CİTROEN BERLİNGO
153 Cevap46713 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

20 Mesaj
8 Haziran 2008; 14:46:47 

quote:

Orjinalden alıntı: uthec

quote:

Orjinalden alıntı: multispace

quote:

quote:

bir de yakıt konusunda eurodizel mi yoksa normal dizel mi konusunda ki fikrimi söylüyorum:

1,9d lerde eurodiesel kullanımı bence mantıksız çünkü 1,9 berlingoların çıktıgı zamanda eurodiesel diye bişey yoktu o yüzden 1,9 larda normal mazot kullanılabilir.fakat 2,0 ve 1,6 hdi motorlarda eurodiesel kullanımı daha mantıklı diye düşünüyorum

olsun 1.9 da olsa exellium iyidir..

sonuçta önceden eurodiesel diye bişey yoktu..

evet yoktu o yüzden mecburduk normali kullanmaya..ama artık var ve normalden daha iyi...benımkı 2006 1.9 ve aldıgım günden beri euro kullanıyorum..normal kullanmayıda düşünmüyorum...motorun ömrü uzun olur..

normalden iyi olduguna nasıl kanaat getirdiniz?

6306 Mesaj
12 Haziran 2008; 3:25:51 

1.6 dizelleri çok pahalı olmasa düşünecem ama zor görünüyor ...

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE !!!

87 Mesaj
12 Haziran 2008; 11:11:43 

quote:

normal ve euro hakkındaki karşılaştırmaları okudum..bu sitede de var o konu...euro nun daha iyi olduguna kanaat getirdim..

20 Mesaj
13 Haziran 2008; 23:49:47 

quote:

quote:

normal ve euro hakkındaki karşılaştırmaları okudum..bu sitede de var o konu...euro nun daha iyi olduguna kanaat getirdim..

acaba eurodizelde daha mı çok yakıyor? bana öyle geldi.. bi de ince ya o yüzden daha çok yanar gibi geliyor

87 Mesaj
14 Haziran 2008; 22:57:11 

quote:

quote:

quote:

acaba eurodizelde daha mı çok yakıyor? bana öyle geldi.. bi de ince ya o yüzden daha çok yanar gibi geliyor

evet çok yakabilir.. bir yerde okumustum....totalin eurosu aracın performansını arttırır ama daha fazla yakar, petrol ofisininki az yakar ama performans düşer diye okumustum....bende totali denemek için bugun totalin eurosunu aldım...aracın sesi biraz azaldı gibime geldi...

2 Mesaj
10 Temmuz 2008; 16:41:04 

Öncelikle herkese merhaba. Benim aracımda 2004 1.9 Dizel. bende araçtan çok memnunum. Kullandığım yakıt euro dizel. kullanma sebebimse aracımın o yakıtı kullandığım zamn daha atik olduğunu hissediyorum. bide benim araçta bi sorunla karşılaştım ondan sonra daha hiç kullanmadım normal dizeli.
normal dizel kullandığım zamn araçta diagnostik lambası yanıyodu arada bir. aracı üç kere stop ettirip çalıştırınca sonüyodu. servizte bi arıza bulamadılar. bende sonra euro dizel kullanınca daha o sorunla karşılaşmadım.
arkadaşlar bide araca 175 75 R14 lastik takılınca altın yere alma sorunu ortadan kalkıyo gibi bişiy. ayrıca bu lastikller araçta daha güzel ve dolgun görünüyo.

Almak isteyen arkadaşlarada tavsiye ederim. Araba Keçi gibi. çıkamıyacağı yer yok. sadece yükü fazla kaçırmayın yeter.

