Şimdi Ara

NİSSAN Qashqai (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
6
Favori
303.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MVDR

Pioneer-FH-P8000BT'de yalnız mavi aydınlatma mevcut, QQ'in turuncu aydınlatması var.
    Direksiyondan kumanda için herhangi bir giriş göremedim.
    Dahili mikrofonu yok
    i-Pod bağlantısı arkadan usb girişi ile yapılıyor.
    Amazon'da 244.95$'lık bir fiyat var 122$'lik fiyat göremedim.

Aydınlatma uymayacak.
    Direksiyondan kumanda güzel bir özellik, kaybetmek istemem.
    Dahili mikrofon çok önemli değil, soketi var araçtaki mikrofon kullanılabilir.
    Fiyatta haklısınız, galiba ben işime öyle geldiği için indirim miktarını fiyat zannetmişim.

Sonuç ; bu da olmadı, iptal..

Bu arada araçlarına yeni kavuşan ve kavuşmayı bekleyen arkadaşlar, hepinizin arabaları hayırlı olsun, Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 5 Ekim 2009; 9:56:19 >

• benim çin malı witson sarktı biraz :(

yoğunuktan yetişemeyen üretime (!) bir de çin'deki resmi tatil eklendi. bugün itibarı ile tüm fabrikalar 1 hafta tatilmiş. önümüzdeki haftaya kadar ses çıkmayacak muhtemelen :/

"geç olsun güç olmasın" diye avunuyoruz, bakalım ne olacak :)
  • Arkadaşlar Selam,
    QQ'ya uygun Görüntü - Ses & Navigasyon sistemleri için iki ürün öne çıkıyor. Bu Upgrade'e sadece En üst seri olan PLATINUM için gerekmiyor sanırım. Onun geri görüş kamerası var.

Aracın boya motor tavan zemin koltuk korumalarını Aracı aldığım Bostancıoğlu'nun yönlendiridiği ve koltuk korumasını hediye ettiği yerde yaptırdım. Sonuçtan oldukça memnunum, tavsiye ederim.

Sahibi olduğum QASHQAI 1.5 DCI TEKNA 4X2 M/T 17" AL. JANT + CAM TAVAN benim beklediğimden daha iyi cevap veriyor. Geri görüş kamerası bence "olmazsa olmaz" değil açıkcası. Ben bana hediye edilen park sensörünü bile taktırmadım. kutusuyla bagajımda duruyor. ama ben "şimdilik" park işini halledebiliyorum. Ama Örneğin Moda'da çok dar yerlere iki araba arasına park ederken baya faydalı olabilir. Bunu yadsımamak gerek. Ancak Ben park sensörünün sesinden bile hoşlanmıyorum.

Takip eden yazımda Pioneer (benim favorim AVIC-F910BT) ile ilgili yaptığım araştırmayı paylaşıyor olacağım. Sanıyorum QQ için en favori ürün bu.

RockErdem'in sipariş ettiği Witson'nun gecikmesine cidden çok üzüldüm. Keşke onu görmeniz ve tecrübe etmeniz mümkün olabilse idi.

Ben bu günlerde PIONEER AVIC-F910BT'yi Dubai'den temin etmek için çabalıyorum. Dubai'ye gelen ürünler Ingiltere (Avrupa) mı yoksa Amerika'mı kökenlidir? bilen var mı ? Formde USA değil İngiltereden gelen'nin makbul olduğu yazıyor idi. Nedenini bilen var mı?

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzSpider -- 5 Ekim 2009; 12:40:44 >

• Orjinal olan aşağıdaki linkteki cihazı uygun fiyata bulamazmıyız acaba amazon vb yerlerde..

http://www.bosch-presse.de/TBWebDB/en-US/Presstext.cfm?CFID=761&CFTOKEN=56164738&Search=1&id=4011

OzSpider araştırdığın için sana ayrıca bir sorum olacak. AVIC 900-910 gibi cihazlarda sd kart girişi görünüyor. Buradan mp3 gibi müziklerde dinlenebiliyor mu yoksa burası sadece navigasyon için harita güncellenmesi amaçlı mı..

