Şimdi Ara

ADSL de indirim belli oldu... (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
0
Favori
12.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben bu tarifelerden bişe anlamadım.Şİmdi bize nisanda ödeyeceğimiz KDV dahil tarifeleri söylermisiniz.???????
  • Bu zihniyete sandıkta gerekli cevabı verecem.
  • 2 megabitin fiyatı 65 YTL + kdv mi oldu yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekir2050

2 megabitin fiyatı 65 YTL + kdv mi oldu yani

benim hesaba göre 105+ KDV oldu.Heralde,galiba,sanırsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: cikoht

ya ben bu tarifelerden bişe anlamadım.Şİmdi bize nisanda ödeyeceğimiz KDV dahil tarifeleri söylermisiniz.???????

2048 = 128,25
    1024 = 94,5
    512 = 76,55
    256 = 47,53

1024 9gb = 44,85
    1024 6gb = 36,75
    1024 3gb = 4gb olmuş.

Yukarıdaki grafiği boşverin onlar bizi ilgilendirmiyor, onlar toptan fiyatları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekir2050

2 megabitin fiyatı 65 YTL + kdv mi oldu yani

105 * 1,22 = 128 YTL
  • İnadına 256. Telekom ne yaparsa yapsın sınırsız 256'dan vazgeçmeyeceğim. Telekomun'un oyununa ve zorlamasına gelmeyeceğim. Biz pes etmezsek, yani tarifemizi değiştirmezsek, sonunda pes edecek olan Telekom'dur.
    İnadına 256
  • quote:

Orjinalden alıntı: iski

arkadaşlar,

sizlerle bu konuyu tartışmam açıkçası mümkün değil.
    bu konuyu tartışabilmek için, yani ülkeleri mukayese edebilmek için,

ülkelerin ekonomik ve demografik konumlarını çok iyi incelemek gerekir.
    ne siz, ne de ben bu rakamları çok iyi bilmiyoruz. bilmek için de oturup saatlerce araştırmak lazım.
    dolayısıyla da tartışmak anlamsız.

ancak, siz tutturmuşsunuz bir bulgaristan diye gidiyorsunuz.
    kaldı ki beğenmediğiniz o bulgaristan sizin 46 yıldır girmeye çalıştığınız ancak beceremediğiniz avrupa'nın bir üyesi bugün.

öte yandan hindistan! dalga geçtiğiniz hindistan için uzmanlar 5 yıl sonrasının ÇİN'i diye nitelendiriyorlar !

siz hangi hakla kalkıp da bu ülkeleri kendinizden küçük görüyorsunuz enteresan.

İSKİ demagoji yapma

düşüncemi belli ediorum diosun deli gibi post atıp insanların şu dellenmiş anında kışkırtıyorsun ve bunu bilerek yapıyorsun

• quote:

Orjinalden alıntı: cikoht

ya ben bu tarifelerden bişe anlamadım.Şİmdi bize nisanda ödeyeceğimiz KDV dahil tarifeleri söylermisiniz.???????

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=487

TT ADSL Toptan Tarife bölümünde yazan fiyatları 1.22 ile çarpacaksın
    KDV dahil son kullanıcı fiyatları oluyor

• quote:

Yukarıdaki grafiği boşverin onlar bizi ilgilendirmiyor, onlar toptan fiyatları.

Kiloylamı satılıo bu internet fiyatları toptan parekende falan..Bi indirim yapacaklar gene ele yüze bulaşmış valla..

Ben 1mb sınırsız kullanıyorum 139ytl ödüyorum su an..2mb kullansam 128mı verecegım sımdı ?

Bence öyle verecegım gibi ama hala karışık durum
  • yuh ya hay Allah belalarını versin ya böyle inidirimmi olur annen ölsün telekom cayır cayır yanın inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Kiloylamı satılıo bu internet fiyatları toptan parekende falan..Bi indirim yapacaklar gene ele yüze bulaşmış valla..

Ben 1mb sınırsız kullanıyorum 139ytl ödüyorum su an..2mb kullansam 128mı verecegım sımdı ?

Bence öyle verecegım gibi ama hala karışık durum

SEn bu ay 139 ödeyeceksin nisanda 1024te kalırsan 95 ödeyeceksin.2048e geçersen de125 ödeyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikoht -- 7 Mart 2007; 17:39:07 >
  • quote:

SEn bu ay 139 ödeyeceksin nisanda 1024te kalırsan 95 ödeyeceksin.2048e geçersen de125 ödeyeceksin.

bende öyle tahmın edıyorumda telekom bu..Pek güwenmemek lazım , sağı solu belli olmuo pek
  • Telekom 256 lara indirim yapmadı arkadaşlar. Daha bir ay önce telefon sabit ücretlerine zam gelmedi mi?. Adsl abonesi olmak için hepimiz telefon abonesi olmak zorundayız. Şimdi 256lara yapılan 1.5 YTL lik indirim zaten telefona yapılan zamla yerine kondu. Daha önce hesaplı hat için 7,25 adsl için 49 lira toplamda 56,25 verirken; artık hesaplı hat için 9 lira, adsl için 47,5 toplamda 56,5 vereceğim. Şimdi indirim bunun neresinde? Benim cebimden her ay çıkan para azalmamış, artmış. Ben bişey anlamadım bu işten.
  • Telekom'a tepki göstermeliyiz. Ben aşağıdaki maili attım.

quote:

Yeni tarifeleriniz özellikle 256 kb sınırsız kullanıcıları için adeta alay eder nitelikte. Genel Müdürünüz bir de utanmadan Türkiye'de internetin ucuz olduğundan söz ediyor. Alemi aptal milleti kör yerine koyuyor. 256 sınırsız kullanıcılarını kotalıya geçirmek için çalıştığınız her halinizden belli oluyor. Ama yok öyle dava. Sonuna kadar direneceğim 256 sınırsızda. Alternatifinizi bulduğum anda da aboneliğimi iptal ettireceğim. Saygılarımla...
  • Arkadaşlar iki 256 kb parası= 1 mbit .....

Vay be 256'ım ne kadar kıymetliymişşin yaaauu

İki tanene koskoca 1 mbit alınıyorrr.
  • Gene bişey yok desenize pehhh
  • sonuna kadar 256... ben internetle uğraşmazken başka bir şey yaparken arka planda indireceklerimi indiriyorum, kağnı hızıyla da olsa ayda 20GB download kullanıyorum. hız iyidir ama 5 kuruş fazla vermem elin lübnanlısına, hem kota da delikanlıyı bozar...
  • Yawf bari 512 yi 49 yapsalardı şerefsizler
  • ya bu telekomun sınırsızlarla ne alıp veremediği var
    sanki millet download yapınca kabloların mı eskiyor ısınıp yanıyor mu

nerde cahil cüheyla insanlar var anladıkları tek şey milleti sömürmek hepside böyle kurumların başında yer alıyor

bari 1mbit sınırsız 70 ytl falan de 512kyı 50 ytl yap 256kyı 30 ylt ölürmüsünüz be
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.