olcay

1 Mesaj
12 Temmuz 2008; 0:20:17 

ismim aliyavuz trabzonda yaşıyorum 2007 model 1.9 berlingo kullanıcısıyım... bu araçta şikayet ettiğim çok konu var... özellikle şehir içi trafikte sıkışınca çok yakıyor... son zamlardan sonra şehir içi trafikte 300 ü bulduğunu düşünüyorum... umarım bu konuda beni mantıklı bir şekilde ikna edecek arkadaşlar vardır... citroeni berlingoyu sınıfında cady hariç kıyaslamıyorum... ama yinede abs klima hava yastığı artık standart aksesuarlar bunların olması arabayı yüceltmiyor... konfor serilik sağlamlık kukbit görselliği ve en önemlisi yakıt he birde servis bu konuları dikkate aldığımda citroen berlingo 1.9 un eleştirilecek çok eksiği var... bu arada 1.9 düz motorda euro dizel kullanmanın hiç bir avantajı ve mantığı yok aksine yakıt tüketimi dahada artıyor bu motor yakıt seçmediği için ekonomik olanı tercih ediyoruz...arabanın iç kısmında torbidolarda kullanılan malzeme çok basit ve kalitesiz vites kolu çok ilkel .. koltuklar keza hiç teknolojik değil bağlantı yerlerinin yani metal kısmının alttan görünmesi şık değil...göstergeler daha şık yapılabilirdi... kaporta kısmına gelince 2002 öncesi modellerin daha sağlam olduğunu düşünüyorum yanlışlıkla biri önçamurluklara yaslansa resmen içe batıyo olmaz böle...motor altı koruyucu takılmamış... ayıp birşey.. yolcuönünde olması gereken havayastığı boş bırakılmış ve buda torpidoyu bir okadar daha çirkin gösteriyor... birde 1.9 motor olmasına ramen 71 beygir gücü var bu devirde nerdeyse 1.2 minik motorlu araçlar bile bu kadar gücü yakalayabiliyor...buda hoş değil...kısacası ucuz satmak adına arabayı resmen katletmişler... 2007 de arabayı 25 milyara aldığımda azım kulaklarımdaydı ama açıkçası o paraya sıfır almayıpta 2. el çok baba arabalar alabilirdim...yani pişmanım... iyi taraflarına gelince bir kere fiatın doblolaryla yada reno kangoyla kıyaslanmaz hatta pejo ile aynı görünmesine ramen bu araçlardanda üstün yönleri var... sınıfında cady veya lüks connect bence şık duruyor... bunların arkasından 3. gelir. 1.6 hd berlingo hakkında yorum yapmak istemiyorum sadece motor yönünden fark var diğer eleştirdiğim kusurları malesef ondada aynı daha seri da tasarruflu ama sıfırda aradaki fiyat farkı 5 milyar az değil yanii....başka iyi tarafı aile arabası yüksek araba bagaj hacmi ve yoltutuşu açıkçası devrini aldığında fena değil... birde tek güzel tarafı piyasa arabası hemen satılıyor tam bir piyasa arabası ....bu kadar

2 Mesaj
12 Temmuz 2008; 21:19:07 

ali yavuz kardeş bende trabzonda yaşıyom. senin aracının yakıt sorunu benimkindede vardı. dediğin gibi 270binlira civarında yakıyodu. daha sonra ben özel servise getirdim. akçaabatta elifun fabrikasının yanında
sahil boyu giderken görürsün. ordan enjektör memelerini baktırmamı solediler. pompacıya götürdüm pompacı aşındıklarını soledi. bende değiştirtim. şimdi normale düştü. şehir içi 190 şehir dışı 160 civarı bişiy yakıyo. baktırmanı tavsiye ederim.

olcay

1081 Mesaj
13 Temmuz 2008; 22:36:31 

selam beyler bende partner var aracıma yol bilgisayarı uygulamak istiyodum servisi aradım oradaki teknik eleman bana yol bilgisayarı ekranın olduğunu ama bunlara ait kol olmadığını söyledi isterseniz sizde bir araştırın yol bilgisayarı güzeldir

87 Mesaj
22 Temmuz 2008; 1:43:08 

tatile çıktım 4500 km yol yaptım km de 195 bin yaktı...1.9d

1 Mesaj
22 Temmuz 2008; 13:11:18 

arklar bizde de 2004 berlingo var ardent kırmızı çelik jantlı ses tesisatlı fln çok temiz şekilde fakat satmayı düşünüoruz siz kaç para fiyat biçersiniz???? cvplarını beqlioorum

4 Mesaj
26 Temmuz 2008; 1:34:33 

ankarada citroen servisi nerde var tavsiye edebileceğiniz

1081 Mesaj
8 Ağustos 2008; 17:28:32 

arkadaşlar bizim partner fun clubumuz var sizide bekleriz ortak bir çalışma yürüteleim