910 ve 710 için şöyle bir açıklama var.
    " MP3, WMA, iTunes (AAC) and WAV music on CD, DVD, SD card and USB "
    Buradan mp3 de dinlenebiliyor anlamı çıkıyor.

Diğer 900 ve 700 de ise " MP3, WMA, iTunes (AAC), WAV music files " denmiş. Bunların sd den çalınıp çalınmadığı net değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 5 Ekim 2009; 13:33:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OzSpider

...Ben bu günlerde PIONEER AVIC-F910BT'yi Dubai'den temin etmek için çabalıyorum. Dubai'ye gelen ürünler Ingiltere (Avrupa) mı yoksa Amerika'mı kökenlidir? bilen var mı ? Formde USA değil İngiltereden gelen'nin makbul olduğu yazıyor idi. Nedenini bilen var mı?

Selamlar

Pioneer her ne kadar Japon malı olsa da, ürünlerini, Meksika, Çin ve Tayland'da üretiyor. Dubai'ye gelecek ürünler de büyük ihtimalle Çin veya Tayland'dan gelecektir.

Amerika-İngiltere ayrımı yerine kıta ayrımı yapmak daha doğru olur. İngiltere, Avrupa'da olduğu için, oradan satın alınmış bir PIONEER AVIC-F910BT'nin içereceği GPS haritaları Türkiye'yi de kapsayacaktır. Amerika'da satılan üründe Avrupa haritası olmayacaktır, dolayısı ile Türkiye harıtası da olmaz.

Amerika'dan alınmış bir PIONEER AVIC-F910BT'nin GPS menüsünü Türkçe olarak kullanamayabilirsiniz. Ama Avrupa için üretilmiş olan da Türkçe menü mevcut.

Amerika'da kullanılan farklı radyo sistemleri olduğu için XM Satellite Radio, HD Radio gibi, Amerika kıtası için üretilmiş PIONEER AVIC-F910BT'nin Ekran menüsünde Avrupa'da kullanamayacağınız bir sistem için altyapısı olacak. Normal FM ve AM bandını kullanabilirsiniz elbette.

Amerika kıtası için üretilen modellerde MSN Direct service adı verilen FM bandından yol ve hava koşullarından bilgi almanızı sağlayan bir sistem olacak ki bunu da Türkiye'de kullanamazsınız. Avrupa'da buna benzer TMC Traffic Info Receiver özelliği var ancak bu da Türkiye'de kullanılamıyor. Tıpkı Platinum'um GPS'i gibi :)

• PIONEER AVIC-F710BT ve PIONEER AVIC-F910BT için Türkçe Kullanım Kılavuzu buldum. Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.. Açılan sayfada sağ altta bir ok işareti var, buradan kılavuzu pdf formatında indirebiliyorsunuz..

http://docs.pioneer.eu/Manuals/AVIC_F910BT_INFO_9107109110_TU_addendum/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

Orjinal olan aşağıdaki linkteki cihazı uygun fiyata bulamazmıyız acaba amazon vb yerlerde..

http://www.bosch-presse.de/TBWebDB/en-US/Presstext.cfm?CFID=761&CFTOKEN=56164738&Search=1&id=4011

OzSpider araştırdığın için sana ayrıca bir sorum olacak. AVIC 900-910 gibi cihazlarda sd kart girişi görünüyor. Buradan mp3 gibi müziklerde dinlenebiliyor mu yoksa burası sadece navigasyon için harita güncellenmesi amaçlı mı..

910 ve 710 için şöyle bir açıklama var.
    " MP3, WMA, iTunes (AAC) and WAV music on CD, DVD, SD card and USB "
    Buradan mp3 de dinlenebiliyor anlamı çıkıyor.

Diğer 900 ve 700 de ise " MP3, WMA, iTunes (AAC), WAV music files " denmiş. Bunların sd den çalınıp çalınmadığı net değil.

