Şimdi Ara

10.000TL'lik RGB Oyuncu sistemi kurduk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistemde yer alan bileşenler şu şekilde;

AMD Ryzen 1800X işlemci
    AMD Ryzen Wraith Max RGB soğutucu
    Corsair Crystal Series 460X RGB Compact ATX Mid-Tower Kasa
    Gigabyte GA-AX370-Gaming K5 Anakart
    Gigabyte AORUS GeForce® GTX 1080 Xtreme Edition 8G ekran kartı
    Corsair 16GB DDR4 Bellek kiti
    Intel 750 NVMe 400GB U.2 SSD
    Corsair HXi Series™ HX850i ATX Güç kaynağı
    Razer Kraken 7.1 V2 kulaklık
    Razer BlackWidow V2 klavye
    Razer Diamondback fare
    Razer Firefly mousepad

• İzlemekteyizz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 29 Temmuz 2017; 11:59:25 >
  • ışıklandırma işi bilim kurgu filmleri gibi.kimisi uçmadan anlatıyor derdini kimisi tamamen uçuyor
  • İzleyelim bakalım nasıl bir canavar olmuş Editlenebilir

Ekleme: Bana hitap etmediği için tamamını izlemedim lakin işlemci soğutucu gerçekten çok hoş tebrik etmek lazım yapanı ve tasarlayanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 29 Temmuz 2017; 12:16:39 >
  • Cok iyi görünüyor ayrıca çok işlevsel ve güçlü
  • Mesut usta bu senin sistem değil miydi ya

Gözüm ısırdı hemen.

Edit: Ahanda buldum.https://www.instagram.com/p/BTYgLSBDycn/?taken-by=mesutcevik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 29 Temmuz 2017; 13:9:35 >
  • ReGeBee sistem.
  • Hacı nedir bu ya oyun mu oynuyoruz diskoda mıyız belli değil. Şu RGB furyası büyük saçmalık
  • Bir tek klavye tuşları aydınlatmalı olsun gerisi hikaye bence. Daha çok geceleri karanlıkta oyun oynamayı sevdiğim için kasanın içerisinden gelen ışıklar, mouse ışığı felan acayip rahatsız ediyor.
  • adana pavyonu gibi olmuş.
  • videonun girişindeki müzikle beraber güzel bir entellektüel pavyon ortamı oluşmuş. herkesin tatmin olma fantazisi farklı tabi hitap önemli.
  • Bi Wallpaper Engine ve Fences programları eksik. Onlarda olursa tam olur. :)
  • Ah ulan şu sistemleri görünce morelim bozuluyor gene
  • müthiş
  • Disko gibi olmuş hiç hoşuma gitmedi. Dozajında rgb iyidir fazlası hoş durmuyor.Gözüde aşırı yoruyor.
  • Çok çok iyi. Umarım rgb sistemlere daha uygun fiyatlarla erişebileceğimiz günler gelir
  • Trident z rgb ram kullanmanız gerekirdi
  • Eh buda benim emektarım :)

10.000TL'lik RGB Oyuncu sistemi kurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperrNaturaL -- 29 Temmuz 2017; 13:48:12 >

• Bu arada videolar'da (Forum görünümünde) sorun yaşayan varmı benden başka, Video direk açılıyor herhangi bir seçenek yok kalite ses ayarı seçme filan
  • Listenin son üç ögesinin toplamı sadece 1300 lira yapıyor. Tüm liste içinde benim için önemli olan ana kart, işlemci+soğutucu ve bellek oldu. Fan konusunda verilen haber ise çok hoşuma gitti, AMD Wraith soğutucusunun satışını yapacak olması (gerçekten gerçek haber ise) çok güzel bir düşünce. Çünkü X'ler de fan yok ve her şeye rağmen Wraith soğutucu kullanmak isteyen kullanıcıları üzen bir durumdu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.