- x
NİSSAN Qashqai
940 Cevap245881 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     7 8 9 10 11 12 13 14 [16]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

22 Mesaj
24 Ekim 2009; 9:53:30 

Stepne için gerekli aletlerin bulunduğu o muhteşem köpükler varya onları çıkartıyorsunuz arka koltukların sırt dayamalarının hemen hemen altına denk geliyor.Metalik bir kuşak .
35 ps'ye düşürdüler serviste, oradaki eleman normali bu dedi tabi ne derece doğrudur bilemiyorum.

328 Mesaj
24 Ekim 2009; 12:25:40 

quote:

Orijinalden alıntı: akonet

Stepne için gerekli aletlerin bulunduğu o muhteşem köpükler varya onları çıkartıyorsunuz arka koltukların sırt dayamalarının hemen hemen altına denk geliyor.Metalik bir kuşak .
35 ps'ye düşürdüler serviste, oradaki eleman normali bu dedi tabi ne derece doğrudur bilemiyorum.

Bilgi için teşekkür ederim.

iyi sürüşler.

3989 Mesaj
24 Ekim 2009; 13:28:46 

17" jant ve lastikleri için lastik basınçlarının normal kullanımda önler 33 arkalar 30 ps olmalı.

Lastik basınçlarınızın ne olması gerektiği sol ön kapıyı açtığınızda orta direk içindeki etikette mevcut, bilginize..

328 Mesaj
24 Ekim 2009; 15:01:13 

quote:

Orijinalden alıntı: rockerdem
...ses sitemi konusunda daha önce de söylediklerimi söyleyeceğim: düşük seste gayet tatmin edici olabilir ancak 20 üzerine çıkınca can sıkıyor. Sanırım EQ ayarını Enhance yaptın, en düzgün sesi öyle veriyor çünkü. Ama ben camlara film taktırırken hoparlörleri söküp baktım, gayet dandik hoparlörler. 40 Watt idi yanılmıyosam, tüy gibiydi. Sesi 20 ve üzerine çıkarınca baslarda boğuluyor. Navigasyon sistemimi taktıktan sonra tweeter'lı bir hoparlör seti ile değiştirmeyi düşünüyorum, kenwood ya da pioneer olacak sanırım.

Merhaba Sn. Rockerdem,
Daha güçlü hoparlör alacağız zaman, mıknatısın büyüklüğü ve koni derinliğinden dolayı ona uygun hoparlör adaptörü olup olmadığını araçtırın. QQ'ın kapı içinde derin hoparlör için yeterli mesafe var ancak adaptör gerekebilir.

0

0

328 Mesaj
24 Ekim 2009; 15:08:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

17" jant ve lastikleri için lastik basınçlarının normal kullanımda önler 33 arkalar 30 ps olmalı.

Lastik basınçlarınızın ne olması gerektiği sol ön kapıyı açtığınızda orta direk içindeki etikette mevcut, bilginize..

Teşekkürler Sn. Egé,

Ben aracı ilk aldığımda ön 36 psi /arka 36 psi idi. sonra ben 34 / 34 yaptım. (17" jant.) Hangisi ideal bilmiyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MVDR -- 24 Ekim 2009; 15:08:55 >

845 Mesaj
24 Ekim 2009; 16:31:58 

selamlar hocam,

cam filmi takılırken ben de hoparlörün birini söküp daldım sanayinin içine :) derinlik olarak sınır var dediğin gibi, kapı dış kasası ile çok mesafe çok yok. aceleye getirmemek için almadım o gün ama alırsam zaten prof bi yerde taktırmam gerekecek. hoparlörler yuvalarına bitişik çünkü. yenilerin bızırdamaması için özel bir izolasyon gerekecek muhtemelen.

teşekkürler öneri için ;)

quote:

Orijinalden alıntı: MVDR

Merhaba Sn. Rockerdem,
Daha güçlü hoparlör alacağız zaman, mıknatısın büyüklüğü ve koni derinliğinden dolayı ona uygun hoparlör adaptörü olup olmadığını araçtırın. QQ'ın kapı içinde derin hoparlör için yeterli mesafe var ancak adaptör gerekebilir.