Bosch bu ürünü Nissan'a özel yapıyor, Bosch'un hangi fabrikasında üretiliyorsa orada çalışan bir tanıdığınız varsa satın alınabilirsiniz :)

http://www.pioneer.co.uk/uk/products/25/111/241/AVIC-F910BT/specs.html
    Burada SD ve USB'den MP3, WMA, AAC, WAV (ses), MPEG4 (görüntü) oynatabileceğiniz yazılı.

• quote:

quote:

Orjinal olan aşağıdaki linkteki cihazı uygun fiyata bulamazmıyız acaba amazon vb yerlerde..

....................

Bosch bu ürünü Nissan'a özel yapıyor, Bosch'un hangi fabrikasında üretiliyorsa orada çalışan bir tanıdığınız varsa satın alınabilirsiniz :)

...........................

Sağolun MVDR,

Acilen bu ürünün üretildiği fabrikada çalışan tanıdığı olan biri aranıyor.

• quote:

quote:

quote:

....................

...........................

Sağolun MVDR,

Acilen bu ürünün üretildiği fabrikada çalışan tanıdığı olan biri aranıyor.

Bunun için Portekiz'e uzanmak gerekiyor... :) Portekiz'e en ucuz uçak biletleri Nisan'ın ilk haftası olan Paskalya zamanıdır.

Bu da gerekli adres:
    http://www.bosch.pt/content/language2/html/1281.htm

• Selamlar,
    Bosh olan cihazda Multimedya daha kısıtlı sanki. Yani video geri görüş kamerası mp3 player daha zayıf. ancak eminimin ki dreksiyondan kumanda tuşleri araba içi anten mikrofon konnektörlerine sorunsuzca uyar. Fiaytı çok uygun değilse Pıoneer 'ı tercih ederim sanki.

Scope'da 3 ürün var sanırım. Pıoneer, witson ve Bosh ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzSpider -- 5 Ekim 2009; 17:20:21 >
  • quote:

.................

Scop'da 3 ürün var sanırım. Pıoneer, witson ve Bosh ?

Scop ne demek oluyor acaba.. Structural Classification of Proteins (SCOP, Türkçe Proteinlerin Yapısal Sınıflandırması) değildir herhalde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 5 Ekim 2009; 16:07:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarcinbey
    Xenon far yaptıran oldumu hiç QQ ya? ( servise sordum H1 olması gerekiyormuş 400 TL )

aracın zenonları h7 ile h11 dir ben taktırdım.araca başka bir görünüm vermiş.ışık dagılmıyor.
    aracı ben pazarlık ettim.eylül 29 da ladım.filo indirimi derseniz yardımcı olurlar.ama onun icin filonuz olması lazım. filonuz yoksa iyi bir ikna yataneğiniz olması lazım.
    ama platinium modellerinde bir sorun var oda sudur.navigasyon acmak istediginizde sd map kartınızı takın yazıyor.ama yok.alırkende vermiyorlar.satın diyorum elimizde yok diyorlar.sizin anlıyacagınız sallıyorlar.nissana yakıştıramadım.parasıyla almak istedigimiz halde alamıyoruz sd kartı.kaç paralık şeyki bu kadar bekletiyorlar insanları veya yok diyorlar.git bir firma ile anlaş bizede ücretini yansıt olsun bitsin.niye bize hayır diyorlar anlamadım.herneyse alırken bole bir sorun var.bilginize saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^0DARK^4BLUE
    ...ama platinium modellerinde bir sorun var oda sudur.navigasyon acmak istediginizde sd map kartınızı takın yazıyor.ama yok.alırkende vermiyorlar.satın diyorum elimizde yok diyorlar.sizin anlıyacagınız sallıyorlar.nissana yakıştıramadım.parasıyla almak istedigimiz halde alamıyoruz sd kartı.kaç paralık şeyki bu kadar bekletiyorlar insanları veya yok diyorlar.git bir firma ile anlaş bizede ücretini yansıt olsun bitsin.niye bize hayır diyorlar anlamadım.herneyse alırken bole bir sorun var.bilginize saygılar

