Şimdi Ara

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
46
Favori
276.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajım ne kadar hora geçer bilmem ama ŞU ÇILGIN TÜRKLER kitabını şiddetle tavsiye ediyorum,bence her Türk bu kitabı kesinlikle okumalı,böylelikle kıymetini -bence- yeteri kadar bilemediğimiz vatanımızın ne şartlar altında savunulduğu anlaşılmış olur diye düşünüyorum;ben bolca gözyaşı döktüm,sizlerin de en azından gözleriniz dolacak ya da tabiri caizse burnunuzun direği sızlayacaktır..
  • önereceyim kitap süper filmi yakında çıkacak

[adı:eragon]
      [türü:fantastik macera]
      [2.kitabının adı:eldest]

ayrıca yazarıda christoper paolini
    mutlaka edinin
  • isterseniz bana milliyetçi deyin ama
    şu cılgın türkleri okuyun
  • iskender paladan kırk güzeller çeşmesi........
    cihan okuyucudan bana uzun mektuplar yaz..........
    ali çolaktan günün ötesi
    sadık yalsızuçanlardan yakaza hepside bence çok hoş mutlaka deneyin................
  • Vallahi yazıldımı bilemem ama ben şu aralar bir kitap okuyorum tavsiye de ederim

Alper Canıgüz-Tatlı Rüyalar Sıradışı Psiko-absürd bir roman eğlencili ve ilgi uyandırıcı
  • Mümin Sekman- Her Şey Seninle Başlar.
  • bu kitabı bende okumuştum çok süper bir kitaptır
  • ya burda kitap kurtları toplanmış ne guzel ....ya ben şu dan brown un kitaplarını okumaya başlıycam ama çeşitli soylentiler var once melekler ve şeytanlar sonra davinci şifresi gibi bu konuda bilgisi olanlar soleyebilirmi bana hangi sırayla okunmalıdır dan brown kitapları.........

teşekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackeyes38

ya burda kitap kurtları toplanmış ne guzel ....ya ben şu dan brown un kitaplarını okumaya başlıycam ama çeşitli soylentiler var once melekler ve şeytanlar sonra davinci şifresi gibi bu konuda bilgisi olanlar soleyebilirmi bana hangi sırayla okunmalıdır dan brown kitapları.........

teşekkurler

ilk kitap da vinci şifresiydi (öyleydi galiba)

ama sırayla okumak zorunda diilsinki.başla birinden işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: _vanilin_

quote:

ya burda kitap kurtları toplanmış ne guzel ....ya ben şu dan brown un kitaplarını okumaya başlıycam ama çeşitli soylentiler var once melekler ve şeytanlar sonra davinci şifresi gibi bu konuda bilgisi olanlar soleyebilirmi bana hangi sırayla okunmalıdır dan brown kitapları.........

teşekkurler

ilk kitap da vinci şifresiydi (öyleydi galiba)

ama sırayla okumak zorunda diilsinki.başla birinden işte

ya oleyle başla birinden de sizin gibi kitap kurdu dostlarım solemişti biri diğerinden once okunmalıymış.....yani tam bilmiyorum bende.........
  • martı
    akıl öyküleri
    savaşçı
    toros yüzlü adam
  • ruhların parmakları
    sivil örümceğin ağında
    veronika ölmek istiyor
    duygusal zeka
    balzac
    yaşamak,sevmek ve öğrenmek
  • Önce "KELEBEK"
    Sonra: "DA VİNCİ ŞİFRESİ"Tavsiyemdir....
  • Trevanian-Shibumi
    zülfü livaneli - mutluluk
    kaan ince - izdüşüm
    ışık ergüden - kurşunkalemle
  • eğer godfather filmini beğendiyseniz buyrun GANGSTER.Kardeş Gibiydiler(Sleepers) filminin ve kitabının yazarından.Müthiş..
  • hitler'in günlügü
    sahane bir kitap
    okumanızı tavsiye ederım
    ben basından ayrılamıyorum yane...
  • nitsche ağladığında ve divan
    ırvin yalom
  • AYLAK ADAM (Yusuf Atılgan)
  • quote:

teşekkurler

önce melekler ve seytanlar, daha sonra da vincinin şifresi geliyor.. olaylar cok da baglantılı degilmiş ama da vincinin basında 1yıl once sunlar olmustu falan diye bir muhabbet varmıs..Ben okumadım, arkadaslar soylemişti.. ben suan melekler ve seytanları okuyorum.. bunu bitirince de da vincinin sifresini okucam.. Melekler ve seytanlar mutlaka okunması gereken bir kitap
  • kendini arayan adam
    halit ertuğrul
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.