Şimdi Ara

NİSSAN Qashqai

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
6
Favori
303.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA lar ben aranıza yeni katıldım, aslında uzun zamandır forumları pasif olarak takip ediyordum. Artvin Ardanuç'a yeni doktor olarak atandım.VW golf 4 motion aracım var şu an değiştirmeyi düşünüyorum.Bulunduğum yerin yolları baya tümsekli önümüzde yaz buraların da yaylaları ünlü : neticede Yüksek bir araç olarak Nissan Qashqai nasıl bir seçim gibi gözüküyor? Nissan sitesinde donanım ve teknik verileri yayınlanmış. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hilmi27 -- 20 Mart 2007; 13:41:31 >

• nissan arazi arabası olarak gözükse de araziye fazla uygun değil. bununla ilgili bir yazı yayınlanmıştı otohaberde. süspasiyonları biraz yumuşak ve tam 4 çeker özelliği veremiyormuş...
    ama arabanın altı yüksek 20cm...

bende bu aracı bekliyorum aslında nedeni yüksek ve genişp olması ama bagaj hacminin 388 - 410 litre olması (hangisi doğru bilemiyorum) normal hb genişliğinde bir araç ve 40.000 ytlye başka alternatifler mevcut. sedan yada hb olarak

sizin düşündüğünüz donanım heralde en üst 2.0 4x4 olanı;
    ama iç donanım çok iyi...
    2. dergide aracın arkasındaki c ve d sütununun geniş olduğu için arka görünmüyormuş. bunun için araca geri görüş kamerası koymuşlar test edilen modelde vardı ama nissanın sitesinde arka görüş kamerasının ismi geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 7 Mart 2007; 22:21:52 >
  • İlginiz ve dilekleriniz için teşekkür ederim. Tabi ki suv performansı beklemek yersiz, vergisi çok yüksek olmasa idi 4*4 pickup ları düşünürdüm örneğin yeni ranger thunder bu ay çıkacak: Kendi rüştünü kanıtlamış Suv'ların da fiyatları bir hayli yüksek.O yüzden Qashqai iyi bir alternaif gibime geliyor, ancak önerilere açığım. Hem konfor, hem zorlu şartlarla başedebilme, hem de maksimum 50-60 bin ytl.

2 farklı yerde konuyu açtığım için size de tercihimi aynen geçiyorum sayın rapptor.
    Ancak ilgilendiğimm Qashqai 1.6 TEKNA EXECUTIVE 4X2 M/T versiyonu.
  • http://www.resim-upload.com/ds117796154_rapptorimg002.html

http://www.resim-upload.com/ds527450271_rapptorimg003.html

resimleri görebilmek için; resim upload arasındaki - işaretini kaldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 7 Mart 2007; 22:18:51 >
  • Sağolun link'i inceledim, 3 yıldır 4 çeker aracımı kullanmaktayım ancak yere yakın olduğundan güvenlik (özellikle kar) dışında ; arazi özelliğinden pek yararlanamıyorum ilk aradığım yükseklik 200 mm çekici bir özellik araç da çok güzel gibi yine de 4 çekerli suv,pikap araç mı tercih etsem diyorum.
  • arkadaşlar bu başlık qashqui başlığı olsun burdan devam edelim bulduğum dökümanları ben braya atarım.

Resimler:

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

• KEŞKE alabilsem

• donanım ve fiyatlar;

QASHQAI 1.6 VISIA 4X2 M/T 39.900.000.000
    QASHQAI 1.6 TEKNA 4X2 M/T 43.900.000.000
    QASHQAI 1.6 TEKNA EXECUTIVE 4X2 M/T 47.900.000.000
    QASHQAI 2.0 TEKNA EXECUTIVE 4X4 CVT 65.900.000.000

broşür;http://www.nissan.com.tr/brosurler/Qashqai_%20leaflet.pdf
  • Nissan sitesinde opsiyon olarak dahi yazmıyor ama: Acaba 1.6 TEKNA EXECUTIVE 4X2 M/T versiyonunda açılır tavan standart mı yoksa türkiye'ye gelmiyor mu?
  • kaşkay'ın çok sıkı rakipleri veya alternatifleri var. benim görüşümle;
    kalite ve genişlik açısından;
    Golf plus ve Ford fokus C-MAX (yeni çıkıcak model)

Golf Plus 1.6 102 hp
    Primeline
    38.130,00

C-MAX ise 36.000 ytlden başlıyor yenisi ise bu fiyatdan başlar heralde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 8 Mart 2007; 10:06:45 >
  • Golf plus bana göre eskiyen bir yüz ve motor 102 hp? C max'tan haberiniz var mı rapptor ne zaman geleceği hakkında?
  • haziran 2007 de çıkacakmış.. bende mart gibi çıkacağını biliyordum ama hazirandymış
  • QASHQAI 1.6 VISIA 4X2 M/T 39.900.000.000
    QASHQAI 1.6 TEKNA 4X2 M/T 43.900.000.000
    QASHQAI 1.6 TEKNA EXECUTIVE 4X2 M/T 47.900.000.000
    QASHQAI 2.0 TEKNA EXECUTIVE 4X4 CVT 65.900.000.000

bu fiyatlara alternatif kalitesini kanıtlamış çok araba var. Almak isteyenler 1 yıl daha beklesinler.
    Çok karlı çıkacaklar çünkü fiyatlar çok şişirilmiş.
  • 1-2 ay içinde alınabilecek daha mantıklı alternatifleri söyleyelim o zaman örneğin...
  • volswagen'den nissana dişli rakip VW TİGUAN aralık 2007 de satışa başlanıyormuş...
    ama heralde TSİ motorla satışa sunulacak. 140 ve 170 beygir modelleri var..

BU ARAÇ CONSEPT HALİDİR...

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

NİSSAN Qashqai

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 8 Mart 2007; 10:58:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hykonar

MERHABA lar ben aranıza yeni katıldım, aslında uzun zamandır foumları pasif olarak takip ediyordum. Artvin Ardanuç'a yeni doktor olarak atandım.VW golf 4 motion aracım var şu an değiştirmeyi düşünüyorum.Bulunduğum yerin yolları baya tümsekli önümüzde yaz buraların da yaylaları ünlü : neticede Yüksek bir araç olarak Nissan Qashqai nasıl bir seçim gibi gözüküyor? Nissan sitesinde donanım ve teknik verileri yayınlanmış. Yardımcı olursanız sevinirim.

Anladığım kadarıyla senin alacağın

QASHQAI 2.0 TEKNA EXECUTIVE 4X4 CVT 65.900

çünkü 4x4 sadece bu dnanımda mevcut ve benzinli

X-TRAIL 2.0 SPORT A/T 69.290

daha iyi olmazmı?
  • Ben bu aracın vw fiyatını az çok tahmin edebiliyorum 75-100 ytl arası... O zaman suv rakibi olacak bence...
  • Hayır ilgilendiğim 1.6 TEKNA EXECUTIVE 4X2 M/T.
  • hykonar, sana o zaman Volvo XC70 i öneririm. elimde fazla bilgi yok ama çıkış tarihi Eylül 2007 yazıyor dergide ama dergilerde bazen şaşırabiliyor...

edit: senin dediğin gibi ford rangerda var ve bu aylarda satışa çıkıyormuş... 37.000 ytl den başlayan fiyatı var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 8 Mart 2007; 11:14:40 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.