Google -> Garmin Map Turkey
    Google -> Navteq Map Turkey

denemekte fayda var. :)
  • Sn. Ege
    İkazınız için teşekkür ederim. Mesajımı edit ederek düzelltim.
    Tebrikler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzSpider -- 5 Ekim 2009; 17:24:24 >
  • Selamlar,
    Pioneer AVIC-F910BT Navigation DVD AV System (2009 Model) için kısa bir çalışma yaptım. açıkcası çoğu formda konuşulan şeyler.
    Aracınıza Pionner AVIC-F910BT Navigation DVD AV System (2009 Model) taktırmak istiyorsanız yapacağınız iki şey var. Ya türkiyedeki resmi satıcı Digicomm'dan almak, yada konuşulduğu üzere Yurtdışından getirtmek.

Önce Digicomm'dan başlayalım. Geçtiğimiz dönemde kendilerini tanıma şansım olmuştu. Oldukça iyi servis ve hizmet veren bu ekip'e F900BT ile ilgili fikirlerini sorduğumda Artık F900BT değil F910BT getirmeyi uygun gördüklerini belirttiler. Sanırım cihazın Avrupa versiyonu)
    F900BT'ye ilişkin müşteri memnuniyetini sorduğumda komplike bir cihaz olduğunu ancak zaman zaman bazı kullanıcıların cihazı doğru kullanamadığı için problem yaşadıklarını bahsettiler.

Bu cihaz'ın QQ'da direksiyon üzerinde bulunan butonlarla tam uyumlu olup olmadığını ancak cihaz ve bağlantı adaptörleri ellerine geçtiğinde test ederek göreceklerini belirttiler. Sel nedeniyle ciddi miktarda kayıpları olduğu için siparişleri yeniden girmeleri gerekmiş. Bağlantı adaptörü oalrak sadece Pioneer'in ürettiği adaptörü kullanmak istediklerini aksi taktirde buradan kaynaklanacak problemler için garanti veremeyecekleri söylediler. Açıkcası pek tercih etmiyorlar.
    F910BT yaklaşık iki ay sonra gelecek, henüz tam adapte olup olmayacağını bilmiyorlar ve 2800 TL civarında bir satış fiyatı beklenmekte.

F900BT'den bahsedecek olursak . Amazonda bu cihazın Boot süresinin uzunluğuna ilişkin bazı şikayetler var. (http://www.amazon.com/Pioneer-AVIC-F900BT-Navigation-Receiver-Playback/product-reviews/B001ATVITC/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?ie=UTF8&showViewpoints=1 ) ayrıca dokunmatik Ekrarnında geç tepki verdiğinden bahsedilmiş.
    Kullanılan IPOD ile birlite kullanıldığında ise zaman zaman IPOD'ların kilitlendiğinden bahsedilmiş. Ancak mutlu kullanıcılar da azımsanmayacak sayıda. Açıkcası ben umutluyum.

NİSSAN Qashqai

F910BT'ye aşağıdaki linkden erişilebilir.http://www.pioneer.fr/uk/products/10/20/241/AVIC-F910BT/index.html Cihazın ana fonksiyonları aşağıdaki gibi.

