Şimdi Ara

Valerian and the City of a Thousand Planets gişede patladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Valerian and the City of a Thousand Planets gişede patladı
    The Fifth Element ve Leon gibi unutulmaz filmleri sinema dünyasına kazandıran Fransız yönetmen Luc Besson, yeni filmi Valerian and the City of a Thousand Planets (Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu) ile büyük bütçeli bilim-kurgu filmlerine geri döndü. Ünlü Fransız çizgi roman serisinden sinemaya uyarlanan film, geçtiğimiz hafta vizyona girdi.

Luc Besson'un büyük umutlar bağladığı ve yapımı için kendi cebinden de para harcadığı Valerian and the City of a Thousand Planets, vizyondaki ilk haftasında gişede tam anlamıyla patladı. Yaklaşık 200 milyon dolar bütçe ile çekilen film, vizyondaki ilk haftasında, dünya genelinde yalnızca 26.5 milyon dolar gişe hasılatı elde edebildi. Böylesine büyük bütçeyle çekilen ve tanıtımına da kayda değer para harcanan bir film için 26.5 milyon dolarlık ilk hafta hasılatı tam anlamıyla bir fiyasko.

Valerian and the City of a Thousand Planets'ın en azından bütçesini karşılaması için 350 - 400 milyon dolar arasında bir hasılat elde etmesi gerekiyor. Ne var ki filmin şu ana kadarki gişe performansı göz önüne alındığında, Besson'ın yeni filminin 100 milyon dolara ulaşması bile imkansız görünüyor. Bu da Valerian'ı son yıllarda çıkmış en başarısız filmlerden biri yapıyor.

• Cara bi tek bana mı itici geliyor? Son halleriyle zaten iyice soğuttu kendinden.

(Filmi izlemedim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gişede çakılmış olmasın o. Patlasa duramazsın.

• Yaklaşık 200 milyon dolar bütçe ile çekilen film,

en azından bütçesini karşılaması için 350 - 400 milyon dolar arasında bir hasılat elde etmesi gerekiyor.

• Yaklaşık 200 milyon dolar bütçe ile çekilen film......en azından bütçesini karşılaması için 350 - 400 milyon dolar arasında bir hasılat elde etmesi gerekiyor.

Kafamda deli sorular :?

• Bruce Willis karizmasını bekledi millet, ama çakma luke skywalker tipli bir çocukla, cara'yı buldular karşılarında. birde bilinmez fransız bilim kurgu romanı. luc devri kapanmış bu anlaşıldı.

• Neyine güvendide bu filme 200 milyon dolar harcadı.

• Guzel filmdi can sıkmadan izledim filmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klişeler üstüne kurulu bir film.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1599

Yaklaşık 200 milyon dolar bütçe ile çekilen film......en azından bütçesini karşılaması için 350 - 400 milyon dolar arasında bir hasılat elde etmesi gerekiyor.

Hasılat, gişedeki bilet fiyatı üstünden hesaplanıyor muhtemelen. Yani dağıtımcılara ve salona düşen payı düşmek lazım. Ayrıca reklam çalışmalarına harcanan para bütçeye dahil olmayabilir.

Gişedeki duruma gelirsek, yanlış cast seçimine bağlıyorum. Alttaki fragman bence son yıllardaki en iyi fragmanlardan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-342C956DE -- 31 Temmuz 2017; 1:15:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Cara bi tek bana mı itici geliyor? Son halleriyle zaten iyice soğuttu kendinden.

(Filmi izlemedim)

Çok beğeniyorum ben Cara'yı ama kendisini, oyuncu falan olmasın, oyunculuğu olmuyor. Tıpkı bizim Azra Akın'ı oyuncu yapmaya çalışmamız gibi o kumaş yok, olmayınca olmuyor arkadaş zorlamayın...
  • biraz çocuk filmi gibi duruyor ordan kaybediyorlar çizgi romandan alıntı olması illa çocuksu olcak diye birşey değildir en iyi örneği cristopher nolan batmani yada çok başarılı olmasada supermani baya iyi yaptılar

• Bu haftaki diğer film atomic blonde ile karşılaştıracak olursam valerian hiç sıkmıyor ve aksiyonu komedisi bol. Atomic blonde çok sıkıcı gitmeyin.

• Cara'nın göğüsleri de gişeyi kurtaramadığına göre, bundan sonra bir cacık olmayacağı belli.

• Cara bence çok güzel bir kadın ve bir o kadar da tatlı ama sinema işini pek beceremiyor model olarak kalsa çok daha başarılı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Cara Delevigne neye el atsa kurutuyor

• Yeteneksiz modeli bas rol oyuncusu yaparsan olacagi bu zaten

• emma watson ve justin bieber olsaydı rekor kırabilirdi

şakası bir yana 200 milyon dolar gömüyorsun ama seçtiğin oyunculara bak. Emma watson gerçekten iyi reklam yapardı bu film için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 31 Temmuz 2017; 2:26:1 >
  • quote:

Yaklaşık 200 milyon dolar bütçe ile çekilen film......en azından bütçesini karşılaması için 350 - 400 milyon dolar arasında bir hasılat elde etmesi gerekiyor.

200.000.001 dolar kazansa tamam demek ki senin düşüncene göre...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto_TR

quote:

Hasılat, gişedeki bilet fiyatı üstünden hesaplanıyor muhtemelen. Yani dağıtımcılara ve salona düşen payı düşmek lazım. Ayrıca reklam çalışmalarına harcanan para bütçeye dahil olmayabilir.

Gişedeki duruma gelirsek, yanlış cast seçimine bağlıyorum. Alttaki fragman bence son yıllardaki en iyi fragmanlardan biri.

Teşekkürler açıklama için.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.