6306 Mesaj
13 Ağustos 2008; 0:00:21 

Ankara ya dün geldim (Manisa da bayisi yok)ve bugün Citroen e gittim.Herşeyden önce müşteriye karşı yaklaşımları berbattı.Yarım saat kandimiz inceledik arabayı yanımıza gelip bi soran olmadı.Çıkarken merak edip fiyatını sorduğumda ise resmen dumur oldum çünkü 92 hp liğe 32.800 fiyat çektiler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historiyst_45 -- 12 Ağustos 2008; 23:58:47 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Ağustos 2008; 19:53:54 

quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

Ankara ya dün geldim (Manisa da bayisi yok)ve bugün Citroen e gittim.Herşeyden önce müşteriye karşı yaklaşımları berbattı.Yarım saat kandimiz inceledik arabayı yanımıza gelip bi soran olmadı.Çıkarken merak edip fiyatını sorduğumda ise resmen dumur oldum çünkü 92 hp liğe 32.800 fiyat çektiler ...

AYNI DURUM BENİMDE BAŞIMA GELDİ,MÜŞTERİYE İLGİ HİÇ YOK.ADAMLARIN UMURLARINDA DEĞİL,YENİ BERLİNGO ÇOK TUTULDU ŞUAN SIRA VAR DEDİLER BELKİDE BUNDAN DOLAYI YAPIYORLARDIR AMA BENCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLK SIRADA GELİR,RAKİPLERİ BOŞ DURMUYOR ONLARDA YENİ YENİ MODELLER ÇIKARIYOR İLGİSİZLİKTEN MÜŞTERİ HEMEN BAŞKA BİR MARKAYA KAYABİLİR...

6306 Mesaj
13 Ağustos 2008; 22:36:02 

Böyle araba satamazlar ...

1081 Mesaj
14 Ağustos 2008; 15:37:49 

daha öncede yazdım partner ve brlingo kulubunü birleştirelim mi?

790 Mesaj
14 Ağustos 2008; 19:02:49 

quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

bu konuda kayseri ve denizli citroen bayilerini önerebilirim. Çok ilgililer.

2000 Xantia Activa HDi

1996 XM Turbo CT VSX

6306 Mesaj
14 Ağustos 2008; 20:34:15 

Önümüzdeki hafta memlekete (Uşak) gidecem orada da bi soracam bakalım ne diyecekler hatta satış temsilcisi bir arkadaşım çalışıyor bayide ...

92 Mesaj
26 Ağustos 2008; 9:23:33 

merhaba 2006 modeL 1,9 berlingo kullanıyorum.herşeyden önce araçlarımız hafif ticari araç çatısı altında geçiyor bunu bilip ona göre fazla beklentilerde bulunmayalım bence..
bana göre artıları çok.içi ferah kullanılan malzemeler kaliteli ve herşeyden öncesinde arabasına sahip çıkan bir kurumsal firma citroen.
bir de benim aracım siyah görünüşü çok çok daha güzel geliyo bana..
euro diesel kullanıyorum klima hep açık malum yaz sezonu şehiriçi 0,25 kuruş yakıyor daha ne olsun arkadaşlar..

ServisPAŞAOĞLU Chip Tuning
Samsun Yetkili Bayii

https://www.facebook.com/PasaogluSamsun

43 Mesaj
19 Ekim 2008; 1:10:47 

2004 model1.9 berlingom var arabamdan memnunum yalnız altı biraz alçak yokuş aşağı inerkenn özellikle yere çok değiyor motor korumasıda yok altının alçaklığı hariç menunum altının yere değmesine bi çözüm varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bormut -- 19 Ekim 2008; 1:12:46 >

6306 Mesaj
22 Ekim 2008; 20:22:00 

Bugün Citroen Balıkesir den yemin ediyorum okulun bahçesine kadar gelmişler yeni kasa Berlingo ile sağolsunlar zahmet edip.Yaklaşık 10 km test sürüşü yaptım.İlgi alaka süper.Alamasm bile adamların bu jesti çok hoşuma gitti.Valla helal olsun ...

1905 Mesaj
27 Ekim 2008; 16:28:43 

varmı arkadaşlar şöyle yeni kasa berlingo alan biz kendi cektiği resimlere boğabilecek bi arkadaş :)

Gidip, Toros dağlarına bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu Dünya'da hiç bir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.