111 Mesaj
26 Ekim 2009; 0:42:05 

herkese merhaba. özcan ismim. foruma yeni üye oldum. qq hakkında bikaç sorum olacaktı.açıkçası konunun bi çok sayfasını okudum ama
kafam çok karıştı.ben dizel almayı düşünüyorum ve tekna executive cam tavanlı ve mp3 çalarılı olanı. ama platınıumdan ne farkı var donanım
olarak anlamış değilim.sitesinde de baktım bişey anlayamadım. bayiye henüz gitmedim. bu hafta gitmeyi planlıyorum inşallah :) cam tavan
ilerde sorun çıkarırmı.çizilme sızdırma gibi... ayrıca 1.5 dizel motor araç için yeterli oluyormu.
aşırı performans beklemiyorum ama küçük bi bayırda da bayılsın istemiyorum.sonuçta araç 1400 kilo. bi ben binsem 1500 oluyor :)
sizce 2.0 dizel fazlamı gelir.aralarında aşırı fiyat farkı var pek mantıklı gelmiyor ama arabayıda bi defa alıyor insan.en az 10 yıl
binerim diye düşünüyorum. ayrıca ses sistemi sanırım aracın en bilinen eksisi. bu konuda ek bi donanım paketi varmı. 2011de bose ses
sistemliler gelecekmiş ama ben okdar bekleyemem :) bide qq alan arkadaşlar keşke qq almasaydımda şu aracı alsaydım dediğiniz oldumu hiç. ben
dizel corolla almaktan vazgeçtim.cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...

2013 Civic HB Sport Dizel - Beyaz
PS3 aldı. LAST OF US bitti.GTA V başlıyor :))

186 Mesaj
26 Ekim 2009; 9:30:57 

Hoşgeldin Özcan,

Öncelikle Tekna Ex'de olup Platinum'da olmayanları sıralayalım:

- Akıllı anahtar
- Isıtmalı deri koltuk

Platinum'da olup Tekna Ex'de olmayanlar:

- 18" Jant
- Nissan Connect Multimedia Sistem (geri kamera, navigasyon vs.)
- Özel dokumalı deri - kumaş koltuk

quote:

Orijinalden alıntı: xxZCNxx

herkese merhaba. özcan ismim. foruma yeni üye oldum. qq hakkında bikaç sorum olacaktı.açıkçası konunun bi çok sayfasını okudum ama
kafam çok karıştı.ben dizel almayı düşünüyorum ve tekna executive cam tavanlı ve mp3 çalarılı olanı. ama platınıumdan ne farkı var donanım
olarak anlamış değilim.sitesinde de baktım bişey anlayamadım. bayiye henüz gitmedim. bu hafta gitmeyi planlıyorum inşallah :) cam tavan
ilerde sorun çıkarırmı.çizilme sızdırma gibi... ayrıca 1.5 dizel motor araç için yeterli oluyormu.
aşırı performans beklemiyorum ama küçük bi bayırda da bayılsın istemiyorum.sonuçta araç 1400 kilo. bi ben binsem 1500 oluyor :)
sizce 2.0 dizel fazlamı gelir.aralarında aşırı fiyat farkı var pek mantıklı gelmiyor ama arabayıda bi defa alıyor insan.en az 10 yıl
binerim diye düşünüyorum. ayrıca ses sistemi sanırım aracın en bilinen eksisi. bu konuda ek bi donanım paketi varmı. 2011de bose ses
sistemliler gelecekmiş ama ben okdar bekleyemem :) bide qq alan arkadaşlar keşke qq almasaydımda şu aracı alsaydım dediğiniz oldumu hiç. ben
dizel corolla almaktan vazgeçtim.cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...