Main Features
    Simultaneous Navigation and AV Entertainment (+) Yes .
    Always be guided - no matter if you're listening to music, the radio or your passengers are watching a film on optional screens. Once you input your destination, our Sat Nav systems will continue guiding you, no matter the source. .
    Map Type Pre-installed on built-in flash memory .
    Navigation Coverage (+) 44 European countries ('connector roads' for 9 countries), including 3D elevation maps .
    The map coverage for our 2009 line up of sat nav systems includes the whole of Europe, with no less than 9 million kilometres across 44 countries
    If you own a NavGate older than 2009, you can upgrade your map content by purchasing a map update.
    Coverage areas include:
    Andorra France Lithuania Slovenia
    Austria Germany Luxembourg Spain
    Belgium Gibraltar Malta Sweden
    Bulgaria Greece Monaco Switzerland
    Croatia Hungary Norway The Netherlands
    Czech Republic Ireland Poland The Vatican
    Denmark Italy Portugal Turkey
    Estonia Latvia San Marino UK (incl. N. Ireland)
    Finland Lichtenstein Slovakia
    as well as connector roads for:
    Albania Macedonia Montenegro Serbia
    Belarus Moldova Romania Ukraine
    Bosnia and Herzegovina
    .
    Points of Interest (POI) (+) 1.7 million .
    A Point of Interest, or POI, is a specific location that you may find useful or interesting during your journey.
    Points of Interest are places like hotels, restaurants, petrol stations, tourist venues, parking lots; even cash machines.
    Our sat nav systems have a large amount of POI’s stored in memory. Certain POI’s, such as hotel chains or petrol stations, can be displayed on the map with their specific company logos or with a 3D icon.
    You can search for a POI by name, category or via the Destination Search according to the city. This is helpful when trying to locate a hotel, store or even a golf course without an immediate address at hand.
    The Vicinity Search displays specific POIs in the surrounding vicinity. You can also search by cuisine-type restaurant listings.
    .
    NavGate Feeds Custom POI Creator (+) Yes .
    Put simply, NavGate Feeds allows you to fully customise and enhance your sat nav system to your own driving requirements, allowing you to:
    Create your own POI’s such as sports clubs, shopping locations and golf clubs from the internet, and add them to your sat nav system. Virtually any location, such as camping grounds, ski resorts, stadiums or tourist destinations, can be created as points of interest. You simply make a note of the address details in a CSV format file and NavGate Feeds searches for them via a web search, converting the data so it can be read by your sat nav system.
    Create driving reports, particularly useful if you need to calculate your travel expenses in a given period, this application will keep track and provide you with an overview of all the journeys you’ve made and the number of kilometres travelled.
    You can also see how economically you have been driving. ‘Eco Report’ gives you an evaluation of your acceleration and brake data and also calculates your CO 2 emissions. You can then view a graphical representation of this data on your PC. (only for AVIC-F10BT and F310BT)

/*-----açıkcası be benüm çok hoşuma gitti, böylelikle yolculuk kayıtlarını bilgisayarıma aktarabilirsiniz. -----*/

You can download NavGate Feeds for free. Simply create an account and register your NavGate system.
    .
    3D Landmarks (+) Yes .
    More than 2,000 of Europe’s most famous landmarks have been included in our navigation software.

These landmarks, such as the Eiffel Tower in Paris or the Coliseum in Rome are available when navigating in 3D Mode.
    .
    Touch Screen Operation Yes .
    Screen Size 5.8-inch high resolution WVGA screen .
    Bluetooth (+) Yes .
    Bluetooth is an industrial specification that provides a way to connect and exchange information between devices such as mobile phones, PCs, printers, digital music devices and game consoles over a secure, globally unlicensed short-range radio frequency.
    Bluetooth offers you the convenience of true wireless in car communication, without having to hook up your Bluetooth-enabled mobile phone to any other hands-free kit, headgear or earpiece.

All the models in our Bluetooth range include a microphone.
    .
    Customisable Key and Display Illumination (+) Yes .
    Match the button and display illumination with your car’s interior. Our NavGate systems all feature a full RGB (Red, Green and Blue) colour palette, so you can customise and match the system illumination as you like.
    .
    Multi-Sensor Navigation (+) Yes .
    Good sat nav systems depend on a multitude of information from a number of sources; not just GPS signals.

Our systems make use of multiple sensors which gather important information about your car during your journey. This makes sure that you get to your destination with pinpoint accuracy.

It’s particularly important, for example, when your GPS signal is hindered; when you’re driving through a tunnel or are parked in an underground parking lot. Because there are multiple sensors, our system always knows where you are.
    .
    TMC Traffic Info Receiver (+) Yes . /*Türkiyede henüz bu altyapı yok*/
    TMC stands for Traffic Messaging Channel. /*Türkiyede henüz bu altyapı yok*/

Our system’s TMC receiver keeps you updated on current traffic events and suggest alternative routes.

In countries where real-time TMC traffic information is broadcast (see the list below), the system indicates the traffic events on a map within a range of 150 kilometres and presents you with an alternative route in order to avoid the traffic event.