6306 Mesaj
27 Ekim 2008; 20:09:33 

Malesef ...

1771 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
PRND
30 Ekim 2008; 1:26:26 

Valla arkadaşlar hangi Citroen bayii bu dedikleriniz? Ben Kayserideyim Burda Somtaş otomotiv var Citroen bayii son derece güler yüzlü ve ilgililer. Hemen test sürüşü vs. yapabiliyosunuz.

2014 TOYOTA COROLLA ADVANCE 1.4d 4d İNCİ BEYAZI

6306 Mesaj
30 Ekim 2008; 20:24:43 

Her bayi aynı olmuyor malesef ...

24 Mesaj
1 Kasım 2008; 22:42:16 

olcay arkadaşım bende de 2oo7 var bende çok yaktıgını düşünüyorum pompanın aşınmış olabileceginden söz etmişsin ve degiştirmişsin fiyat olarak ne kadarı buldu

omega39

6306 Mesaj
2 Kasım 2008; 0:04:03 

1.6 hdi mi sizinki ?

24 Mesaj
2 Kasım 2008; 9:25:34 

hayır 1.9

omega39

6306 Mesaj
2 Kasım 2008; 12:37:33 

Ne kadar yakıyor mesela ş.içi/dışı 1.6 hdi lerin az yaktığını söylüyorlar ama bilemiyorum ?

24 Mesaj
2 Kasım 2008; 19:52:54 

arkadaşım 140-150 km yola 40 ytl mazot bittio tahminimce 250 veya üstünde yakıt tüketio mazot enjektörlerini degiiştirmiş bi arkadaş ne kadar maliyeti var sadece bunu ögrenmek istiorum euro diesel kullanıom yakıtıda

omega39

6306 Mesaj
2 Kasım 2008; 20:04:49 

Evet biraz fazlaymış gerçekten inşallah sorun düzelir ...

2873 Mesaj
3 Kasım 2008; 10:44:19 

ben yeni kangoo ile 0km iken yola çıktığımda

50 ytl ye 300 - 350 km yaptım klima açık
ki bu bile beni tatmin etmiyor şimdilik
6-7 bim olsun daha da düşecektir

ayrıca 40 ytl ye 140-150 km çok kötü bir rakam
bunda bence başka bir sorun olabilir

eski kasa kangoo ile 150 km yi 20 ytlye rahat gidersin

emsalleriyle bukadar fark etmemeli

http://www.youtube.com/watch?v=bpl-hptfNKQ
9.57 den itibaren

6306 Mesaj
3 Kasım 2008; 20:59:05 

Eski nesil 1.9 motorların çok yaktığını biliyorum ama bu kadar da fazla olması anormal bence ...

10743 Mesaj
4 Kasım 2008; 11:19:56 

fmc34 arka arkaya mesaj atmayınız lütfen...

Arka arkaya gelen mesajlarınızı tek mesajda toplarmısınız?...

24 Mesaj
8 Kasım 2008; 19:13:33 

ya arkadaşlar benim sordugum soruyla ilgili bi bilgisi olan var mı dedim ki mazot enjektörü varmış bunun arızalı oldugunu söylüolar da ne kadar degişio fiyat hakkında bilgisi olan var mı sölesin de bilelim bi de 1.9 2007 berligosu olan arkadaşlar ş.içi ş.dişi ne kadar tüketio onlar cvblarsa ii olur cvblarınız için şimdiden teşekkürler

omega39

6306 Mesaj
9 Kasım 2008; 12:28:12 

Olsa ben yazarım ama malesef yok bir aracım ...

24 Mesaj
9 Kasım 2008; 15:56:37 

historiyst_45

Olsa ben yazarım ama malesef yok bir aracım ...

kusura bakmada boş konuşuon yazma bari bişeyler

omega39

6306 Mesaj
10 Kasım 2008; 22:51:46 

Kimse birşey yazmıyor diye hayıflanıyorsun ben de diyorum ki elimden birşey gelse yardımcı olacam ama yok işte ne var bunda iyilik yap kötülük bul işte !

24 Mesaj
10 Kasım 2008; 23:47:21 

he kardeş haklısın sen benim sorduklarıma cvb verme bana iilik yap ok

omega39

6306 Mesaj
11 Kasım 2008; 21:22:46 

Berlingo almayı nasip olursa ciddi anlamda düşündüğüm için burayı düzenli olarak takip ediyorum sana laf yetiştirmek gibi bir derdim yok ...