BMW R1200GS, BMW 3.20d, Chevrolet Captiva LTZ

22 Mesaj
26 Ekim 2009; 15:44:43 

Saatler 1 saat geri alındı malüm. Gösterge saatinin altında soldaki uzun çubuğa 1 kaç saniye basılı tutuyoruz. Saat kısmı yanıp sönmeye başlayınca, aynı çubuğu çeviriyoruz. İstenilen saat ayarlanınca aynı çubuğa tekrar bastırıyoruz. Böyle ayarlanıyordu değilmi?

845 Mesaj
26 Ekim 2009; 15:53:29 

doğrudur. sadece son aşamada iki kere basmak gerekiyor ;)

51 Mesaj
26 Ekim 2009; 16:15:08 

quote:

Orijinalden alıntı: xxZCNxx

Arkadaşım,
Platinium'un farkı genelde 18" jantları deri kumaş karışım koltukları ve navigasyon sistemi olması fakat navigasyon sistemini kullanamıyormusun çünkü türkiye yüklü değil
1.5 motor genelde araca yetiyor fakat çok atak değil bunu kabul etmek lazım ben 3 aydır 1.5 dizel tekna kullanıyorum performansından memnunum.Yakıt ve yol performansı her geçen gün artıyor. Bende qq için corolla almaktan vazgeçtim ve hiç pişman değilim. Ses sistemi içinde değişik alternatifler var siteyi incelersen bulabilirsin. Navigasyon cihazları var xcarlink cihazları var. Ama yine de aracın performansı için deneme sürüşü yap.

51 Mesaj
26 Ekim 2009; 16:21:30 

Arkadaşlar,
Benim aracım qq tekna 1.5 dizel, bir sorum olacak klima kapalı olsa bile pedalların olduğu bölgeden klima sıcağa ayarlı ise sıcak hava, soğuğa ayarlı ise soğuk hava üflemeye devam ediyor. Servise sordum normal dedi üfleme pozisyonlarını değiştir azalır ama kesilmez dedi. Benim eski aracım da dijital klimalı idi onda böyle bir sorun yoktu. Busorun herkeste var mı? Var ise çözüm bulabilen var mı.?

Tuncay

111 Mesaj
26 Ekim 2009; 19:12:09 

cevaplar için teşekkürler.. sanırım tekna executive iiyi bir tercih olacak...

2013 Civic HB Sport Dizel - Beyaz
PS3 aldı. LAST OF US bitti.GTA V başlıyor :))

236 Mesaj
27 Ekim 2009; 10:11:22 

bu problem benim aracımda da mevcut, NISSAN Türkiye bunun normal olduğunu döylüyor, daha önce kullandığım 6 aracımda bu tip bir durum yoktu, yapacak bir şey yok.

quote:

Orijinalden alıntı: hercai1999

Arkadaşlar,
Benim aracım qq tekna 1.5 dizel, bir sorum olacak klima kapalı olsa bile pedalların olduğu bölgeden klima sıcağa ayarlı ise sıcak hava, soğuğa ayarlı ise soğuk hava üflemeye devam ediyor. Servise sordum normal dedi üfleme pozisyonlarını değiştir azalır ama kesilmez dedi. Benim eski aracım da dijital klimalı idi onda böyle bir sorun yoktu. Busorun herkeste var mı? Var ise çözüm bulabilen var mı.?

Tuncay

328 Mesaj
27 Ekim 2009; 22:53:13 

Takla atmış cam tavanlı QQ

0

0

0

845 Mesaj
28 Ekim 2009; 0:57:06 

kabin sağlam görünüyor, bu güzel bir şey... elbette kimse böyle bir durumla karşılaşmasın, en güzeli...

