Şimdi Ara

Street Fighter EX Geliştiricisinin Yeni Dövüş Oyunu için 50 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Street Fighter EX geliştiricisi Arika, EVO 2017 esnasında duyurduğu gizemli dövüş oyunu (oyunun ismi henüz kararlaştırılmadı) için 50 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı.

Oyun 2018'de PS4 için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Güzel haber:D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunun ilk tanıtımı ve kombo bakımından oldukça vasat olup Hokuto karakteri son derece düz ve darbe alınca iğrenç ses çıkarıyor. Verdikleri emeğe yazık olmuş.
  • Fena değil :)
  • Müthiş Day 1. Efsane PS1 zamanları yeniden başlıyor. Crash'da çok iyi sattı
  • O değil de bu SF EX PLUS Alpha da hiçbir round vermeden M. Bison'a gelince Akuma çıkıyordu hem de ne çıkmak.. İsteyen varsa bir denesin.. Adamı yeninceye kadar göbeğimiz çatladıydı.

Bu arada oyun da çok güzel duruyor. Sanki EX Plus mekanikleri hiç değişmemiş gibi.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyunun ilk tanıtımı ve kombo bakımından oldukça vasat olup Hokuto karakteri son derece düz ve darbe alınca iğrenç ses çıkarıyor. Verdikleri emeğe yazık olmuş.

Oyunun daha ismi yok bilmem ne asamasidir adam diyorki sesler kotu olmus alma o zaman ...

• karakterlerin seslendirmelerini beğenmedim, dövüş oyunu için hafif kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetalpertr

O değil de bu SF EX PLUS Alpha da hiçbir round vermeden M. Bison'a gelince Akuma çıkıyordu hem de ne çıkmak.. İsteyen varsa bir denesin.. Adamı yeninceye kadar göbeğimiz çatladıydı.

Bu arada oyun da çok güzel duruyor. Sanki EX Plus mekanikleri hiç değişmemiş gibi.

Hocam ben o akumayı çift round da da perfect ile geçiyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: capital.punishment

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: mehmetalpertr

O değil de bu SF EX PLUS Alpha da hiçbir round vermeden M. Bison'a gelince Akuma çıkıyordu hem de ne çıkmak.. İsteyen varsa bir denesin.. Adamı yeninceye kadar göbeğimiz çatladıydı.

</blockquote>
    Hocam ben o akumayı çift round da da perfect ile geçiyorum :D

Süpermiş o zaman :)

• Vuruş hissi çok zayıf...

• mehmetalpertr kullanıcısına yanıt
    Ondan zor olan bir bison vardı hatta superinde 2 tane bison aynı anda belirip kocaman bir küreyi büyüterek karşılık atıp seni tost gibi eziyorlardı,o bison çok iyiydi keşke onuda tekrar yapsalar.
  • Arika iyidir hoştur da, animasyon kalitesi ve sesler vasat. Sürekli aynı vuruş sesini duymak rahatsız edici.

• Garuda sf explusta da yokmuydu hatta favori karakterlerdendi, telif falan yemesinler
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Garuda vs zaten Arika'nın karakteri ,bazıları bunları sf karakteri zannediyor,hatta favori sf karakterim garuda diyenler vardı halbuki Arika'nın karakteri.
  • Super shin ultimate M Bison, Garuda efsaneydi. Gezegenli ölüm vuruşları müthişti. Bu seri çok zevkli geliştirip günümüze çıkarsınlar
  • Garuda ile akılır her türlü, adamların imkanları kısıtlı bu oyunu çıkarmaları bile efsane oldu.
  • Mükemmel gözüküyor Oyun umarım Street fighter karakterlerini de sorunsuz bir şekilde ekleyebilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.