43 Mesaj
13 Kasım 2008; 17:13:23 

slm arkadaşlar 2004 model berlingom var. aracın 30,000 km lik bakımı geldi sizce hangi bakımları yaptırayım ve genel bakım ne kadara mal oluyo bilgisi olan var mı

43 Mesaj
3 Aralık 2008; 8:36:09 

arkadaşlar benim arabam ruhsatta kapalı kasa kamyonet yazıyo internette motorlu taşıtlar vergisine girdiğimde panelvan yazıyo ikisinin arasında vergi olarak baya fark var. ayrıca azami yük taşıma kapasitesine 2000 demişler ruhsatta 1495 yazıyo bilgiler arasında uyumsuzluk var verği dairesine gidip sorduğumda yük taşıma kapasitesine bakılmıyo motor hacmine bıklıyo panelvan olduğu için dediler. ama ruhsatta kapalı kasa kamyonet diyor. arasında ki fark ne biln var mı kapalı kasa kamyonet dedikleri panelvan mı yoksa

1 Mesaj
3 Aralık 2008; 21:24:31 

omega 39 bende 2007 berlingo kullanıcısıyım sana seni memnun edecek cevaplar verecem... öncelikle bizim arabamız 70 beygir gücünde torku zayıf olan 1.9 motorlu bir araç... bunu bilip aracının durumunu kabulleneceksin... yani motor büyük ama tork gücü zayıf olduğundan şehir içi trafikte sıkışınca bu arabalar çok yakar kardeşim...araç sürücüsünün kabiliyetine ve tecrübesine göre şehir içi trafikte 200 ile 250 arası yaktığını düşünüyorum... fakat büyük motor olduğundan devrini aldığında çok fites değiştirmeden arabayı 90 km hızda sabitlediğinde uzun yolda bu rakam ciddi derecede düşecektir....hatta az yaktığını idda ettikleri arabalara bile sarfiyatta yaklaşabilecektir... şimdi gelelim pompa enjeksiyon olayına arabanın km sini bilmiyorum ama 2007 model arabada pompa enjeksiyonu şimdiden olmaz ama gösterirsin göstermessin bilmem pompacıya getirirsende tanıdık birine baktır bu ekonomik krizde sana pompada sorun yok diyen bir usta zor bulursun bunu diyeyim....şimdi seni rahatlatacak fakat bazılarını kızdıracak birşey sölicem... kardeş sen milletin arabasının kaç ytl yaktığı konusunda sölediklerine itibar etme millet arabalarını övmek için avcı palavrası atıyorlar ben forumda belirtilen tüm arabaları kullandım sölenen rakamların hepsi yalış yada yalan yada abartı diyelim....elma ile armutu mukayese etmicen... elma elmayı mukayese edecen bizim araba 1.9 berlingo bitti...1.5 motor 1.6 1.4 tabiki senden az yakacak.... ama abarttıkları kadarda fark yok.....araban şehir içinde 200 ile 250 arası yakıyosa normaldir ve gayettte iyidir.... en az yakan bisiklet arabalar bile...ki bunlar 1.2 motor tüysiklet arabalr onlarda 160 190 arası şehir içi yakıyor.... bırakda bu kadar farkda olsun arabamız herif arabası...kangoya gelince kusura bakma berlingo kangonun yanında grand şaroke... binmemiş kullanmamış olsam acaba diyecem... bu segmentte benim berlingodan iyidir diyeceğim tek araba cady dir aradaki 10 milyar farkdanda olsun okadar gerisi berlingonun yanında hava ve civa tşk ler

24 Mesaj
6 Aralık 2008; 20:22:52 

ARKADAŞIM ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM SANA BENİMDE İSTEDİGİM CVB BUYDU BAZILARI VAR SORUYO SORUYO CVB VERİYORUM AMA İSTEDİGİM CVB ALAMIYORUM İÇİMİ RAHATLATTIN SAOL KAZASIZ BELASIZ CEZASIZ GÜNLER.

