Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8+'ı bilgisayara dönüştürdük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung'un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri için geliştirdiği DeX Station isimli aksesuar telefonu bilgisayara dönüştürmeyi vaad ediyor. Yani Android telefon bilgisayarın yerini alabilir mesajı veriyor. Biz de DeX Station'ı sizin için temin ettik ve bilgisayar gibi kullanarak neler yapabildiğine, satın almaya değer olup olmadığına baktık. Tüm detaylar DeX Station incelememizde, iyi seyirler. 

• Monitörü olan adamın PC'si de vardır diye tahmin ediyorum,kısaca çöp

• s835 üzerinde tam sürüm windows 10 çalıştıran telefonların bu özellik için çok uygun olduğunu düşünüyorum. atom z8300 işlemcili windows 10 çinli bir tabletim var performans dışında normal bilgisayardan eksik hiçbir yanı yok tam sürüm windows çalışıyor. sadece tarayıcı, word kullanan insanlar için yeterli

• Tüm Android cihazlarda çalışabilen Androide gömülü bir arayüz olsa daha iyi olurdu. Ciha içinde yine bir çok alternatif olsa geniş kitlelerce kullanılabilirdi. Android tablet v masaüstü konseptinde biraz çalışsa belki iş tamam

Mi6 incelemesi varken vakit kaybı olmuş :)

• S7 Edge kullanıyorum, Dex te kullanmak mümkün olabilir mi sizce?

• Emeğine sağlık Erdi, Whatsapp ayarlardan enter gönderir'i seçip enter ile göndermeyi aktif edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burgfb

Emeğine sağlık Erdi, Whatsapp ayarlardan enter gönderir'i seçip enter ile göndermeyi aktif edebilirsiniz.

Merhaba,

Teşekkür ederim. Sorun ayar özelleştirmesi değil aslında, mobil pek çok uygulamada benzer sorun var ya da olabilir. Mesele uyumluluğun zayıf olmasından kaynaklanıyor.

Görüşmek üzere,
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Tüm Android cihazlarda çalışabilen Androide gömülü bir arayüz olsa daha iyi olurdu. Ciha içinde yine bir çok alternatif olsa geniş kitlelerce kullanılabilirdi. Android tablet v masaüstü konseptinde biraz çalışsa belki iş tamam

Mi6 incelemesi varken vakit kaybı olmuş :)

Merhaba,

DeX bize Samsung'dan gelmedi. Hazır bir imkan bulmuşken aradan çıkartalım istedim.

Mi6 inceleme çalışmaları da devam ediyor. Mi5 incelemesinden sonra beklenti çok yüksek, takipçilerden onu duyuyorum. Biraz stres yaptım, bazı hazırlıklarımı bir kaç defa yenilemek zorunda kaldım samimi olmam gerekirse.

Teşekkürler.

• Erdi; anlatımı, tutumu ve genel çerçevede insanlara verdiği cevaplarla tam bir ADAM ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColorTR -- 26 Temmuz 2017; 18:18:30 >
  • donanım ve yazılımı birlikte geliştirmediği için samsung asla google ve apple gibi tam ürünler üretemiyor. yaptığı işler hep yarım yamalak.

• Erdi Baskan ellerine agzina saglik harika bir video

• Şu olay tam bir çakallık isteseler sadece HDMI kabloyla bağlanıp ek aksesuar gerektirmeden bu iş yapılabilir. Bu arada inceleme başarılı olmuş ürün başarısız olsa da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amaç?

• Merhaba Erdi Bey bu cihaz sadece s8 modellerle mi uyumlu yoksa s7 ve note 5 leride kullanabilir miyiz ?

• Monitör gereği olmasa da projektör gibi yansıtsa daha iyi olurmuş laptop ya da kasanın okmadığı yerde monitörü nerden bulalım? Zaten kasa ya da laptop varsa buna neden gerek duyayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Monitörü olan adamın PC'si de vardır diye tahmin ediyorum,kısaca çöp

Konunun özeti bence, Hava atmak amaçlı olanlar dışında.
  • Helal olsun açık yüreklilikle almasanız iyi olur dedi.

• Mi6 incelemesi Mi6s den önce gelir umarım Erdi Bey :):)

• Tek kelime ile mükemmel bir inceleme. Bazı teknoloji kanalları gibi Samsung yalakalığı yapmamış. Bundan sonra reis sensin

• Allahını seversen tip c ne ya se sekiz ne ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.