8'in yüz tanıma özelliği ve tasarımı ortaya çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple HomePod'un yazılımında iPhone 8'in yüz tanıma özelliği ve tasarımı ortaya çıktı

Apple'ın bu yıl üç yeni iPhone modeli duyurması bekleniyor. Bunlardan biri OLED ekranlı ve tamamen yeni bir tasarıma sahip iPhone 8 olacak. Ayrıca son birkaç aydır devamlı olarak 10. yıla özel iPhone 8'in yüz tanıma teknolojisi ile geleceğini duyuyoruz. Geliştirici Steve Troughton-Smith, Apple'ın akıllı hoparlörü olan HomePod'un firmware yazılımında cihazın yüz tanıma teknolojisiyle geleceğini gösteren referans kodlar keşfetti.

Apple geçtiğimiz hafta başlarında, Aralık ayından önce piyasada görmeyeceğimiz HomePod'un firmware yazılımını yayınlamıştı. Geliştirici, yazılımın yeni nesil iPhone'da bulunacağı söylenen "Pearl ID" olarak tanımlanmış kızılötesi tabanlı yüz tanıma teknolojisine yönelik bir dizi kod içerdiğini söylüyor.

Ayrıca Bkz.HTC U11, yazılım güncellemesiyle Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olacak
    Yüz tanıma özelliği, TouchID'yi etkinleştiren framework olan BiometricKit'te bulundu. Bu da, Apple'ın TouchID'den vazgeçmeyeceğinin bir göstergesi olabilir. Anlaşılan o ki şirket yüz tanıma özelliğini alternatif bir biyometrik kimlik doğrulama yöntemi olarak sunmayı düşünüyor.

iPhone 8'in kod adı D22

Apple'ın iPhone 8'e yüz tanıma özelliğini eklemek istediğini ortaya koyan iddialar bununla sınırlı değil. Daha önce KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo ve Bloomberg'den Mark Gurman, iPhone 8'de cihazın kilidini açmak için 3D yüz tanıma teknolojisinin olacağını söylemişti.

Apple HomePod'un yazılımında iPhone 8'in yüz tanıma özelliği ve tasarımı ortaya çıktı
    Yayınlanan firmware yazılımı yüz tanıma özelliğine ek olarak iPhone 8'in çerçevesiz bir tasarımla geleceğini onaylayan bir görüntü de içeriyor. Bir diğer geliştirici Guilherme Rambo, yazılımda çerçevesiz form faktörünü ortaya koyan bir simge bulduğunu söylüyor. Ayrıca iPhone 8'in şirket içindeki kod adının D22 olduğu da açığa çıkmış durumda.

Cihazın, Eylül ayında tanıtılması bekleniyor ancak gecikmeler yüzünden başlangıçta sınırlı sayıda satışa çıkabileceğine yönelik raporlar var. Bu nedenle iPhone 8, yeni iPhone 7s ve 7s Plus'ın raflara çıkmasından yaklaşık bir ay sonra yani Ekim veya Kasım ayında piyasaya sürülebilir.

• Sonunda Tasdiklendi..
    Gerçekten de bu şekilde çıkarsa Milyonlar satacaktır, artık sadece özellikleri kaldı onlarda tanıtıma kalır. :)

• Para biriktirmeye basladim

• en az 4600 tl civarı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pfss cok pahali olucak.3500 olsa da alsak :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki şuanda telefon ucuzmuş gibi yorum yapmışsınız.Maksimum çıkacağı para 5000 TL bizim millet alır 36 ay taksitle.

Not : İphone 6 kullanıcısıyım.

• O bişeymi ben iphone10 buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 1 Ağustos 2017; 8:54:31 >
  • Ekran kasa oranından apple a vura vura öldürenlerin yüzünü merak ediyorum şimdi. Müthiş tasarım + çift apple kamerası + ios + (sayısı önemsiz olan ram ve işlemci) + su geçirmezlik = kusursuz telefon

Eskiden olan düşük hafıza durumuda yok 32gb normal kullanıcıya zaten yetiyor mis gibi telefon parası olan alsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

O bişeymi ben iphone10 buldum :)

Choq qomiqsin hanny qardeshhh.
  • 5s ile devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

türkçe yaz türkçe apple fanboy seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 1 Ağustos 2017; 10:57:59 >
  • quote:

quote:

quote:

türkçe yaz türkçe

türkçe
  • quote:

quote:

quote:

quote:

türkçe yaz türkçe

türkçe

bu adamla aynı espiri yetenehine sayipsin
    https://www.youtube.com/watch?v=c5Las4Z7PRk
  • Parmak izi okuyucusunun yerini merak ediyorum.
    Bir de şarj durumunu tabi.
    5s den sonra nihayet güzel bi tasarım göreceğiz gibi.
  • Ekran özellikleri de ortaya çıktı bu konuda da haber yaparsanız :)

• Parmak izimizi aldılar şimdi sıra yüzümüzde. Dünya çok kötü bir yöne gidiyor farkında değiliz.
  • mütiş fiyatinida ekle altina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık tasarım konusunda şüphemiz yok az çok biliyoruz, 7 serisinde de bu böyleydi.

• Birde klavyeye rakam satırı ekleseler...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.