Şimdi Ara

Microsoft'tan beklenmeyen hamle: Windows telefonlara yeni özellik geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft'tan beklenmeyen hamle: Windows telefonlara yeni özellik geldi

Microsoft bu sabah hiç beklenmedik bir hamle yaparak, -şirketin mobil platformdan artık vazgeçtiğini düşündüğümüz şu dönemde- Windows 10 Mobile için yeni bir özellik yayınladı. Windows 10 Mobile Insider'ın 15235 numaralı yapısıyla cihazlara ulaşan bu yeni özellik, Continuum'da portre moduna geçiş yapılmasını sağlıyor. Daha önce, Continuum'u monitörünüzün yönüne uyarlamanın bir yolu yoktu ancak yeni portre modu bunu gerçekleştirmenize yardımcı olacak.

Ayrıca Bkz.Waze sonunda Android Auto'ya geldi
    Yeni güncelleme, Continuum'u dikey modda kullanmayı mümkün hale getirmiş durumda. Böylece Continuum, dikey olarak konumlandırılmış bir monitörde veya harici ekranda düzgün bir şekilde görünüyor. Özelliği etkinleştirmek için yapmanız gereken tek şey, cihazınızda Ayarlar> Sistem> Ekran bölümüne giderek ekran yönünü dikey (portre) olarak değiştirmek. Microsoft, bunu yaptıktan sonra işletim sisteminin yapılandırmayı hatırlayacağını ve ikinci kez yapmanız gerekmeyeceğini söylüyor. Continuum sayesinde, Windows 10 Mobile telefonunuzu bir TV, monitör veya bilgisayara bağlayarak, uygulamalarınızı daha büyük ekranda kullanabiliyorsunuz.

Özellik şu an için Fast Ring'deki Insider kullanıcıları için mevcut durumda ancak bu yılın sonlarında gün ışığına çıkması beklenen bir sonraki işletim sistemi sürümüyle herkesin kullanımına sunulması bekleniyor. Şirketin önemli bir mobil revizyon üzerinde çalıştığına dair söylentiler var ancak bu konudaki bilgiler çok kısıtlı. Bir sonraki Feature2 kod adlı büyük güncellemenin yayınlanma tarihi bile belli değil.

• wuayh babayun kemuğune o ne özellik ula
  • satışlar patlar artık bu özellikle.

• S8 i satıp hemen bir windows phone bulmalıyım.

• Hala lumia820 kullanan biri olarak söylüyorum. Param olsa şuan windowsu bırakırım..
    Adamların mağazasında rezillik diz boyu..İnstagram bile hala beta.. Uygulamadan atmasından gına geldi...

• Sony, amiral gemilerine ips tft ekran (hesap makinesi ekrani) koyarken windows phonelarda clearblack amoled vardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "flaş tivi"deki kadının değişim capsleri gelsin

• Bu Microsoft'un departmanlarının birbirinden haberi yok galiba;

"Lan olum, windows telefonlar kalkmış ya lan piyasadan.. Biz boşuna yazılım geliştirip durmuşuz. Biriniz de bişey söylemiyoki!"

• Güncellemeyi de beta kullanıcılarına vermişler windows telefon kullanan kaç kişi var ki betada denensin

• Ya ben anlamadım zaten, bu adamlar Nokia'yı niye aldı? Bir sürü zavallı Norveçliyi işsiz bıraktılar, senelerce yaptıkları yatırımın üstüne yattılar, halen de bir şey yapmış değiller. Onca parayı niye verdiniz kardeşim? Sağa sola saçacak paranız varsa niye bana da vermiyorsunuz biraz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutercim -- 27 Temmuz 2017; 15:42:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

Güncellemeyi de beta kullanıcılarına vermişler windows telefon kullanan kaç kişi var ki betada denensin

Harbiden he :D, En son pazar payları %1,5 muydu neydi. Zaten beta kadar kullanıcıları var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutercim

Ya ben anlamadım zaten, bu adamlar Nokia'yı niye aldı? Bir sürü zavallı Norveçliyi işsiz bıraktılar, senelerce yaptıkları yatırımın üstüne yattılar, halen de bir şey yapmış değiller. Onca parayı niye verdiniz kardeşim? Sağa sola saçacak paranız varsa niye bana da vermiyorsunuz biraz?

Norveçli ?
  • Allahtan Apple yapmadı yoksa iki hafta sitede haberinden geçilmezdi :D

• Bu saatten sonra windows tutunamaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Seni mi kıracağım dostum, Finlandiyalı olsun. Hepsi Viking değil mi bu adamların?
  • Piyasa'da 100 tane windows cihaz varsa bunların 95 en iyi ihtimalle 90 adedi windows 10 güncellemesi almadı yani çoğunluk yine mahrum bu özellikten ( Rakamlar örnektir )
  • Akıllı telefon sektöründe kartlar yeniden dağıtılır bu özellik ile

• Bu mu yenilik ha hasan ha kör hasan :D :D

• ..... uğramışken yazayım demişsin yine staa
  • Bizim çocuğun 525e de geldi. Uçak modundan çıkmıyor.( Nasıl çözeriz bilen var mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.