164 Mesaj
29 Ekim 2009; 14:18:09 

Selamlar,
HAfta sonu Sel ile giden ve aslında çok sevdiğim QQ yerine hala devam eden ötv kampanyasını kullanmanın gazı ve eskiden beri hep Alman arabası kullanmanın verdiği alışkanlıklar neticesinde yeni tercihimi Tiguan 4*4 S&S + Cam Tavan'dan yana kullandım. QQ'ye yenilerken zaten ASP eksikliği nedeniyle Platinyum almaya kesin kararlıydım.
Üzerine biraz daha ekleyerek Tiguan almayı tercih ettim. Dediğim gibi kararımda en etkili etken yeniden bir alman aracına binince kendimi evimde hissetmem idi. Alışkanlılar bazen aksesuarın önüne geçebiliyor. Arabanın etrafında bir tur atıncada Dizel motordan vaz geçip yaw ben bunu sevgim hem 4*4. yakacaksa bu yaksın dedim.

QQ hep çok sevdiğim bir araç olarak hatıralarımda yerini alacak. Nissan'ı da tanımaktan mutlu oldum. Gerek araç gerekse kullanıcıları konusundaki bütün bilgilendim. Edindiğim tüm intibalar da hep olumlu.

Herkese kazasız belası keyifli sürüşler. Yolda size selam veren gri bir tiguan görürseniz o muhtemelen benimdir. :)

164 Mesaj
29 Ekim 2009; 14:20:59 

Selamlar,
Resimdeki Araç Cam tavanlı mı cidden?

QQ çok güvenli bir araç, Takla atınca da hiçbirşey olmadığını görmek güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzSpider -- 29 Ekim 2009; 14:23:44 >

328 Mesaj
29 Ekim 2009; 18:51:59 

quote:

Orijinalden alıntı: OzSpider

Selamlar,
Resimdeki Araç Cam tavanlı mı cidden?

QQ çok güvenli bir araç, Takla atınca da hiçbirşey olmadığını görmek güzel.

Elbette kazadan, kazaya fark olabilir. Bu fotoğrafları aldığım yerde (http://forum.qashqaiclub.co.uk) aracın hızı, kaç takla attığı hakkında bir bilgi yoktu. Sadece cam tavan olduğu, kazayı yapana birşey olmadığı belirtiliyordu.

Not: Cam tavanın 300 kg'lık yük taşıyabildiğini bir yerlerde okumuştum, kaynak gösteremiyorum maalesef. Aynı forumda, bir başka rivayete göre 10 feetten (yaklaşık 3 metre) bırakılan beton taşın (ne kadar büyüklükte olduğu belirtilmemiş) camı kıramayacağı söylenmiş...

Tabi bunlar kulaktan dolma bilgi. Verileri doğrulatana kadar inanmamakta özgürüz :)

12 Mesaj
29 Ekim 2009; 19:31:36 

mrb. ben de yaklaşık 1 ay önce üzüm siyahı platinum 1.5 dizel aldım. Yaklaşık 2500 km yol yaptım. Aracımdan çok memnunum ama
bir problemim var. Aracımda continental 215/55/18 lastik var. Kış lastiği alıcam ama bu ebatta continentalda dahi lastik yok.
aranızda kış lastiği alan var mı? Hangi ebatta ve hangi marka aldınız? paylaşırsanız sevinirim.

236 Mesaj
29 Ekim 2009; 19:56:00 

pirelli winter sottozero serisine baktınız mı ?

3989 Mesaj
29 Ekim 2009; 20:06:26 

Merhaba Arkadaşlar,

QASHQAİ KULÜBÜ ismiyle hepimiz için yeni bir konu açmış bulunuyorum. Şimdiki yazıştığımız konuyu açan arkadaş konuyu 7 Mart 2007 de açmış ve en son mesajını da 20 Mart 2007 de yazmış. O günden beri de hiç uğramamış. Sizler içinde uygunsa hem güncelleme kolaylığı hemde daha yeni bilgi ve üyelerle yeni konumuzdan devam edebiliriz. Selamlar..