A special menu function lists all the current traffic events in the area and even sorts them by ‘Distance’ or “event”.

To see which countries TMC is available in, please visit the TMC website..
    .
    Plays • Your CD and DVD collection (including CD-R/-RW, DVD-R/-RW discs)
    MP3, WMA, iTunes (AAC) and WAV music on CD, DVD, SD card and USB
    • JPEG digital photos (for personalising your start-up screen)
    • MPEG4 video from SD card and USB
    • DivX files from CD and DVD
    • Your iPod and iPhone via the optional CD-IU230V cable
    • Your USB device via a rear input
    • Other AV devices via the front and rear auxillary input
    .
    DVD Region Code 2 .
    Radio Yes .
    Voice Guidance Yes .
    Text-to-Speech Capability (+) Yes .
    Text-to-Speech Capability (TTS) audibly announces city names on your journey.
    This makes following directions easier, as you can clearly understand the voice guidance instructions when real place names are used.
    This feature is available in 13 languages including:
    • English
    • German
    • Drench
    • Dutch
    • Flemish
    • Spanish
    • Italian
    • Danish
    • Swedish
    • Norwegian
    • Portuguese
    • Russian
    • Polish
    .
    Installation Type 2-DIN, in-dash .
    Anti-Theft Protection (+) Yes .
    Our Double-DIN systems feature an anti-theft protection system. If the system, once installed, is ever disconnected from the battery, a password needs to be entered to unlock the system and enable operation.

When you first install your system, you have the opportunity to set this password.

For our single-DIN system, the front facia panel is removable as a security measure. .

İlaveten Cihazın genişleme olanakları da bir hayli tatminkar.

Expandability
    RCA AV Input 2 (1 rear-in, 1 front-in mini jack) .
    RCA AV Rear Output 1 .
    RCA Pre-Outs (+) 3 (F + R + S/W) .
    RCA pre-outs enable you to easily expand your sound system. Depending on whether your NavGate unit comes with 1 or 3 RCA pre-outs, you can customise your sound system with separate amplifiers for the front speakers, the rear speakers and/or the subwoofer.

The RCA pre-outs let you create the exact sound you want, with the focus on complete flexibility.
    .
    SD Card Input Yes (front-in) .
    USB Control (+) Yes (rear input cable included) .
    Using an optional adapter, you can connect your PDA, digital music player, USB stick or games console to the system
    .

Controlling the device can be done via the headunit itself, or via remote control..
    .
    Portable Device Connectivity Yes, via optional CD-RM10 cable .
    Reverse Camera Input Yes, for the optional ND-BC2 or ND-BC20PA rear cameras .
    Direct Sub Drive Yes .
    Hard Wired Remote Ready Yes

Cihaza arka kamera bağlantısı da yapmak mümkün ( ND-BC20PA Universal Back-up Camera with Parking Guide ) . Be sevindirici bir haber bunu da kit olarak satın almak mümkün. Bence süper.http://www.pioneer.eu/eur/products/25/38/301/ND-BC20PA/index.html

Cihazın IPOD support edebilmesi için aşağıdaki linkteki komponent'i almanız gerekmekte Böylelikle, pil'ini şarj edebilir, Listeyi görüntüleyebilir, Müzik ve Video oynatabilirsiniz.http://www.pioneer.eu/eur/products/25/38/301/CD-IU230V/specs.html

Cihazın Navigasyon kitinde Türkiyede mevcut. Ayrıca Türkçe de rehberlik edebiliyor

Navigation Features
    Voice Guidance Languages 20 languages supported: Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, Flemish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norweigan, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish and Turkish .
    Menu Languages 19 languages supported: Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norweigan, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish and Turkish

Cihazın Bluetooth Özellikleri de hiç dena değil. Hands Free özelliğinin yanı sıra Üzerindeki adres defterine her 3 kullanıcı için ayrı ayrı 400 adres girebilirsiniz.

