Şimdi Ara

ACCENT YUMURTA / 1994-2000 (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.962
Cevap
38
Favori
445.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese kazasız belasız şürüşler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komando57 -- 30 Mayıs 2014; 12:23:24 >
  • 95 model 1.5 glsmiz var.Ankara dan Nevşehir e Nevşehir den Çorum a 120 tl yaptı ve gece klıma açıktı.Bunun yanı sıra 5dk lık bir yola gittik ama el freni yarım çekik kalmış ve arabanın içine yanmış lastık kokusu geldi acaba neden?
    @ogunmas
  • arka fren balatalarini kontrol ettir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1997 Accent 1.3 LS 244.000 + LPG 8.500 TL uygun mu?
  • motor sorunsuz ise yaklasik piyasasi..

• ogunmas kullanıcısına yanıt
    gls lerde debriyaj hidrolik sistemmis ve cok yukarida kavriyor bunu nasil nerden ayarlarim yoksa sistem kendini ayarlayip bittiginimi gosteriyor.

• debriyajın altında aşağı yukarı kaydırma yeri var anahtar ile ayarlanıyor
  • Merhaba;
    97 Accent 1,5 GLS ile bende burdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaster2005 -- 2 Ekim 2013; 17:49:10 >
  • hoşgeldin yeni mi aldın ?@ blaster2005
  • blaster2005 kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun size bisi sorsam bizde yeni aldikta babama
    yag koydugumuz yerden motor uflemesi varmi motor yapisi itibari ile azicik uflemesi normal bizde baya varda

• Motorda üflemeye hiç bakmadım usta baktı motor güzel dedi. alır almaz yağ,yağ filtresi,4buji,hava filtresi, gaz filtreleri ni değiştirdim. 1,5 ay oldu 2bin kmye yakın yol yaptım Maşallah herhangi bir eksiltme olmadı. ufak tefek sıkıntılar çıkıyor ama hallediyoruz işte. bu ay vize var 9 EKİM de, kimisi sızdırmazlık raporu alacaksın diyor kimisi yok almıycaksın diyor bende anlamadım valla. LPG var ama ruhsata işlenmiş 2011 ekim de. tekrar sızdırmazlık alcam mı bilmiyorum inşallah gerek yoktur, zira TMMOB buraya çok uzak. @ABREC
    @akayogullari
  • Geçen temmuzda benim de muaynem vardı sızdırmazlıkta bitmişti, gittim sızdırmazlığı yaptırmaya bizzat yapan arkadaş artık muaynede hafif kusur olarak geçiyor poliste çevirdiği zaman sızdırmazlığa bakmıyor dedi, yani nerdeyse yaptırmasanda olur abi diyecekti ben genede oraya kadar gitmişken yaptıralım dedim 25 tl galiba bi ücret ödedim yaptırdım sızdırmazlığımı

bu devletin işi belli olmaz yarın bir kanun çıkarır sızdırmazlık şart der tekrar en iyisi tedbirli olmak

@blaster2005

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABREC -- 4 Ekim 2013; 9:56:18 >
  • seneye yumurta accent almayı düşünüyorum öğrenci arabası olacak

1-Hyundai Accent 1.3
    2-Skoda Felicia 1.3
    3-Citroen Saxo 1.4

bu üçünden hangisi daha iyi olur

Hyundai accent ne kadar yakar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABREC

Geçen temmuzda benim de muaynem vardı sızdırmazlıkta bitmişti, gittim sızdırmazlığı yaptırmaya bizzat yapan arkadaş artık muaynede hafif kusur olarak geçiyor poliste çevirdiği zaman sızdırmazlığa bakmıyor dedi, yani nerdeyse yaptırmasanda olur abi diyecekti ben genede oraya kadar gitmişken yaptıralım dedim 25 tl galiba bi ücret ödedim yaptırdım sızdırmazlığımı

bu devletin işi belli olmaz yarın bir kanun çıkarır sızdırmazlık şart der tekrar en iyisi tedbirli olmak