omega39

3044 Mesaj
11 Mayıs 2010; 19:21:37 

1.9 dizel 2007 model

1.9 un yakıt tüketimini ayrıntılı bilen yazabilirse sevinirim ve köy lerde çekiş i diğerlerine göre nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostliving -- 12 Mayıs 2010; 14:46:48 >

AMD FX X8 8320 3.5Ghz 16mb Black Edition | ASUS GTX 650 Ti BOOST DirectCU II OC Edition 2GB | G.SKILL SNIPER (2x4) 8 GB 1600 MHz | ASUS M5A78L-M USB3 | CORSAIR VS 550w
~ Battlelog & Origin: ghostliving

17506 Mesaj
13 Mayıs 2010; 12:13:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

1.9 dizel 2007 model

1.9 un yakıt tüketimini ayrıntılı bilen yazabilirse sevinirim ve köy lerde çekiş i diğerlerine göre nasıl

yakıtı 220 230 bindir kardeş çekişide 1,6lara göre düşüktür

resımlerını beklerız aracınızın

Ekteki dosya (1)

93/4 KASIM TERTİPLER
Acemi Birlik; 10.Uncu Jandarma Egitim Alay Komutanlığı Bornova
Usta Birlik ; Destek Kıta Grup Komutanlıgı Ankara (Şoför)

96 Mesaj
14 Mayıs 2010; 13:19:24 

berlingolar yan yana dizilirse

Ekteki dosya (1)

2 Mesaj
29 Mayıs 2010; 19:46:35 

arkadaşlar ilk önce merhabalar ben istanbuldan üye oldum 2007 model 2.0hdi berlingo aracım var 2.0hdi ile ilgili sorunlarınızı benle paylaşabilirsiniz...iyi forumlar

arabamın resmi resim koyamadığım için linki veriyorum bilen biri varsa anlatibilirmi şimdilik linkten bakın:
http://yfrog.com/eifotoraf0106002j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34_BU_2796 -- 29 Mayıs 2010; 21:29:14 >

CİTROEN BERLİNGO 2.0HDİ GRİ

84 Mesaj
27 Haziran 2010; 18:15:43 

S.A Berlingo kullanıcıları... 2000 Model bir berlingo aldım.Ve aranıza katılmak istiyorum...Herkese iyi günler...

17506 Mesaj
28 Haziran 2010; 10:44:04 

quote:

Orijinalden alıntı: bordo_mavi

S.A Berlingo kullanıcıları... 2000 Model bir berlingo aldım.Ve aranıza katılmak istiyorum...Herkese iyi günler...

hoş geldin resımlerı beklerız

93/4 KASIM TERTİPLER

84 Mesaj
29 Haziran 2010; 20:16:40 

resim nasıl gönderiliyordu arkadaşlar.... ???

84 Mesaj
29 Haziran 2010; 20:24:01 

Burada yağmur var.Araba park halinde birde ne göreyim aracımın Sağ ön yolcu koltuğunun önü paspasın olduğu yer su gölü olmuş.Arkadaşlar nerden su almış olabilir .YArdımlarınızı bekliyorum...

17506 Mesaj
30 Haziran 2010; 11:04:52 

quote:

resim nasıl gönderiliyordu arkadaşlar.... ???

seni imzamdakı mekanımızada beklerım.

resim yüklemek için www.hizliresim.com a gir yukle resımı

3üncü linki kopyala mesajının altına yapıştır tamamdır

93/4 KASIM TERTİPLER

84 Mesaj
30 Haziran 2010; 17:37:43 

Sağol 76 ~aziz~ 76 ilgin iin teşekkürler...mekanınıza da uğramayı ihmal etmem...

[img=http://i1006.hizliresim.com/2010/6/30/4075.jpg]

84 Mesaj
30 Haziran 2010; 17:43:15 

17506 Mesaj
30 Haziran 2010; 17:43:52 

quote:

Sağol 76 ~aziz~ 76 ilgin iin teşekkürler...mekanınıza da uğramayı ihmal etmem...

[img=http://i1006.hizliresim.com/2010/6/30/4075.jpg]

rica ederım.

okey her daım beklerım mekana ppaylaşımlarda bulunmanızıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 76 ~aziz~ 76 -- 30 Haziran 2010; 17:45:18 >

93/4 KASIM TERTİPLER

17506 Mesaj
30 Haziran 2010; 17:45:54 

quote:

maşallah allah nazardan saklasın.