NİSSAN Qashqai

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzSpider -- 6 Ekim 2009; 10:15:48 >

• Pioneer Nissan Nissan Qashqai (01-2007/*)
    için aşağıdaki linkde gösterilen ürünleri önermiş.

http://www.pioneer.co.uk/uk/products/car_accessories/Nissan/Qashqai/01_2007/index.html

Bunlar :

Model Image Dashboard
    AVIC-F710BT
    Navigation CD AV System (2009 Model)

AVIC-F900BT
    Multi-sensor GPS, Entertainment & Communication System (DVD, CD, SD Card, USB & iPod playback)

AVIC-F910BT
    Navigation DVD AV System (2009 Model)

AVIC-F700BT
    GPS, Entertainment & Communication System (CD, SD Card, USB & iPod playback)

AVIC-F10BT
    Multi-sensor GPS, Entertainment & Communication System with SD-card, USB input and Voice Recognition

AVIC-HD3-II
    Hard Disk Drive GPS, Entertainment & Communication System (2008 Model)

AVIC-F310BT
    Navigation CD Audio System with Detachable Screen (2009 Model)

AVIC-F500BT
    Hybrid Navigation, Communication & Entertainment System

Resimlerini ve bazı uygulamalarını yine yukardaki linkde bulabilirsiniz. Ancak bu linkde de Direksiyondan kumanda için kullanılacak bir arabirim-aksesuar bulamadım.

NİSSAN Qashqai

Bu arada ürünün türkçe kullanma kılavuzuna bu linkden ulaşabilirsiniz
    http://docs.pioneer.eu/Manuals/AVIC_F910BT_OM_9107109110_TU_manual/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzSpider -- 6 Ekim 2009; 14:15:46 >

• quote:

http://www.pioneer.co.uk/uk/products/car_accessories/Nissan/Qashqai/01_2007/index.html

...Ancak bu linkde de Direksiyondan kumanda için kullanılacak bir arabirim-aksesuar bulamadım.

Önceki mesajlarımda yazmıştım ama atlanmış sanırım. Tekrar yazıyorum.

Pioneer'ın QQ için tavsiye ettiği direksiyondan kumanda arayüzü adaptörü budur:

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/38/18211/CA-R-PI.143v2/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MVDR -- 6 Ekim 2009; 10:43:11 >

• quote:

..........................
    Bu arada ürünün türkçe kullanma kılavuzuna bu linkden ulaşabilirsiniz
    http://docs.pioneer.eu/Manuals/AVIC_F910BT_OM_9107109110_TU_manual/

Ben de bunu vermiştim biraz yukarı da.. Galiba bu da atlanmış..

quote:

PIONEER AVIC-F710BT ve PIONEER AVIC-F910BT için Türkçe Kullanım Kılavuzu buldum. Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.. Açılan sayfada sağ altta bir ok işareti var, buradan kılavuzu pdf formatında indirebiliyorsunuz..

http://docs.pioneer.eu/Manuals/AVIC_F910BT_INFO_9107109110_TU_addendum/

• MERHABA ARKADAŞLAR QQ 1,5 DCI PLATINIUM VE FULL AKSESUAR... ARAÇTAN ÇOK MEMNUNUM TEK KELİME İLE MÜKEMMEL TEK SORUNUM SD KART OLMAYIŞI ONUDA ARAŞTIRIYORUM...BULAMAZ İSEM MECBUREN BEKLEYECEĞİM ŞAYET BUNU ÇÖZEN VARSA BİLGİLENDİRME MAİLİ ATARSA SEVİNİRİM .... HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE ETMEYECEĞİM ÇÜNKÜ SİZLER ALMAYIN SADECE BİZLER BİNELİM :))))) ŞAKA ŞAKA..... UMARIM İSTEYEN HERKES SAHİP OLUR...BU ARACA AKSESUAR KASKO DAHİL SAHİP OLMAK İÇİN 65 000 TL GÖZDEN ÇIKARMANIZ GEREKİYOR....GÖRÜŞMEK ÜZERE

NİSSAN Qashqai
  • DİĞER BİR RESİM

NİSSAN Qashqai
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.