Şimdi Ara

Google.com ana sayfası yenilenmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

The Guardian kaynaklı bir rapor, Google'ın önümüzdeki günlerde uygulama tabanlı haber akışını, etkinlikleri, spor olayları ve ilgi alanına yönelik içerikleri Google.com masaüstü sayfasına entegre edeceğini iddia etmişti. Arama devi, Google ana sayfasının masaüstü sürümünü yenilemeyi planladığı yönündeki haberleri reddetti.

Rapor, Google'ın 19 Temmuz'daki haber akışı güncellemesiyle ilgili blog yazısına dayanıyordu ancak gönderinin sadece mobil site ve uygulamalar için olduğu bildirildi. Şirket sözcüsü masaüstü sitenin yenilenmekte olduğu haberlerini yalanlarken "Akış deneyiminin bir versiyonunu bu yılın ilerleyen zamanlarında mobil web'deki Google.com'a aktarmayı umuyoruz. Açık olmak gerekirse, masaüstü için hiçbir planımız yok" dedi.

Ayrıca Bkz.Apple'dan Dwayne Johnson'lı aksiyon filmi tadında Siri reklamı
    Şirket geçtiğimiz hafta iOS ve Android cihazlardaki ana uygulamasını, Facebook benzeri bir haber akışı ekleyerek güncellemişti. Google uygulaması artık kullanıcılara, ilgi alanlarına yönelik haber, video, maç sonuçları ve hava durumu gibi içerikler gösterebiliyor. Dolayısıyla bu yeniliğin duyurulması, Google'ın sade ve basit masaüstü sitesinin de aynı tasarım çizgisini takip edebileceği söylentilerinin ortaya çıkmasına neden oldu.

• Yenilensin. Yenilik iyidir.

• Önceden harflerin şekillerini değiştirerek yaratıcı logolar yapıyorlardı güzel oluyordu ama artık bu durum değişti, bana kalırsa toptan kaldırsınlar bu işi

• iGoogle vardı hatırlayan var mı?

• daha önce adsens sayfasını düzenleyi versin !
    2 reklamdan 3 kuruş kazanacağız bir türlü onay gelmiyor be ! :(

• Yakın zamana kadar pc de ve telefonda chrome kullanıyordum. Şimdi pc de Opera'ya, telefonda da samsung'un kendi tarayıcısına geçtim. Adblock, vpn, pratiklik vs.. kafam rahat.

• Android Chrome ana sayfasına eklediler, kapatma ayarı da yok, hiç sevmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Story özelliği gelmemiş mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pcoyuncy

iGoogle vardı hatırlayan var mı?

Hatırlamazmıyız hocam hatta ben web sitesindeki kutucukları sürükleyip sırasının değiştirilebildiğini ilk kez orada görmüştüm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google mümkünse bir şey değiştirmesin. Değiştirdiği ne varsa eskisini aratıyor, ayrıca kullanıcıların geri bildirimlerine de değer vermiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google'ın anasayfasını yıllardır kulanmıyorum

direkt browser'ın adres kısmından aratıyorum ne aratacaksam

gerek yok ki google.com a girmeye

uzun iş
  • gayet güzel bence sade ve şık bunlar değiştirmek isterken yahoo'ya felan benzerler aman
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmania

Story özelliği gelmemiş mi ?

Gelir yakında
  • Google anasayfaya uzun zamandır girmedim. Hep Chrome'un adres çubuğunu kullandım arama yapmak için.
  • Pcoyuncy P kullanıcısına yanıt
    içeriği okur okumaz aklıma o geldi zamanına göre harika bir sistemdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.