@blaster2005

TUVTURK u aradım, herhangi bir sıkıntı yoksa tesisatta, yeni takılmadıysa, tüp üzerindeki yazılar okunabiliyorsa hafif kusurlu olarak geçer dediler. Emisyonda istasyonda yapılıyormuş.randevu teyidinide aldım. Çarşamba günü bu şekilde gircem Bi sıkıntısı yok çok şükür bakalım onlar bişiler bulacak mı.inşallah tek seferde geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

seneye yumurta accent almayı düşünüyorum öğrenci arabası olacak

1-Hyundai Accent 1.3
    2-Skoda Felicia 1.3
    3-Citroen Saxo 1.4

Bugün itibariyle ,aracın bir sıkıntısı yoksa 20 ila 22 kuruş aralığında yakar. Şehir içinde bu oran biraz yükselebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaster2005 -- 5 Ekim 2013; 18:06:39 >
  • quote:

1-Hyundai Accent 1.3
    2-Skoda Felicia 1.3
    3-Citroen Saxo 1.4

Skoda ve Citröen'i kullanmadığım için ne desem yalan olur ama benim ilk aracım 1,5 Gls gayet memnunum taysiyem 1,5 gls olur fazla masraf çıkarmaz temiz bindiğin sürece, 1,3 motor aracın torkuda düşük olduğu için tavsiye etmem zaten çok ahım şahım performans beklemekte saçma olur ama 1,5 gene biraz daha atik olur

genede seçim senin

@ zobcuuuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABREC

quote:

1-Hyundai Accent 1.3
    2-Skoda Felicia 1.3
    3-Citroen Saxo 1.4

Skoda ve Citröen'i kullanmadığım için ne desem yalan olur ama benim ilk aracım 1,5 Gls gayet memnunum taysiyem 1,5 gls olur fazla masraf çıkarmaz temiz bindiğin sürece, 1,3 motor aracın torkuda düşük olduğu için tavsiye etmem zaten çok ahım şahım performans beklemekte saçma olur ama 1,5 gene biraz daha atik olur

genede seçim senin

@ zobcuuuk

teşekkürler

• Merhaba Arkadaşlar

İzmir gaziemir otopazarında bir araç buldum. Accent 1.5 Gls araç full. ABS klima hidrolik direksiyon airbag herşey mevcuttu. 99 model. Satıcı 13000 lirada diretti düşmedi. Ayrıca lpgde yok. Ancak araçın motoru gerçekten harika. Neredeyse hiç muamele görmemiş. çok temiz. Araç 140 binde.

1 gün sonra adamı aradım satılmadıysa abi birşeyler yap alayım dedim. 12250'ye verirsen alabileceğimi söyledim. Direkt olur dedi. Adam al sat yapan birisi. Ne kadar aldı onu bilemem ancak fiyat konusunda ne diyorsunuz? Tüpte taktırınca bana 13750 civarına gelecek. 99 model yumurta kasa accent'e değer mi? Ayrıca iç kısımda göstergelerin üstünde sağ kapıya yakın bir de çatlak mevcut arabada. ancak çok kötü gözükmüyor. Arabanın içi çok temiz gerçekten. Boyasıda fena değil.

Söz sizin yardımlarınızı yorumlarınızı bekliyorum.

• hayirli olsun fiyat iyi abs klima ve o kmde olanlar o fiyati istiyolar. Adamda zaten enaz 12ye almistir. bizde sadece abs yok 146binde gazda yok 99 model 10750ye aldik ama yag yakma sorunu var

• quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

hayirli olsun fiyat iyi abs klima ve o kmde olanlar o fiyati istiyolar. Adamda zaten enaz 12ye almistir. bizde sadece abs yok 146binde gazda yok 99 model 10750ye aldik ama yag yakma sorunu var

öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim. araca illaki tüp taktırmalı mıyım? sizce ortalama kaç kuruş yakar? satıcı tüpsüz bin dedi. 300 kuruş yakar kmide demişti. bir de arabanın direksiyonun altında sağ tarafında garip garip birsürü tuş olan eklenti vardı. Nedir ne değildir soramadım. Yarın aracı expertize götüreceğim. Ayrıca servise götürmemde fayda olur mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.