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#35427532

186 Mesaj
30 Ekim 2009; 9:38:54 

Bende de aynı sorun var. Lastikçim ile konuştum Kasım gibi Pirelli'nin gelecekmiş.

quote:

Orijinalden alıntı: kotra

mrb. ben de yaklaşık 1 ay önce üzüm siyahı platinum 1.5 dizel aldım. Yaklaşık 2500 km yol yaptım. Aracımdan çok memnunum ama
bir problemim var. Aracımda continental 215/55/18 lastik var. Kış lastiği alıcam ama bu ebatta continentalda dahi lastik yok.
aranızda kış lastiği alan var mı? Hangi ebatta ve hangi marka aldınız? paylaşırsanız sevinirim.

186 Mesaj
30 Ekim 2009; 9:43:08 

Ben aracı almadan önce yurtdışından ciddi bir araştırma yapmış ve şunu öğrenmiştim. Cam tavan eğilip yamulmadığı için ve darbe anında kırılmadığı için diğer tavanlara göre daha sağlam.
Cam lafı insanları ürkütüyor ancak hem kalınlığı,hem içerisindeki kırılıp dağılmayı önleyen karışımı ile oldukça sağlam gözüküyor.

quote:

Elbette kazadan, kazaya fark olabilir. Bu fotoğrafları aldığım yerde (http://forum.qashqaiclub.co.uk) aracın hızı, kaç takla attığı hakkında bir bilgi yoktu. Sadece cam tavan olduğu, kazayı yapana birşey olmadığı belirtiliyordu.

Not: Cam tavanın 300 kg'lık yük taşıyabildiğini bir yerlerde okumuştum, kaynak gösteremiyorum maalesef. Aynı forumda, bir başka rivayete göre 10 feetten (yaklaşık 3 metre) bırakılan beton taşın (ne kadar büyüklükte olduğu belirtilmemiş) camı kıramayacağı söylenmiş...

Tabi bunlar kulaktan dolma bilgi. Verileri doğrulatana kadar inanmamakta özgürüz :)

64 Mesaj
31 Ekim 2009; 19:59:58 

Qashqai'yi denedim... Olağanüstüydü! Vites geçişleriyle, torkuyla, iç ve dış kalitesiyle motoruyla donanım özellikleriyle Qashqai Platinum'a tam anlamıyla hayran oldum. Yeni aracım Qashqai Platinum 1.5 dci inci beyazı olacak.

243 Mesaj
2 Kasım 2009; 12:28:38 

benzinlisine lpg taktıran var mı? nissan motorlarının lpg uyumu konusunda bilgi verirseniz sevinirim.Erzurumda yaşadığımdan dizel yerine benzinli tercihim.

3989 Mesaj
2 Kasım 2009; 14:04:36 

quote:

Orijinalden alıntı: tataryan

benzinlisine lpg taktıran var mı? nissan motorlarının lpg uyumu konusunda bilgi verirseniz sevinirim.Erzurumda yaşadığımdan dizel yerine benzinli tercihim.

Ben şimdiye kadar tüp taktıran arkadaşa burada rastlamadım.

Ayrıca artık aşağıdaki linkteki QASHQAİ KULÜBÜ isimli konuya taşındık, isterseniz orayada bir sorun..

http://forum.donanimhaber.com/m_35427532/tm.htm

329 Mesaj
2 Kasım 2009; 18:13:45 

quote:

Orijinalden alıntı: tataryan

İzmir Fuarında Atiker Otogaz Çınarlı Bayi standında bir tane Qashqai 1.6 Tekna vardı. Kendi aracıymış. Çekişte düşme olmadığını, benzinle aynı miktarda LPG yaktığını söyledi. Test yapmak istersem her zaman Çınarlı'ya beklediğini söyledi. Ama bir fırsat bulup gidemedim.
Nissan bayii de Ayvalık'ta şoförlü araç kiralama şirketinde bir tane LPG'li araç olduğunu söyledi. Araç bir senedir, yaklaşık 100.000 Km. yol yapmış, henüz sorun yaşanmadığı beyan edildi. Ancak aynı servis, LPG takılması durumunda aracın garantiden çıkacağı ve tavsiye edemeyeceklerini söylediler.

