Şimdi Ara

Hellblade: Senua’s Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       IGN, Ninja Theory tarafından geliştirilen Hellblade: Senua’s Sacrifice için 10 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı. 

Hellblade: Senua’s Sacrifice Heavenly Sword Enslaved, Odyssey to the West ve DmC: Devil May Cry'ın yapımcılarından gelen bir savaşçının mitlere ve çılgınlığa olan acımasız yolculuğu. Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler ardından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor. Nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerin katkılarıyla oluşturulan oyun, Hellblade: Senua’s Sacrifice, seni Senua'nın zihninin melankolik öfkesinin derinlerine çekecek.

Hellblade: Senua’s Sacrifice 8 Ağustos'ta dijital olarak PlayStation 4 ve PC (Steam, GOG) için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Oyunun fiyatı ve dilimizi desteklemesi güzel de kamera açısı çok kötü arkadaş,mobil oyun havası veriyor.
  • Her şey güzel fiyat, grafik, tr desteği ama dövüş mekaniği hala bir tuhaf. Yeni gow'da bu kamera açısına geçti ama aksiyon yağ gibi akıyor. Tecrübeden diyeceğim ama Ninja Theory yıllardır aksiyon oyunu yapıyor. Umarım başarılı olurlar seviyorum bu firmayı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • herşey güzel ama yapay zekanın kum torbası gibi takılması göze batıyor

• 89 lira ve Türkçe olması yeterli çokta şey etmemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet başarılı. Acaba kaç saat oynanış süresi sunacak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dingo egret!

Gayet başarılı. Acaba kaç saat oynanış süresi sunacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Hellblade_Senuas_Sacrifice_68_Saat_Surecek-87052.htm
  • Ucuzdan gelmesi ve Türkçe olması çok büyük artı fakat oynanışa pek ısınamadım yapımcının amatörlüğü çok belli

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • güzel oyun, türkçe dil desteği varsa olay bitmiştir zaten
  • Mekanikler biraz sığ ve aksak geldi gözüme. Umarım yanılıyorumdur.

• Ben başarılı buldum ve bence bu oyuna dlc bile yapılabilir.Hem pc hem de ps4 için fiyatı oldukça uygun oyun güzel ve türkçe altyazılı gelmesi benim için oldukça yeterli geldi.Oyunu hem pc versiyonunu hem de ps4 veriyonunu aldım.

• Arkadaşlar, bu grafikler ve atmosfer ile yeni bir Elder Scrolls ya da Witcer oyunu çıktığını düşünsenize :D Açık dünya rpg. Benim aklım almadı bunu, düşüncesi bile delirtmeye yetti.

• Ps4 için ön siparişi geçtik. Ninja Theory dil desteğinin karşılığını alacak.

• Herkes yok şu kötü yok buna isinamadim yok Suna kalkamadım tamam hak veriyorum hoşunuza gitmemiştir beğenmemissindir ama destek oluncaksa buna olunsun hem ucuz hem çok kaliteli hem dil desteği var bizim o çöp grafikler hep aynı şeyin laciverti olan yerli oyunlarımız dan kat ve kat ve kat daha iyi buna destek olun korku oyunundan başka bir şey yapmayı bilmiyen firmalar yerine 1-2 tane düzgün oyun yapan firmamız dışında bu oyuna destek olun yoksa sonra aglamiyalaim yok Türkçe gelmiyor yok böyle olmuyor anca aglariz bir şeyin olmasını istiyorsan ona destek vericez ala bilecek olan alsın yok ben bu fiyata almam illaha oluculuk yapicak diyorsanız da öyle 3yil boyunca yeni oyunu çıkana kadar tr yama bekleriz
  • Dövüş mekanikleri hoşuma gitmedi. Fiyatı iyice düştüğünde alırım yada Plus ile bedava verirlerse indirip oynarım.
  • Kamera açısı harbiden kötüymüş ama TR desteği verdikleri için şans verilebilir.
  • 50 milyona oyun bulmu?la hemde türkçe iyice dü?sün öyle alırım diyorlar yada plusla oynarım diyorlar senin gibiler oyun oynamasada olur sadece gta 5 oynayan kanser oyuncu kitlesi sizi
  • afedersinde Tablet oyunana 50 Tl çok.
  • oyun hem türkçe hemde 89 fiyatla satısa sunulmus daha neyın polimiğini yapıyor bu sivrizekalılar. beyenmıyorsanız kapayın gaganızı oturun koltugunuza

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

afedersinde Tablet oyunana 50 Tl çok.

Hadi ordan. Sen f2p oyunlarına devam et.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.