469 Mesaj
20 Kasım 2009; 15:17:30 

busiralar platinum arstirmalari gene hizlandi bizde de. simdi merak ettigim birkac konu var.cevaplayabilirseniz sevinirim.
1. platiniumdaki ses sistemi nasil? bazi yorumlarda teknada felan ses sistemlerinin yetersiz oldugunu okudum.
2. anahtar sustali degil sanirim platinumda peki anahtar uzerinden acik olan camlarin kapanmasini saglayabiliyormuyuz? yani kilitleme tusuna basili tutarak anahtardan.
3. kendinden kararan ic dikiz aynasi mevcutmu?mevcut degilse sonradan taktirabilirmiyiz?
4. bu anahtar sistemini sustali tarzina cevirebilirmiyz?
5.iceriden bagaj acma dugmesi varmi?
6.tek dokunmayla elektrikli camlarin acilmasini veya kapanmasini saglayabiliyormuyuz?
yaklasik 3 aydir arastiriyorum bircok modeli.leon verip suv tarzi bir arac alabiliriz diye dusunuyoruz.gerci aklimizda olan daha baska modellerde var suv disinda.artik karar verme asamasindayiz.simdiden tesekkurler.

Yürüsende koşsanda yol hep aynı yol

143 Mesaj
3 Aralık 2009; 11:57:52 

Merhabalar

18 Eylül 2008 de Nissan QQ 1,5 DCİ tekna aldım. Dün nissan yetkili servisinden mektup geldi. Aracınızın direksiyon bölümünde boşluk olabileceği ve bunun kendisini bir tıkırtı ile belli edebileceği ve çok ciddi sıkıntılara yol açabileceği falan yazıyor. Acaba sizlerede geldimi böyle bir mektup ?

328 Mesaj
3 Aralık 2009; 12:35:58 

quote:

Orijinalden alıntı: jacksonpred

Merhabalar

18 Eylül 2008 de Nissan QQ 1,5 DCİ tekna aldım. Dün nissan yetkili servisinden mektup geldi. Aracınızın direksiyon bölümünde boşluk olabileceği ve bunun kendisini bir tıkırtı ile belli edebileceği ve çok ciddi sıkıntılara yol açabileceği falan yazıyor. Acaba sizlerede geldimi böyle bir mektup ?

Bu konuyu yeni başlık altında:
Bu mesajda:
http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=35956210
yazmıştım.
Bana böyle bir mektup gelmedi. Aracınızı hangi şehir/bayiden almıştınız? Mektup genel müdürlükten mi geldi?

143 Mesaj
3 Aralık 2009; 14:42:24 

yanıtınız için teşekkür ederim, evet genel müdürlükten geldi, 2 nüsha halinde, birinde aracın sorununu anlatan yazı, ikincisinde tüm bayilerin adresi ve telefonunu içeren yazı, aracı izmir artkıy otomotivden aldım.

143 Mesaj
3 Aralık 2009; 14:46:41 

quote:

Bu konuyu yeni başlık altında:
Bu mesajda:
http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=35956210
yazmıştım.
Bana böyle bir mektup gelmedi. Aracınızı hangi şehir/bayiden almıştınız? Mektup genel müdürlükten mi geldi?

Evet şimdi okudum, aynı problemden bahsediyo ve bir an önce getirmem gerektiği söyleniyor, durumu öğrenmek için müşteri ilişkilerini aradım durumu doğruladı ancak telaş etmeyin sizde olmayabilir falan gibi yumuşatmaya çalıştı.

328 Mesaj
3 Aralık 2009; 17:53:31 

quote:

Orijinalden alıntı: jacksonpred

Evet şimdi okudum, aynı problemden bahsediyo ve bir an önce getirmem gerektiği söyleniyor, durumu öğrenmek için müşteri ilişkilerini aradım durumu doğruladı ancak telaş etmeyin sizde olmayabilir falan gibi yumuşatmaya çalıştı.

Telaşlanacak bir durum olmasa da, servislerin iş programını aksatmamanız ve daha büyük bir soruna sebep olmaması için, aracınızı servise bir an önce getirmeniz istenmiş olabilir. Başına şimdiye kadar ciddi birşey gelmemiş yılda 15-20bin Km yapan 2006 üretimi bir QQ'yı da çağırdıklarını düşünürsek, 2009 model bir QQ'da bu konuyla ilgili yakın bir gelecekte önemli bir problem olmayacaktır.
Ama siz her ihtimale karşı servisinizden konu için randevunuz alın ki arkadan gelecek diğer QQ'lar beklemesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MVDR -- 4 Aralık 2009; 0:26:23 >

711 Mesaj
4 Aralık 2009; 13:58:07 

bu gün banada geldi servise götüreceğim yarın sanırım servisten sonra yapılanları yazarım

328 Mesaj
4 Aralık 2009; 16:12:24 

quote:

Orijinalden alıntı: EXTREMETE

bu gün banada geldi servise götüreceğim yarın sanırım servisten sonra yapılanları yazarım

Aracınızın model yılı nedir?

711 Mesaj
4 Aralık 2009; 17:21:38 

kasım 2007 de trafiğe çıktı 2008 model

2539 Mesaj
4 Aralık 2009; 22:22:13 

Ekteki dosya (1)

2539 Mesaj
4 Aralık 2009; 22:25:20 

Hafif makyaj ile çok daha güzel olmuş:)

0

Yapılan yenilikler hakkında kısa bilgi;

The UK is to receive a facelifted Nissan Qashqai in spring 2010. Changes have been effected not just outside and inside, but also beneath the skin. Minimum prices will be £15,395 for the 1.6-litre Visia 2WD manual going all the way up to £25,745 for the Tekna 2.0 dCi AWD automatic and £26,845 for the Qashqai+2 Tekna 2.0 dCi AWD auto.

Alterations made to the exterior include a new front bumper, a revised front grille, an all-new bonnet, and upgraded headlights. The front end shares its design elements with the Qashqai+2. Two new colours have been added; Magnetic Red and Mineral Grey. The rear lights are largely the same but now feature a more transparent lens look. Brake and taillights use LED technology. An additional two alloy wheel styles measuring 16-inch and 17-inch were added. The suspension has been further tuned for better ride quality and handling.

Nissan redesigned the main interior dials by giving them added clarity. The white LCD screen is geared to show lots of information such as time, cruise control, average fuel consumption and the speed limiter. Storage spaces were increased to include a new cubby hole at the base of the central cluster. Two-wheel drive models even have space for plastic cards where AWD models would have the ALL MODE selector.

Some unspecified weight reductions were implemented as well as aerodynamic improvements that help the 1.5 dCi model drive down its C02 emissions from 137 to 129g/km.

Kaynak:http://www.worldcarfans.com

local://upfiles/13785/275D36E28CAA4F60A7915BFE20280D61.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 5 Aralık 2009; 11:22:39 >

328 Mesaj
5 Aralık 2009; 10:31:00 

quote:

Orijinalden alıntı: EXTREMETE

kasım 2007 de trafiğe çıktı 2008 model

Öncelik eski modellerde sanırım.

28 Mesaj
17 Aralık 2009; 22:48:31 

merhabalar,

2010 model 1.5 dCi Tekna siyah renk Qashqai sahibiyim, severek kullanıyorum :)

Ancak birkaç konuda tavsiyeye ihtiyacım var,

1. Orjinal tavan çıtalarının yan sanayi olanlarını bulmak mümkün mü? Orjinalleri 1500TL bildiğim kadarıyla
2. Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası taktırmak mümkün mü?
3. Anahtarı katlanabilen tipe dönüştürmek mümkün mü?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Sayfa:   <<     7 8 9 10 11 12 13 14 [16]
Sayfa: <<     7 8 9 10 11 12 13 14 [16]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.640